Rejestracja i logowanie

Remis z liderem

Piłka nożna 03-06-2017 Autor: tz
4
Remis z liderem

Podziałem punktów zakończyło się dzisiejsze, wyjazdowe spotkanie pomiędzy KS Sand Bus Kutno a Wartą Sieradz. Podopieczni Andrzeja Grzegorka zremisowali 1-1 z pewnymi już awansu do III ligi gospodarzami. Jedynego gola dla kutnian zapisał na swoim koncie, najskuteczniejszy strzelec KS-u - Rafał Serwaciński, który w 60. minucie pewnie wykorzystał rzut karny.

 - Spotkanie stało na wysokim poziomie, jak na ten poziom rozgrywek. W końcówce Warta mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale na szczęście dla nas ich zawodnik nie trafił z dwóch metrów do pustej bramki. Przez całe dziewięćdziesiąt minut świetnie między słupkami spisywał się Paweł Sobczak, który do przerwy intuicyjnie wybronił dwie, wydawać by się mogło stuprocentowe sytuacje - podsumował spotkanie kierownik drużyny Andrzej Królak.

Warta Sieradz - KS Sand Bus Kutno 1-1 (0-0)

1-0 50` Marcin Kobierski

1-1 60` Rafał Serwaciński (k)

Warta: Wlazłowski - Bartłoszewski, Sosnowsk, Mitek, Jagieła, Składowski (62` Pluta), Narożnik, Szyc, Płaneta, Szulc (62` Kacela), Kobierski

KS: Sobczak - Pietrow, Kaczor, Szumer, Kowalczyk, Nizioł, Nouri (85' Jakubowski), Dębowski (58' Placek), Zagajewski, Góralczyk (58' Kralkowski), Serwaciński

Komentarze
komentarze (4)
Dodaj komentarz

andrzej trzymam za ciebie kciuki

tak trzymac andrzej trzymam za ciebie kciuki

remis z liderem na wyjezdzie to niezły wnik

Super, oby tak dalej ~!!!

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także