Z Turem na remis

Piłka nożna 10-02-2018 Autor: tz
11

Za nami kolejny sparing kutnowskiego KS-u. Tym razem podopieczni Andrzeja Grzegorka zmierzyli się z czwartoligowym Turem Turek. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a obie bramki padły w końcówce meczu. W kutnowskiej drużynie na listę strzelców wpisał się jeden z testowanych w tym meczu zawodników – Michał Michałek.

- Spotkanie toczone było w dobrym, żywym tempie. W pierwszej połowie optyczna przewaga była co prawda po stronie naszego rywala, jednak po przerwie inicjatywa leżała już po naszej stronie. Brakowało jednak stuprocentowych sytuacji. Bramka dla nas padła po ładnej kombinacyjnej akcji Pietrowa, Zagajewskiego oraz Michałka, który posłał piłkę po długim rogu – podsumował spotkanie Andrzej Królak, kierownik drużyny.

Tur Turek – KS Sand Bus Kutno 1-1 (0-0)

0-1 85’ Michałek

1-1 87’ Grabowski

KS: Komorowski – Padzik, Kaczor, Cichacki, Kobryń, Wielgus, Mitura, Kralkowski, Nawrocki, Mysona, Michałek

zagrali również: Piotrowski – Pietrow, Jakubowski, Zagajewski, Nadolski, Maryniak