Rejestracja i logowanie

Emocjonujący mecz przy Kościuszki. Trzy punkty zostają w Kutnie

Piłka nożna 23-10-2017 Autor: tz
7

Prawdziwą huśtawkę emocjonalną przeżywali dziś kibice, którzy zdecydowali się oglądać spotkanie pomiędzy rezerwami KS-u a Bzurą Ozorków. Na boisku zobaczyliśmy bowiem dwa oblicza kutnian. Podopieczni Dominika Tomczaka i Jacka Walczaka stwarzali sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich, ale nie ustrzegli się prostych błędów, po których goście mogli cieszyć się ze zdobytych bramek. Jak mówi stare porzekadło: "szczęście sprzyja lepszym" i po dziewięćdziesięciu minutach komplet punktów powędrował na konto kutnian, którzy tym samym umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

- Najważniejsze są trzy punkty. Cieszy mnie postawa drużyny w ofensywie. Popełniliśmy jednak trzy katastrofalne błędy w obronie i zamiast kilkubramkowego zwycięstwa zafundowaliśmy sobie nerwowe spotkanie. Będziemy starali się pracować na tym elementem w najbliższym czasie. Do końca rundy pozostały cztery mecze, w których mam nadzieję wywalczymy komplet punktów i jesień zakończymy na fotelu lidera rozgrywek - posumował spotkanie trener Dominik Tomczak.

KS II Kutno - Bzura Ozorków 4-3 (2-0)
1-0 35' Dębowski
2-0 37' Marcioch
2-1 48'
3-1 57' (bramka samobójcza)
3-2 61'
4-2 72' Marcioch
4-3 90'+3
 

KS: Sobczak (46' Czekalski) - Ławniczak, Kaczor (66' Walczak), Domański, Maryniak (61' Wójcik), Wielgus, Góralczyk, Dębowski (63' Wietrzyk), Kozanecki (46' Jakubowski), Marcioch, Krzymieniewski (46' Kapruziak)  

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Mało kto z chłopaków z kutna będzie grało w A-klasie, nie dlatego że są gorsi, a dlatego że gamonie z czwartej ligi , których Wypierdek nie w puszcza, muszą grać- przecież za darmo nie będą brać kasę. Ten klub to prywatny biznes, a w biznesie nie ma sentymentów.

Dziwię się że Bartek i Mario muszą schodzić na poziom A klasy, chlopaki którzy zostawili tyle zdrowia dla Kutna. Ale czyjeś chore ambicje trzeba jakoś spełnić, najłatwiej w ten sposób czyli na łatwiznę.

Kutno grało na 9 kolejek 6 meczy u siebie tylko 3 na wyjezdzie.Zobaczymy na wiosne jak wszystkie druzyny grajace u siebie beda ustalali mecze na godzine granie pierwszej drużyny>A do tej pory na 3 mecze na wyjezdzie kutno wygrało tylko raz czyli ogólnie wyglada to bardzo słabo,Rezerwowy z czwartej ligi i tak w aklasie robi róznice tym bardzej Jakubowski

To po została stworzona 2 drużyna jak grają w niej ludzie z pierwszej jak łysy jest takim wielkim trenerem to niech pokaże klasę i opiera się na zawodnikach których trenuje

Przestańcie z tymi czwartoligowcami. To już jest nudne.

czwartoligowcy z Kutna, po ciężkiej męczarni wygrali z A-klasową Borutą Ozorków, to trzeba mieć fuksa.

wow!!! Az TRZECH tych czwartoligowców i to rezerwowych.

dodaj komentarz
Czytaj także