Rejestracja i logowanie

Porażka w Opocznie

Piłka nożna 19-05-2018 Autor: tz
9
Porażka w Opocznie

W ramach rozgrywek IV ligi łódzkiej piłkarze KS-u udali się do Opoczna, gdzie zmierzyli się z miejscową Ceramiką. Spotkania mile nie będą wspominać zawodnicy KS-u,  którzy musieli uznać wyższość gospodarzy, przegrywając 0-2.

Ceramika Opoczno - KS Sand Bus Kutno 2-0 (1-0)
1-0 35' Krzysztof Markiewicz
2-0 90' +2 Bartosz Snopczyński
KS: Sobczak - Placek, Kowalczyk, Padzik - Pietrow, Kobryń (80 Góralczyk), Kaczor, Pietrow, Mysona (58' Cichacki), Wielgus, Nawrocki, Zagajewski (65. Nadolski), Michałek (75. Grzegorek).
komentarze (9)
Dodaj komentarz

Marcioch i Serwaciński w porę odeszli od tego syfu

Jeśli chodzi o mnie to widzę Pana Mysone na trenera na następny sezon ..Facet z doświadczeniem ligowym i charakterem .

chyba cię po****o

Po co ten Slezak chlop tylko kase wyciągnie może jakiś kredycik jak za Bartola ta sama historia i jeszcze Buzynski kase dal nie sprawdzal na co bo to jedna banda

Panie prezesie proszę sie nie martwić ani wynikami a tym bardziej tymi śmiesznymi pajacami którzy piszą bzdury i na niczym sie nie znają ,na lepsze czasy przyjdzie pora w następnym sezonie .Spokojnie do wszystkiego podchodzić i myślec o następnym sezonie .Jesli chodzi o szczerość to chłopaki nie byli solidnie przygotowani do tej rundy !!!

Historia zatacza koło ?'zxy

Nie przejmujcie się bo i tak będziemy w okręgówce - druga nie awansuje a pierwsza spadnie. Wielkie brawa dla PANA PREZESA - kończ WAŚĆ i wstydu oszczędź jeśli masz choć troszkę honoru.

niewolno sie poddawac moze jeszcze wyjdziemy na prosta

Panie Pawle w tym duecie z Łysym to tylko katastrofa was czeka jak cały ten Bu.... który nazywa się KS . Dziwię się że Pan podjął współpracę z tymi ludźmi.. No ale cóż na układy nie ma rady. Sam Pan wybrał. jest Pan kowalem swojego losu, ale nigdy bym się nie spodziewał. Oby nie była to droga MKS Kutno.

dodaj komentarz
Czytaj także