Rejestracja i logowanie

Pierwszy sparing za nami. KS remisuje z Wartą

Piłka nożna 27-01-2018 Autor: tz
6
Pierwszy sparing za nami. KS remisuje z Wartą

Swój pierwszy mecz w ramach przygotowań do rundy rewanżowej IV ligi łódzkiej rozegrali dziś piłkarze KS-u Sand Bus Kutno. Podopieczni Andrzeja Grzegorka zmierzyli się z III ligową Wartą Sieradz. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a jedyną bramkę dla kutnian zapisał na swoim koncie Mariusz Jakubowski, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Kralkowskim.

Warta Sieradz - KS Sand Bus Kutno 1-1 (1-0)

1-0 23' Szyc

1-1 82' Jakubowski (k)

KS: Sokołowicz (30' Kubiak) - Placek, Kowalczyk, Padzik, Kaczor, Pietrow, Mysona, Góralczyk, Mitura, Zagajewski, Przemysław Nawrocki

Zagrali również: Wielgus, Jakubowski, Kralkowski, Nadolski, Dębowski, Cichacki

Komentarze
komentarze (6)
Dodaj komentarz

A gdzie reszta wynalazków tomczakow

Wiesz czemu nie grali !!! Bo się przetrenowali!!! A przy okazji wielkiego wała się znali. Nic nowego !!! Pajacyki trenerzyki !!!

to wypierdek z łysą pałą nie grali, hehe

Widać że ciebie to bardzo boli że nie możesz być na ich miejscu jesteś żałosnym dupkiem

dawaj łysego na boisko

Dlaczego nie grali Wypierdek z Łysolem, przecież mieli grać.

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także