Rejestracja i logowanie

Czterech nowych zawodników zasili kadrę KS-u

Piłka nożna 28-02-2018 Autor: tz/ kskutno.pl Foto: hattrick.tv
17
Czterech nowych zawodników zasili kadrę KS-u

Na nieco ponad dwa tygodnie przed inauguracją rundy wiosennej IV ligi łódzkiej krystalizuje się kadra KS-u Sand Bus Kutno. Do drużyny dołączy czterech zawodników, a wśród nich jest między innymi wychowanek ekstraklasowej Korony Kielce.

W rundzie wiosennej Andrzej Grzegorek będzie mógł skorzystać z usług nowych zawodników. Są to Michał Michałek (Sokół Aleksandrów Łódzki), Kamil Kobryń (Spartakus Daleszyce), Damian Komorowski (AKS SMS Łódź) i Adrian Kowalski (UKS SMS Łódź ).

Michał Michałek to 28-letni napastnik, który ostatnio występował w III lidze w barwach Sokoła Aleksandrów Łódzki (5 meczów, 1 gol). W przeszłości reprezentował barwy m.in. Korony Kielce (był w ekstraklasowej kadrze, grał w Młodej Ekstraklasie), Bałtyku Gdynia, Stali Mielec, Stali Stalowa Wola czy ŁKS-u Łódź.

Drugim dużym wzmocnieniem drużyny może być Kamil Kobryń. Dwudziestotrzyletni pomocnik jest wychowankiem Korony Kielce (wystąpił w 1 meczu PP w barwach pierwszej drużyny), grał także w Oskarze Przysucha i ostatnio w Spartakusie Daleszyce.

Napastnik Adrian Kowalski i bramkarz Damian Komorowski to z kolei młodzi, zaledwie 19-letni zawodnicy. Pierwszy z nich występował w drużynie UKS-u SMS Łódź , zaś drugi reprezentował barwy AKS-u SMS Łódź.

Komentarze
komentarze (17)
Dodaj komentarz

Oooou. Ilu tu trenerów , a ilu działaczy? Ciekawe jak byście zarządzali tym klubem? Pożyjemy , zobaczymy. Mamy przecież drugą drużynę. Niech się ogrywają. I może w przyszłości? A mówienie o trenerze z papierami " Wypierdek ", świadczy o kibicach KS-u. Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

Druga drużyna skutecznie jest rozpierda...a przez pseudo trenera TD. Wątpie, żeby coś z tego było. Obym się mylił.

Co masz na myśli Johanes

Za dużo kasy miasto daje!

Jełopy z pseudo sztabu szkoleniowego, myślą że zatrudniając kopaczy grzejących ławę w wyższych ligach, da im utrzymanie w 4-lidze. Tak samo było w zeszłej rundzie, armia najemników i co gamonie wybrali-kopaczy na A-klasę, niczym nie różniących się od naszych wychowanków.

Wypierdek, banda alkoholików i nieudaczników. jak jakiś młody się zorientuje co jest grane to zaraz będzie stad spitalał. Co się stało z ta kutnowską piłka to nie mam pytań. A Wypierdek niech pilnuje lepiej p. A. emoji

To nie wychowankowie nie maja ambicji tylko tak właśnie zarządzane są ich umiejętności w tym klubie- zero stawiania na swoja młodzież, lepiej ściągać mlodych z Łodzi niż dać swoim szanse. Poza tym już wielu się przekonało, jaki jest to klub, co widać po ilości zawodników jaka tu się przewinęła od jego powstania. Co do komentarza Johannes- sama racja jest tutaj, wystarczy przyjść na mecz rezerw i posłuchać w jakim stosunku i jakimi słowami odnosi się młody tomczak do swoich młodych zawodników.

Do kibica-wystarczy że Wypierdek ma papiery, a i tak Łysa pała ma najwięcej do powiedzenia i ostatnie zdanie.To łysol nagania Wypierdkowi najemników, to on ich zatrudnia. Szkoda mi trochę Wypierdka.

Dominik Tomczak jaki z niego trener on nawet uprawnień nie ma

nastały kiedyś lepsze czasy dla kutnowskiej pilki...

Ciekawe czy Wypierdek i Łysa pała wiedzą, że CV nie ma znaczenia- liczą się umiejętności. W zeszłej rundzie, wybór najemników było totalną porażką.

Wolą zapłacić obcym kopaczom niż swoim. Cudze chwalą a swoich nie znają. Ten cały sztab szkoleniowy do niczego się nie nadaje. Żenada -ani jednego wychowanka.

Zauważmy również , że każdy kto przyjdzie pogra pół roku i odchodzi gdy sam na własnej skórze przekona się jak ten klub z trenerami na czele potrafi zdemotywować... Komu się więc dziwić ?

A miał to być klub oparty na wychowankach i grojkach ościennych miejscowości. Właśnie, miał być.....

Nasza ,,ambitna,, młodzież woli ościenne małe klubiki w których gra się bez treningów. Zero ambicji

Panie poinformowany. Czy KS to jest duży Klub? Czy zastanowił się Pan nad tym, dlaczego w tym KLUBIE nie chcą grać wychowankowie? Proszę zapytać "wielkiego trenera" TD o jego zachowanie w stosunku do zawodników? Darcie lapy i ubliżanie zawodnikom, to nie jest sposób na zmotywowanie. Mam powody aby domniemać, że "poinformowany" to może być TD lub jego tatuś. Swoją drogą, dawno nie widziałem tak nieprofesjonalne prowadzenie Klubu.

A gdzie wychowankowie, KS już istnieje trochę a naszych zawodników coraz mniej. Przecież trener TD prowadził juniorów i żaden nie nadaje sie do gry...?

dodaj komentarz
Czytaj także