Rejestracja i logowanie

Sukces Macieja Gradeckiego w Gdyni

Różne 09-06-2018 Autor: tz
8

Na początku czerwca w Gdyni odbyły się zawody Time of Master "Baltic Cup IV". Z bardzo dobrej strony zaprezentował się w nich reprezentant klubu Bone Breakers MMA Team Kutno - Maciej Gradecki, który wywalczył 1 miejsce. W finale imprezy (formuła MMA, kat. do 84 kg Full Contact) Maciej zwyciężył na punkty z doświadczonym i utytułowanym medalistą polski - Filipem Miszczakiem.

- Finałowa walka rozpoczęła się od wymiany low kicków, po których odczułem, że mam do czynienia z doświadczonym stójkowiczem. Realizowałem założenia taktyczne i sprowadziłem przeciwnika do parteru. Niestety zabrakło mi czasu na  wykonanie skutecznej dźwigni na łokieć. W drugiej rundzie sytuacja się powtórzyła. Przez większość czasu przeciwnik był w parterze, a ja obijałem go z góry. Ostatecznie wygrałem na punkty, z czego jestem bardzo zadowolony. Teraz przede mną walka zawodowa w Anglii. We wrześniu wystąpię na gali Krwawy Sport 2, w kategorii do 77 kg. Realizacja tego zadania byłaby jednak łatwiejsza, gdybym miał wsparcie sponsorów, którzy mam nadzieje będą w stanie mnie wesprzeć – podsumował swój sukces Maciej Gradecki.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

WITAJ WSZYSTKO Wielka jest moja radość z tego, że przyjechałem świadkiem, że Iwan Dariusz Zostałem poproszony o pożyczkę w wysokości 6000 i nie okłamuję cię, kiedy rozmawiam z tobą, dziś rano sprawdziłem swoje konto i odkryłem, że 6000 zostało faktycznie przeniesionych na moje konto. To właśnie ta radość, która ożywia mnie, świadczy dziś rano o tym wspaniałym Panu, który pozwolił mi znaleźć mi radość, którą dawno temu straciłem. Ci, którzy są w potrzebie, już nie szukali daleko, skontaktowałem się z nim, oto jego adres e-mail: iwaniukdariusz1234@gmail.com WHATSAPP 0022 960 495 638

Gratki Maciek ! 

Brawo Maciek ! Pnij się na sam szczyt ! A te zazdrosne mordy niech się za robotę wezmą , nie patrz na nic idź do przodu , pokaz im co potrafisz . Życzę dalszych sukcesów

co to jest jaki sportowiec zwykly mlodociany kryminal teraz zwykly nygus lump

Maciek WaR!!!

BRAWO MACIEK. A TE LAPSY ZAZDROSNE CO ŻLE PISZĄ NIECH SAME W PI... DOSTANĄ ALBO ZGŁOSZĄ SIE DO CIEBIE OSOBIŚCIE. POZDRAWIAM R,M.

A pod blokiem w pizde dostanie ????

No pewno osiedlowe żule dadzą mu rade ,już to widzę

dodaj komentarz
Czytaj także