Rezerwy wróciły na zwycięską scieżkę

Piłka nożna 10-09-2018 Autor: tz
1

W trzeciej kolejce A-klasowych rozgrywek rezerwy kutnowskiego KS-u zmierzyły się z Maliną Piątek. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem podopiecznych Jacka Walczaka, którzy pokonali rywala 4-0.

Pierwsza połowa spotkania rozgrywana była praktycznie pod dyktando KS-u. Kutnianom brakowało jednak przysłowiowej kropki nad "i". Impas przełamał dopiero Mateusz Maryniak, który pokonał bramkarza gospodarzy w 26. minucie. Jak się później okazało było to jedynie trafienie w pierwszej części spotkania.

Po zmianie stron sytuacja na boisku nie uległa zmianie. Stroną aktywniejszą wciąż byli podopieczni Jacka Walczaka. Prowadzenie KS-u podwyższył Adrian Krzymieniewski, wykorzystując błąd bramkarza. Trzy minuty później było już 3-0, a na listę strzelców wpisał się Ratajczak. Wynik spotkania ustalił 82. minucie Igor Wójcik który fenomenalnie uderzył z rzutu wolnego.

Malina Piątek - KS II Kutno 0-4 (0-1)
0-1 26' Maryniak
0-2 72' Krzymieniewski
0-3 75' Ratajczak
0-4 82' Wójcik

KS: Błażejczyk (46' Zasadziński), Domański, Sobczak, Tomczak (61' Ratajczak), Wójcik, Kapruziak (46' Sztygiel), Pokorski (46' Zielonka) Krzymieniewski, Dębowski (46' Andrzejczak) Ruszkowski (60' Wietrzyk), Maryniak (69' Motylewski).