Falstart w Kwiatkowicach

Piłka nożna 13-08-2017 Autor: tz
18
Falstart w Kwiatkowicach

Nie tak inaugurację rozgrywek czwartej ligi łódzkiej wyobrażali sobie kibice KS-u Sand Bus Kutno. W pierwszym spotkaniu kutnianie zmierzyli z LKS-em Kwiatkowice. Niestety podopieczni Andrzeja Grzegorka nie mogą być zadowoleni z wyniku. Po dziewięćdziesięciu minutach schodzili bowiem z boiska pokonani, przegrywając 2-5.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla kutnian, którzy po zaledwie czterech minutach przegrywali 0-2 po trafieniach Łukasza Wiśniewskiego i Mariusza Woźniaka. Niestety to nie był koniec strzeleckich popisów LKS-u. W 25. minucie gospodarze, za sprawą Dominika Woźniaka pokonali bowiem Sobczaka po raz trzeci.

Tym razem odpowiedź podopiecznych Andrzeja Grzegorka była jednak natychmiastowa i niespełna sto dwadzieścia sekund później swoje premierowe trafienie w barwach KS-u zapisał na swoim koncie Przemysław Nawrocki. Kutnianie wyraźnie złapali wiatr w żagle i poszli za ciosem. Efektem tego było kontaktowe trafienie Adriana Marciocha w 31. minucie.

Kiedy wydało się że KS, podobnie jak w rundzie wiosennej, zdoła odwrócić losy spotkania z LKS-em na swoją korzyść, tuż po zmianie stron na 4-2 podwyższył Łukasz Wiśniewski. Kutnianie próbowali jeszcze nawiązać walkę jednak ich nadzieje skutecznie zgasił Adrian Płuciennik, który w 77. minucie pokonał Sobczaka z rzutu wolnego, ustalając wynik meczu na 5-2 dla gospodarzy.

LKS Kwiatkowice - KS Sand Bus Kutno 5-2 (3-2)
5-2 77' Adrian Płuciennik

KS: Sobczak — Placek (46’ Retkowski), Piotr Nawrocki, Kaczor, Padzik, Pietrow (46’ Góralczyk), Serwaciński (80’ Szumer), Mitura (56’ Jakubowski), Zagajewski, Marcioch (67’ Cichacki), Przemysław Nawrocki

Komentarze
komentarze (18)

Jeszcze kilka takich meczy . wypierdek zostanie pogoniony Wreszcie jak było planowane od dawna łysy zostanie trenerem .

Aspiracje na 3 lige żenada. Kilka meczy wygrają napewno.ale z tymi kopaczami i wypierdkiem noe ma szans. Jest gorzej niż za Rycha. Chociaż nie było kolesiostwa.

Rozwiązać tą rodzinną" pseudo drużynkę nieudaczników ", tylko RÓŻA powinna dostawać dotację a nie ci pożal się boże właściciele prywatnego klubiku.

Ja nawet nie wiem,gdzie są te Kwiatkowice.

Według mnie mamy potencjał,aby ugrać coś w tej lidze.Pierwszy mecz nie świadczy o niskim poziomie drużyny.Poczekajmy do końca sezonu,a nie po jednym spotkaniu oceniajmy.Nie jestem jakimś mega fanem Zarządu,ale jak już są to niech robią swoje.Oczywiście nie dla siebie tylko dla klubu.Co do składu to jest lepszy niż w poprzednim sezonie.

Jak dostaje się 2 dzwony w pierwszych 3 minutach na własne życzenie, robiąc kuriozalne błędy (pasywna postawa Nawrockiego przy pierwszej a druga bezpośrednio z rożnego, przy trzeciej Kaczor zgubił krycie przy rożnym) to jak można wygrać mecz z ambitnymi Kwiatkami które do samego końca stwarzały zagrożenie pod bramką KS a w drugiej połowie KS bez groźnej sytuacji bramkowej, każda kolejna zmiana wprowadzała więcej zamieszania niż pożytku. Niestety 2-3 zawodnikami nie wygra się meczu, wyglądało to tak jakby nowi nie chcieli umierać za KS, starający się i szarpiący ile można Zagaj i Serwa sami meczu nie wygrają. Zastanawiająca jest też sytuacja na ławce... Oby w kolejnych spotkaniach było dużo lepiej. Wyciągnąć wnioski zrobić rotacje w składzie i zapitalać. Powodzenia KS i głowy do góry!

następne mecze pokażą co jest warta nasza drużyna ale jestem pesymistą

za te kase to dyche do jaja chopoki

Chłopaki to co dziś pokazali to powinni zapierdzielać z Kwiatkowic na nogach to może i by ogarneli się.

Wygrywać kiedyś zaczną,ale dziś pokazali klasę.Więc nie podnoś głosu bo siarę robisz.Do Twój stary.

Zwl Ci **** sciska ze nic innego nie potrafisz tylko pisac komantarze ? Taki jests cwaniak przyjdz i powiedz to chlopakom prosto w twarz. Ale wyloz swoje pieniadze i zaloz swoj klub wykaz sie!!! Wszyscy jestescie fachowcami siedzac w necie. Ciekawe co bedziecie pisac jak chlopaki zaczna wygrywac ? Jape zamkniecie i taki bedzie final.

JAKI PREZES taki KLUB. Jaki KLUB taki Trener. Jaki Trener taki Zespół. Jaki Zespół takie wyniki. KS BUS Tomczak wstyd i pośmiewisko. Więcej kasy im trzeba dać i niech więcej kopaczy przyjezdnych zatrudnią będzie II MKS KUTNO. DŁUGI!!!!!!!!!!!!!!!

Na 3 lige to trzeba ludzi wartościowych a nie. Patalachow z resztą co za fachowiec. Ich zatrudnił i to za naszą kasę

A jak czołówka przyjedzie to co wtedy będzie,jak z Kwiatkami dostają 5.Tragedia.

Można przegrać,ale trzeba pokazać wartość,a ten zespół pokazał nieudolność. Wstyd.

Zgadzam się z tym co jest napisane.Byłem na meczu i to co pokazali to jest tragedia.Ten zespół co dziś pokazał to jest tragedia.WSTYD.

To ci wypierdek grojkow ściągnął takich samych grojkow jak on sam

wstyd i jeszcze raz wielki wstyd. Słyszałem o III lidze a to co pokazali w Kwiatkowicach to będzie okręgówka. Tomczak wstydź się.

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)