Rejestracja i logowanie

Hokejowy wynik we Włocławku

Piłka nożna 03-02-2018 Autor: tz
15

Dziewięć bramek padło dziś w sparingowym spotkaniu pomiędzy KS Sand Bus Kutno a Liderem Włocławek. Niestety z wygranej mogli cieszyć się gospodarze, którzy zwyciężyli 6-3. W zespole z Kutna na listę strzelców wpisali się Nawrocki, Kralkowski oraz Saliński.

Lider Włocławek - KS Sand Bus Kutno 6-3 (2-2)

Bramki dla KS: Nawrocki (1-1, 23'), Kralkowski (2-2, 42'), Saliński (5-3, 77')

KS: Komorowski – Placek (35’ Maryniak), Kaczor, Cichacki, Padzik, Nadolski, Jakubowski, Dębowski, Wielgus, Przemysław Nawrocki, Kralkowski.

zagrali również: Magini – Pietrow, Mysona, Góralczyk, Saliński.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Czy ktoś może mi powiedzieć co z wzocnieniami bo tak naprawdę to nie tylko brak bramkarza.

Wzmocnieniem jest Wypierdek i mądra Łysa pała i to wystarczy.

Powinien zagrać Wypierdek i ten najmądrzejszy klown Łysa pała. Chodziły słuchy że mieli grac.

bylem na meczu z liderem slaba skutecznosc w ataku w obronie dziury niesamowite

A gdzie się podział Sokołowicz ?

Teraz tęsknicie za poprzednim trenerem i zespołem? A jak byli to same narzekania na tym forum czytałem. Teraz wygląda to beznadziejnie i lepiej raczej nie będzie.

nie choci o porazke ale co to za klób jak prezes osoby tworzace go nic nie daly od siebie tylko sa poto by brac kase same to chore

Piotr- chodziłeś do szkoły, bo to przypał napisać taki komentarz. Nie wiadomo o co chodzi i jeszcze z błędami.

Nie ma Szumera i od razu się posypało. Wiadomo co z nim się dzieje ? Aż tęsknie za tą drużyną z poprzedniego sezonu. Jak przypomnę sobie mecze np. Z Andrespolią lub Kwiatkowicami jak chłopaki dawali z siebie maksa i odrabiali straty. Ooo albo wygrana w pięknym stylu z Wartą Sieradz lub Sokołem Aleksandrów Łódzki. To była ekipa ! 

Sorry , ale w piłkę "trza umić grać".

Jakie wzmocnienia mało ich było w drużynie są ludzie którzy mają występy w wyższych klasach rozrywkowych nawet ekstraklasa mam na myśli mesyone tu są potrzebne odpowiednie rządy bo ryba psuje się od głowy. Cieszę się że opóscilem ten klub

Klub też się cieszy ,że go "opóscileś"

Tu są potrzebne duże wzmocnienia, bo z tym składem, jeszcze z Wypierdkiem i Łysą pałą na czele, to na dwoje babka wróżyła. Lider choć 4-liga to poziom okręgówki i było ciężko. Jak prezes żałuje kasy na wzmocnienia to nas czeka okręgówka.Za Rycha , to byli ludzie do gry i przez ten bałagan, Wypierdka, Łysą pałę wszystko się rozpieprzyło. Życzę jak najlepiej ale czarno to widzę.

DRAMAT ! ale prezes synek maja wyplate na czas to najważniejsze co to za klub by prezes zamiast dokladac tylko bral a miasto daje

Trudno będzie się utrzymać.

dodaj komentarz
Czytaj także