Zjednoczeni pokazali moc. KS przegrywa w Strykowie

Piłka nożna 21-10-2017 Autor: tz
8
Zjednoczeni pokazali moc. KS przegrywa w Strykowie

Za nami trzynasta kolejka IV ligi łódzkiej, w której piłkarze KS-u rozegrali mecz wyjazdowy w Strykowie. Podopieczni Andrzeja Grzegorka niestety nie będą dobrze wspominać tego spotkania. Kutnianie musieli bowiem uznać wyższość Zjednoczonych, przegrywając 0-3, notując tym samym szóstą porażkę w sezonie.

Na pierwszą bramkę w spotkaniu musieliśmy czekać do 45. minuty, kiedy to zmierzającą w światło bramki piłkę, nieprzepisowo zatrzymał ręką Maciej Kowalczyk. Sędzia bez wahania wskazał na wapno, a kutnowskiego defensora ukarał czerwoną kartką. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Michał Drogosz, wyprowadzając tym samym swój zespół na prowadzenie.
Po zmianie stron na murawie pojawili się Bartosz Kaczor oraz Łukasz Góralczyk. Niestety roszady nie przyniosły oczekiwanego skutku i dziewięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze prowadzili już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Kamil Zawadowski. W 65. gospodarze zadali decydujący cios. Bramkę zapisał na swoim koncie Marcin Pieńkowski, który ostatecznie przypieczętował zwycięstwo Zjednoczonych.

Zjednoczeni Stryków - KS Sand Bus Kutno 3-0 (1-0)

1-0 45' Drogosz (k)

2-0 55' Zawadowski

3-0 65' Pieńkowski

KS: Sokołowicz – Padzik (78' Marcioch), Kowalczyk, Kralkowski (55' Serwaciński), Piotr Nawrocki, Pietrow (62' Mitura), Jakubowski (46' Kaczor), Mysona (46' Góralczyk), Placek, Cichacki (55' Przemysław Nawrocki), Zagajewski.