Rejestracja i logowanie

[Dużo zdjęć] Lekkoatleci walczyli "O Różę Kutna"

Różne 11-06-2017 Autor: tz
1

Już po raz trzynasty odbył się długo wyczekiwany przez przez miłośników lekkiej atletyki w naszym mieście miting "O Różę Kutna". Impreza organizowana jest w ramach lekkoatletycznego Pucharu Polski i jak co roku odbywa się na stadionie miejskim przy ulicy Kościuszki. Zawody zgromadziły nie tylko wyjątkowo wielu uczestników, ale także obecną na trybunach liczną widownię.

W mitingu mogły brać udział osoby zrzeszone w klubach sportowych, należących do Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Niektórzy zawodnicy od kilku lat regularnie pojawiają się w Kutnie, jednak znaczna część pojawiła się na kutnowskich zawodach po raz pierwszy.

Lekkoatleci zmierzyli się ze sobą w następujących dyscyplinach: bieg na 100, 200 i 1500 m, bieg na 400 m ppł., skok wzwyż i skok w dal, a dodatkowo poza programem odbył się bieg na 400 m kobiet i trójskok. Dla najlepszych sportowców walczących w Kutnie o zwycięstwo przewidziane były nagrody. Oprócz nagród pieniężnych wprost proporcjonalnych do uzyskanego miejsca na podium, zawodnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

Wyniki XIII mitingu O Różę Kutna

Komentarze
komentarze (1)
Dodaj komentarz

Brak jakichkolwiek wyników.Kto zwyciężał?

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także