Rejestracja i logowanie

Wysoka porażka w Zelowie

Piłka nożna 27-05-2017 Autor: tz
5
Wysoka porażka w Zelowie

W ramach czwartoligowych rozgrywek piłkarze kutnowskiego KS-u udali się do Zelowa, gdzie zmierzyli się z miejscowym Włókniarzem. Spotkanie było debiutem Andrzeja Grzegorka w roli szkoleniowca drużyny seniorów. Świeżo upieczony trener nie może jednak zaliczyć meczu z Włókniarzem do udanych. Prowadzona przez niego drużyna przegrała 0-4, notując tym samym trzecią porażkę z rzędu.

Włókniarz Zelów - KS Sand Bus Kutno 4-0 (2-0)

1-0 6' Świątnicki

2-0 38' Kaliski

3-0 59' Dregiel

4-0 83' Gromada

KS: Sokołowicz - Placek, Kowalczyk, Szumer, Kaczor, Nizioł, Pietrow (70' Krzymieniewski), Nouri, Serwaciński (82' Klimczak), Bartczak (46' Dębowski), Nadolski (58' Góralczyk).

 

 

Komentarze
komentarze (5)
Dodaj komentarz

No, w takim skladzie to nie tak zle. Gdzie reszte grojkow, na mecz z Warta Dzialoszyn klub nie powinien sprzedawac biletow.

Mądry Polak po szkodzie. Przy dobrym szkoleniowcu z doświadczeniem, to i przegrana nie była aż tak miażdżąca...a tu ...i będzie coraz gorzej. Tym bardziej, że kolejny nasz mecz jest z drugą w tabeli Wartą Działoszyn. Nie mniej, oczywiście trzymam kciuki tylko i wyłącznie za wygrane KS Kutno.

dopiero teraz zaczeły się shody

Wstyd.Można przegrać,ale po walce,a ta drużna sięgnęła znów dna.

PatałacHY!!!!!!!!!!!! Jaki Trener taki zespól jaki zespół takie wyniki. Mniej niż zero. Grzegory ty to sie nadajesz ale do pchania karuzeli. Z Ciebie to taki Trener jak z Koziej **** trąba. Liczy się tylko kasa wpływająca na konto i nic poz tym jak w przypadku 90% trenerów z tego klubu. KS Bus pożal się BOŻE!!!!!!!!!!

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także