Rejestracja i logowanie

Sukces młodego kutnianina

Różne 20-11-2017 Autor: tz
4
Sukces młodego kutnianina

Świetny debiut na ringu bokserskim zaliczył w miniony weekend młody kutnowski bokser Bartosz Brzozowski, który zwyciężył na płockiej gali Sobota Bokserska na Mazowszu.

Rywalem wychowanka kutnowskiej Stali był reprezentant Akademii Walki Legionowo - Michał Bultrowicz. Warto dodać, że przeciwnik Bartosza na co dzień trenuje pod okiem medalisty mistrzostw świata i Europy - Grzegorza Skrzecza. Walka zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem młodego kutnianina w stosunku 3-0. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze
komentarze (4)
Dodaj komentarz

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

ta trenuje pod okiem skrzecza haha co oni pierdolą chyba dziada okiem dobrze ze oby dwa ślipa mu jeszcze dzialaja bo ucho jedno juz nie za bardzo

Brawo Bartek aby tak dalej

gratulujemy

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także