Rejestracja i logowanie

Zapraszamy na turniej bokserski

Różne 22-09-2017 Autor: tz
3
Zapraszamy na turniej bokserski

Już w przyszłą sobotę 23 września po raz trzeci w Kutnie rozegrany zostanie turniej bokserski. W tym roku po raz pierwszy w swej krótkiej historii będziemy gościć pięściarzy z zagranicy, między innymi z Niemiec, Ukrainy i Norwegii. Swój udział w zmaganiach zapowiedziało również 14 klubów z Polski. W karcie walk przewidzianych jest 20 pojedynków, w których bokserzy będą rywalizować o puchary prezydenta miasta, starosty i wójta.
Początek turnieju głównego, który rozegrany zostanie na hali sportowej SP nr 2 w Kutnie (ul. Staszica 6) przewidziano na godzinę 14:30.

Wstęp wolny

Program imprezy:

13:00 - walki pokazowe w kategoriach młodzieżowych

14:30 - uroczyste otwarcie gali

Komentarze
komentarze (3)
Dodaj komentarz

Czy ADHD to wygrał kiedykolwiek walkę w ringu ?

Będzie walczył słynny specjalista od radyjek samochodowych Zbigniew AdeHade?

Boksuje radyjkami ?

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także