Rejestracja i logowanie

Zmiana na stanowisku trenera KS-u

Piłka nożna 13-06-2018 Autor: tz Foto: fot. termyner.poddebice.pl
13
Zmiana na stanowisku trenera KS-u

Wczorajsza konfrontacja KS-u Sand Bus Kutna z rezerwami Pelikana Łowicz była nie tylko ostatnim spotkaniem w kampanii 2017/18. Spotkanie było również pożegnaniem Pawła Ślęzaka z funkcją trenera pierwszej drużyny.

Na stanowisku trenera, Pawła Ślęzaka zastąpi Michał Bistuła, który w przeszłości szkolił piłkarzy między innymi Neru Poddębice, czy trzecioligowego Sokoła Aleksandów Łódzki.

Przypomnijmy, że Paweł Ślęzak został trenerem kutnowskiej drużyny 9 maja, kiedy to zastąpił na stanowisku Andrzeja Grzegorka. Za swojej kadencji, były już trener, wygrał trzy spotkania, a czterokrotnie schodził z boiska pokonany.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Miasto powinno dać większą kasę na szkolenie młodzieży (to na przyszłość) i jednocześnie też na dobrych piłkarzy na teraz. Czy firma Sandbus jest na tyle bogata, aby wyłożyć ok. 100.000 zł za sezon? Myślę, że nie i dlatego wszechstronna pomoc miasta jest bardzo potrzebna. Niedobrze, że jesienią są wybory, nie bardzo wiadomo, kto będzie konstruował budżet miasta na 2019.

W Poddębicach nie ma pieniędzy ! A od kiedy to SANDBUS jest milionerem, niech się lepiej wezmą za szkolenie młodzieży aby potem mieli swoich piłkarzy. A tak ogólnie to nie lepiej by było aby prezesostwo podało się do dymisji, prezydent MIASTA KUTNO taż powinien się zastanowić czy warto wydawać kasę na byle grojków.

no u nas tez pewnie nie ma kasy skoro Ślęzak odchodzi :-)

Wyglada nie przystępnie hmmm ale nie osadzac bo po co wyniki pokażą co da drużynie - czy +?

pieniaczom nic nigdy sie nie podoba

Po pierwsze staruchy wypad z Kutna .Mysona , Jakubowski który nawet nie biega .,Michałek drewniak .

Bistuła to cienias, wywalili go z Poddębic bo był za słabiutki i niewiele osiągnął, ale jest to bliski kumpelek PANA PREZESA. Czyli nic nowego, dalej będziemy pośmiewiskiem w województwie i liczę że przeważnie będziemy dostarczycielem punktów. A za roczek OKRĘGÓWKA.

Bistula bardzo dobry i kumaty trener nowego, młodego pokolenia, a Ty kogo byś widział? I nie pisz jak nie wiesz co się dzieje w Poddębicach, bo prawda jest taka, że nagle brakło tam pieniędzy i większość zawodników, łacznie z trenerem odchodzą

Na pierwszy rzut oka wygląda jak artykuł z listami gończymi

He, he, i po co ta szopka?

Cyrk na kółkach...

Trudne sprawyyyy

Dzban jesteś

dodaj komentarz
Czytaj także