Pechowy remis z Pelikanem

Piłka nożna 24-02-2018 Autor: tz
9
Pechowy remis z Pelikanem

Kolejny sparing rozegrali w sobotnie przedpołudnie piłkarze KS-u Sand Bus Kutno. Tym razem rywalem podopiecznych Andrzeja Grzegorka były rezerwy trzecioligowego Pelikana Łowicz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2, a dwie bramki dla kutnian zapisał na swoim koncie Michałek. Mecz z łowiczanami mógł mieć zupełnie inne oblicze, gdyż w okolicach 70 minuty rzutu karnego nie wykorzystał Michałek.

- Początek spotkania nie ułożył się po naszej myśli. Zanim bowiem zaadaptowaliśmy się do zimowych warunków pogodowych przegrywaliśmy już 0-2. Na szczęście udało nam się odrobić straty i w drugiej połowie to my dyktowaliśmy warunki. Szkoda, że nie udało nam się wygrać tego spotkania, bo szansa ku temu była wyborna, ale niestety Michałkowi nie udało się wykorzystać rzutu karnego - podsumował spotkanie kierownik drużyny, Andrzej Królak.

Pelikan II Łowicz - KS Sand Bus Kutno 2-2 (2-1)

Jakub Bistuła, Michał Fabijański – Michał Michałek 2

KS: Sobczak - Padzik, Kaczor, Cichacki, Kralkowski, Pietrow, Wielgus, Nawrocki, Kowalski, Mysona, Michałek'

Zagrali również: Komorowski - Jakubowski, Góralczyk, Kowalczyk, Zagajewski.