Rejestracja i logowanie

Podział punktów w Buczku

Piłka nożna 04-11-2017 Autor: tz
7
Podział punktów w Buczku

W ramach ligowych rozgrywek piłkarze KS-u Sand Bus Kutno udali się do Buczku, gdzie zmierzyli  się z miejscowym Orkanem. Podopieczni Andrzeja Grzegorka, po wyrównanym spotkaniu zremisowali z beniaminkiem IV ligi łódzkiej 1-1. Bramkę na wagę cennego punktu zapisał na swoim koncie, powracający po kontuzji Rafał Serwaciński.
 

Orkan Buczek - KS Sand Bus Kutno 1-1 (1-0)
1-0 30' Burski
1-1 88' Serwaciński
 
KS: Sobczak – Placek, Kaczor, Piotr Nawrocki, Mysona (85' Padzik), Pietrow, Jakubowski (85' Wielgus), Mitura (65' Przemysław Nawrocki), Góralczyk (60' Kralkowski), Zagajewski, Marcioch (70' Serwaciński).

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Coś mi się wydaje, że to jest nie tak.

Najer na razie grzeje ławę , tupie nogami jak Sopel popełni błąd i w tedy Wypierdek Sopla posadzi.-taka jest kolejność .

Co się dzieje z Najerem.Tylko nie ściemniajcie i powiedzcie prawdę.

Wiadomo o co chodzi jarkowi mecz wcale nie był wyrównany przeważał Buczek trzeba cieszyć się że zdobyliśmy punkt taka jest prawda a skąd wiem bo w nim grałem i jeszcze jedno w naszej drużynie następuje rozłam taka jest prawda

Byłem na meczu król trza było być na meczu na jaki remis lepiej się nie odzywaj i się ciesz z punktu bo to Orkan był lepszy po prostu fuks z remisu

Jarek - w twoim komentarzu nie wiadomo o co tobie chodzi, trudno to ogarnąć , albo jesteś pijany, albo jesteś na ćpany.

Gzie są krytycy Wypierdka i Kopaczy.

dodaj komentarz
Czytaj także