Rejestracja i logowanie

Jest drugi kandydat na prezydenta Kutna. Janusz Pawlak oficjalnie zarejestrowany

Wybory 19-09-2018 Autor: red
49
Jest drugi kandydat na prezydenta Kutna. Janusz Pawlak oficjalnie zarejestrowany

Jest drugi oficjalnie zarejestrowany kandydat na prezydenta Kutna w tegorocznych wyborach samorządowych. I tym razem nie obyło się bez niespodzianki. Jest nim Janusz Pawlak, przedstawiciel KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska.

- Cieszę się, że mogę mieszkańcom Kutna przedstawić nową propozycję na rozwój miasta. Wkrótce przekażę więcej szczegółów - powiedział w rozmowie z portalem KCI, Janusz Pawlak.

Choć zgłaszanie list kandydatów na radnych już zostało zakończone, rejestracja ubiegających się o stanowisko włodarzy miast i gmin dopiero się zaczyna. Czekamy na kolejnych kandydatów - komitety mają czas do 26 września.

komentarze (49)
Dodaj komentarz

Wstydu nie ma!!!!!!!!!!!

No może i za nierządów pełO kradli, ale przynajmniej złodziei szanowali.

Panie Januszu gdzie byli Ci nagle niezadowoleni z kod-u ,gdzie była konstytucja,kiedy rolnikowi zabierano ciągnik za długi sąsiada.gdzie byli obrońcy konstytucji kiedy funkcjonuje państwa szarpali sie z dziennikarzem Wprost.proszę zapytać się klientów Amber Gold o konstytucję,albo człowieka który siedział 18lat w więzieniu.czy pan interpretuje konstytucję tak jak to robi platforma?

Może mieć Pan rację. Nikt nie mówił, że było wspaniale. Ale z całą pewnością to nie była ruina. każdy z przypadków z osobna trudny. unvorgiven

Janusz to może Ci powiedzieć kilka sprośności, co najwyżej, bo taki jest jego język

zmiany nie są złe

"Nie" dla jakiegokolwiek kolejnego historyka. Jeden w powiecie co nic nie umie i nic nie zrobił tylko inkasuje pieniądze, kolejny wice-prezydent. Na to stanowisko potrzeba kogoś kto ma spore doświadczenie w ekonomii, umie zarządzać dużą firmą, potrafi prowadzić negocjacje i podpisywać kontrakty, nawiązywać kontakty ekonomiczno-partnerskie. Jakie ten pan ma doświadczenie - ma tylko studium zarządzania edukacją. Cała trójka powinna pracować w muzeum.

Kwiatek z całym szacunkiem,ale dajemy wypowiedzieć się adresatowi.

Ja akurat to środowisko znam. Taki historyk to jakie ma pojęcie o biznesie, zarządzaniu ? Ich zboczenie zawodowe to patrzyć w przeszłość. A tu potrzeba kogoś , kto będzie patrzeć w teraźniejszość i przyszłość. Wygadani to na pewno są ale nie merytorycznie. W interesie mieszkańców jest, żeby nam się coraz lepiej żyło. Będziemy mieli niekończące się rady dotyczące budowy kolejnych pomników, zmian nazw ulic i parków.

Panie Januszu czy rozważa pan sytuacje wycofania się z wyborów ,poparcia Burzyńskiego wzamian za objęcie stanowiska zastępcy prezydenta

Zgłosił się. Jego prawo.Szanse ma zerowe. To wszystko. Dobranoc.

W Mechaniku namieszał a teraz na Prezydenta śmiech z czym do ludzi chyba z jadem

Geriatria rządzi

Panie Januszu sympatycy Rafała Małyszka chcą się dowiedzieć czy jak do Kutna przyjedzie Nowacka(to ta od aborcji na życzenie dla 15-latek)by wspierać Pana Koalicje Obywatelską to przywita Pan ją Po staropolsku chlebem i solą.pozdrawiam.

Najważniejsze ,żeby był w koszulce "kąstytócja".

Czy należy się odnosić z szacunkiem tylko do tych, z którymi się we wszystkim w 100% zgadzamy? Nawet w obrębie jednego ugrupowania są ludzie o podobnych, ale nie identycznych poglądach. Pogarda dla innych to niskie uczucie. Niestety niektórzy zwolennicy prawicowych ugrupowań mają właściwość uważania swoich poglądów za jedynie słuszne.

Polemika czy konstruktywna krytyka nie są pogardą dla ludzi o odmiennym zdaniu.patrz czy któregoś pisiora stać na to żeby panu Pawlakowi złożyć wyrazy uznania za walkę z patologią przyznawania mieszkań komunalnych w KUTNIE?.Jeżeli dla Ciebie jesteśmy prawicowym ugrupowaniem to dlaczego popieramy lewicową ustawę z lat 90-tych.

Chętnie udzielę odpowiedzi nie nicowi ale konkretnej osobie. Nie słyszałem o polskim nazwisku unforgiven

Dziękuję za zainteresowanie to świadczy o szacunku . unforgiven to tytuł piosenki

Dziękuję za ciekawe pytania

Kochani "sympatycy" kandydata. Złość urodzie szkodzi...

Dobry kandydat, pełen pozytywnej energii. Powodzenia!

Proszę nie przejmować się komentarzami na poziomie szamba i konsekwentnie robić swoje. Głosujemy na Pana!

lysy znowu rozrabiasz

To miej odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem. Anonimowo plujesz jadem?

Konstytucja

lepsza byłaby sprzątaczka z mechanika ma większe poparcie nie mylić z parciem

Pogarda dla sprzątaczek dobrze o tobie nie świadczy

*znowu w życiu mi nie wyszło(...)* za co on już się nie brał... brawo platforma za wystawienie na kandydata na prezydenta osoby która zaufania społecznego raczej nie ma z racji zarzutów...

Panie Pawlak jesli zadeklarujesz ze powiekszysz miasto do autostrady o bociany,kotliska i krzyzanow to glosuje na ciebie. Trzeba miec wizje rozwoju...

Przeca on nie jest żadnym dyrektorem, nawet nie ma prawa uczyć, bo chłopisko "wisi"

Jemu to cela+ przysługuje za to co zrobił szkole

Jak szkoła "zyskała" na wykoszeniu Pawlaka to widać w artykule zamieszczonym dziś w kci. Jedna klasa mniej. Gdzie się podziały 24 osoby? Przecież można było przyjąć więcej. Dużo powtarzających klasę...

Janusz masz parcie na szkło jak cholera, ale po co kolejna kompromitacja pytam?

Panie Januszu jedni Pana popierają drudzy nie popierają,żadnych pytań?co to jest forum dla klakierów?jako sympatyk K15 pytam się czy wypada panu tak afiszować sie z tymi poglądami odnośnie aborcji.przecież jest pan nauczycielem i ma pan wpływ na wychowanie młodzieży.

Proszę nie opowiadać głupstw. i nieprawdy

Cienka linia obrony,ale nie będę drążył.

Powodzenia. Cała moja rodzina głosuje na Pana . 

Taka trochę "Ballada o Januszku" emoji Mechanika nie ogarnął a miasto ogarnie? Żur... Żenada emoji

Bez wstydu

Powodzenia! Masz nasze głosy

A gdzie koszulka "kąstytócja", czarny parasol i znicz?

Brawo ty powodzenia

Tzw. PO i tzw. Nowoczesna i wszystko jasne.

Brawo panie dyrektorze. życzę sukcesu

Brawo janusz.masz głosy ode mnie i moich bliskich.

następny już hahahaha

Powodzenia!

nastepny chachment do kolekcji zal llllllllllllllllllllllllllll

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także