Rejestracja i logowanie

Mecze KS-u znów biletowane

Piłka nożna 12-03-2019 Autor: tz
8
Mecze KS-u znów biletowane

Kibice kutnowskiego KS-u ponownie będą musieli płacić za możliwość oglądania swojej drużyny. Od rundy wiosennej na stadion przy ul. Kościuszki wracają bowiem bilety.

Cena biletu wstępu ma wynosić 7 złotych. Kobiety i młodzież szkolna (za okazaniem legitymacji szkolnej) mają wstęp wolny.
 
Pierwszy mecz przed własną publicznością kutnianie rozegrają już w najbliższą sobotę, kiedy to ich rywalem będzie Warta Działoszyn. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15.
komentarze (8)
Dodaj komentarz

Bardzo dobrze, cala runde było darmowe wejscie i przychodziło 100 150 ludzi. Zreszta trudno ich nazwac kibicami. Prawdzwy kibic chetnie załaci te pare groszy bo wie ze trzeba wspierac swoj klub. Wszystko za darmo, 500 + wszystko + dosyc tego. Bez wsparcia kibicow takie potegi jak Barcelona, Manchester czy Bayern nie istnieja.

Bidoki... haha

CO Dzban pusty. Przecież on zawsze był jest i będzie pusty. Bieda goni biedę kasę na kopaczy najemników zbierają przecież dostali full od Miasta kolesiów a jeszcze mało. Wstyd pogonić towarzystwo. MKS Kutno powtórka z rozrywki już niedługo.

a boczna furtka ma jeden czy dwóch klucze i wchodzi ilu chce za darmo nie no tak nie bedzie zabawy zglosze to na policje

to zlodzieje niech biletuja ale zero pieniedzy z miasta !

Oho pieniążki na najemników są potrzebne. Za moment będzie to samo jak z MKS tylko ktoś jeszcze troszkę pieniążków wyciągnie i znowu upadłość ogłoszą.

Hahah, za 15 PLN, 60 km dalej, mamy ekstraklasę.

No to wypi*

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także