Rejestracja i logowanie

Siedem gier kontrolonych KS-u

Piłka nożna 03-01-2018 Autor: tz
12
Siedem gier kontrolonych KS-u

Początek okresu przygotowawczego zbliża się dla piłkarzy KS-u Sand Bus Kutno wielkimi krokami. Po raz pierwszy na treningu podopieczni Andrzeja Grzegorka spotkają się 15 stycznia. W ramach przygotowań do ligowej inauguracji kutnianie rozegrają siedem sparingów. Pierwszym rywalem KS-u będzie trzecioligowa Warta Sieradz, a mecz zaplanowano na 27 stycznia.

Ostatnim rywalem będzie natomiast Widzew Łódź, z którym kutnianie zmierzą się 7 marca na stadionie przy ulicy Kościuszki. Niestety wszystkie spotkania, poza ostatnią konfrontacją z łodzianami, rozegrane zostaną na wyjeździe.

Sparingowy rozkład jazdy KS-u:

27.01.2018 Warta Sieradz – KS Kutno (Sieradz)

3.02.2018 Lider Włocławek – KS Kutno (Włocławek)

10.02.2018 KS Kutno – Tur Turek (Uniejów)

17.02.2018 Andrespolia Wiśniowa Góra – KS Kutno (Łódź)

24.02.2018 Pelikan Łowicz – KS Kutno (Łowicz)

3.03.2018 Wisła II Płock – KS Kutno (Płock)

7.03.2018 KS Kutno – Widzew Łódź (Kutno)

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Dobry trener może poprawić grę zespołu w najlepszym razie o 10% ale zły trener może ja pogorszyć o 50 %. W naszym przypadku 2 kurdupli pogorszyła min. O 50% jak nie więcej. Piękny cytat tylko szkoda że w naszym klubie sprawdza się druga część i to martwi jak można do tego dopuszczać!!!

Wszystkie sparingi na wyjeździe to dlaczego z Widzewem w KUTNIE. Chyba chodzi o kasę dla Tomczak.

Dla tego geniuszu, że jak wiesz to Kutno m. infor przez rządzących typu Szczepanik nie posiada boiska że sztuczną nawierzchnią, a poza tym MOSiR przynajmniej do marca zakazał wstępu na jakiekolwiek boisko w Kutnie dla wszystkich, czy to róża czy ks

Dajcie na luz wypierdek jest ok!!

Drodzy kibice, Tomczak o piłce nie ma pojęcia, to ta Łysa Pała, jego synalek szuka najemników do gry- widać z jakim skutkiem. Do tego Wypierdek, trudno go nazwać trenerem- i mamy stado Gamoni w komplecie, z manią wyższości i są tego wyniki. Jak tych głąbów, się nie z mieni, to perspektywy na rundę wiosenną- są marne.

Podpisuje się pod tym wpisem co to jest za wywiezieniem Pana prezesa ale wraz ,jego synalkiem.

Pogonić Wypierdka.

Panie Prezesie to Pan odpowiada za wyniki jakie ten instruktor będzie osiągał więc jak będzie źle to Pana rozliczymy za to wszystko. Obiecuje że sam dopilnuje żeby w przypadku tego co się zapowiada A mianowicie spadku Pana wywjezdz z Kutna na taczkach z brakiem możliwości wjazdu na ten teren. Bo mieć takie możliwości i takich ludzi sprowadzić za takie pieniądze i mieć takie wyniki to hańba. Do zobaczenia w czerwcu !!!

Prezesie Tomczak-nadal szkoda pieniędzy na trenera. wszystko jak najtańszym kosztem, prowadzisz swój biznes. Wypierdek na trenera się nie nadaje.

niech ich pływać zacznie uczyć bo spadek to będzie

Jak **** nie trener to co się dziwić ()()

Jak dalej instruktor pływania będzie to prowadził to spadek z 4 ligi. Ogarnijcie się w tym klubie bo tak źle to nie było od początku nowego stowarzyszenia. Najsłabszy opiekun ( bo to nie trener) w historii MKS i KS.

dodaj komentarz
Czytaj także