Rejestracja i logowanie

Towarzystwo Budownictwa Społecznego będzie termomodernizować kolejne budynki mieszkalne

Telewizja Kutno 06-09-2017 Autor: Ewa
7
Towarzystwo Budownictwa Społecznego będzie termomodernizować kolejne budynki mieszkalne

komentarze (7)
Dodaj komentarz

A co z blokami TBS i ZNM i remontem klatek schodowych? Kiedy one doczekają się remontu klatek schodowych to woła pomstę ja one wyglądają od nowości nie malowane ani nie remontowane... Prosiłbym serdecznie redakcje o poruszenie tej sprawy jeszcze, bo na jednym bloku miasto się nie kończy

My nie chcemy od TBS-u, żeby cokolwiek nam finansował. Niech w końcu pan prezes nagłośni ten problem z mediami na Azorach a nie opowiada bajki ,że wykonał w 100% termomodernizacje w budynkach po kolejowych. Trzeba zrobić jeszcze jeden wywiad w tv kutno i powiedzieć jasno mieszkańcom o co tutaj naprawdę chodzi. I taka jest właśnie rola zarządcy żeby stał po stronie swojej wspólnoty i pokazał że robi coś dla niej.

Może tak by TBS wziął się za termomodernizacje bloku Batorego 7... Wokół niego Pionier o swoje budownictwo dba a ten blok tragedia

Ale Wasze bloki to prywatne wspólnoty w zarządzie TBS więc się zorganizujcie, może wziąć kredyt i remontować

Pan prezes zdaje się zapomniał o osiedlu kolejowym na krośniewickiej 48, 50 ,50a administrowanym przez TBS gdzie mieszkańcy nie mogą się doczekać miejskiej wody,kanalizacji, gazu a o termomodernizacji mogą tylko marzyć. W ulewne dni błoto wkoło budynków a zimą smog dookoła to wszystko czego możemy się spodziewać.

Gdy właścicielem tych budynków było PKP to co przez te wszystkie lata zrobiło dla mieszkańców? A teraz gdy zarządcą jest TBS to nagle wszystkie zaniedbania poprzedniego właściciela mają być usunięte natychmiast ? Osiedle do zaorania bo szkoda tam cokolwiek robić.

dodaj komentarz
Czytaj także