Rejestracja i logowanie

Pucharowe stracie z Sokołem przełożone

Piłka nożna 25-10-2017 Autor: tz
6
Pucharowe stracie z Sokołem przełożone

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne zaplanowane na dziś, na godzinę 14:30 spotkanie pucharowe pomiędzy kutnowskim KS Sand Bus Kutno, a Sokołem Aleksandrów Łódzki zostało przełożone na inny termin.

 

Mecz pierwotnie miał odbyć się na Stadionie Miejskim im. H. Reymana jednak z powodu renowacji płyty boiska, został przeniesiony na stadion przy ul. Oziębłowskiego. Dzisiejsze warunki atmosferyczne nie pozwalają jednak na rozegranie spotkania.

O nowym terminie poinformujemy wkrótce.

Komentarze
komentarze (6)
Dodaj komentarz

Racja radzio popieram a łysy wracaj do warszawski tylko na przedmieścia hehe

Proponuję Grzegorķa dać do drugiej drużyny może tam sprawdzi się grając bo za P.Slawka łapał się na ławie

PANIE PREZESIE KIEDY BĘDĄ NOWI TRENERZY . JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO NA MECZE BĘDZIE PRZYCHODZIŁ TYLKO PAN SAM JEDEN .DRUŻYNA BEDZIE GRAŁA BEZ KIBICÓW, BO NIKT NIE BĘDZIE PRZYCHODZIŁ NA TĄ PADLINE . ZAWODNICY SĄ DOBRZY NA TRZECIĄ LIGĘ TYLKO TRENERZY DO **** . PRZEZ TAKIE TRENOWANIE TO WŚRÓD ZAWODNIKÓW NARASTA FRUSTRACJA ,ZAWODNICY ODEJDĄ I KTO BĘDZIE GRAŁ .

Ten post został ostatio moderowany przez tomz dnia 26.10.2017 12:45.

Co ty wypisujesz, ze kopacze na 3-ligę się nadają, kto ci takich głupot na wbijał. albo jesteś ślepy Z tymi kopaczami jedynie na A-klasę.Ta cała zbieranina z Wypierdkiem , to wielkie nie porozumienie.

PANIE PREZESIE KIBICE PROSZĄ O NOWEGO TRENERA Z JAJAMI .

Dzięki Bogu, może do następnego terminu już nie będzie wypierdka i łysego ****a to będzie jakaś szansa na zwycięstwo. Chociaż wątpię żebym pan Tomczak miał na tyle jaj, żeby to zrobić

dodaj komentarz
Czytaj także