Rejestracja i logowanie

Kto chce rządzić gminami? Poznaliśmy pierwszych kandydatów na wójtów i burmistrzów

Wybory 25-09-2018 Autor: agKCI
230
Kto chce rządzić gminami? Poznaliśmy pierwszych kandydatów na wójtów i burmistrzów

Odkrywamy kolejne karty - tym razem podajemy nazwiska osób, które ubiegają się o fotel wójtów i burmistrzów gmin powiatu kutnowskiego. Czy obecni włodarze powinni się obawiać konkurentów? Dodajmy, że cały czas trwa proces rejestracji kandydatów.

Gmina Kutno:
1. Bryła Jerzy Tadeusz
2. Jasińska Justyna Magdalena

Gmina Krośniewice:
1. Erdman Katarzyna
2. Grządziela Grzegorz
3. Herman Julianna Barbara

Gmina Żychlin:
1. Ambroziak Grzegorz
2. Sikorski Krzysztof

Gmina Bedlno:
1. Ignaczewski Józef

Gmina Strzelce:
brak danych

Gmina Krzyżanów:
1. Jakubowski Tomasz

Gmina Oporów:
1. Kuras Józef
2. Pawlikowski Robert Zbigniew

Gmina Dąbrowice:
1. Dąbrowska Dorota Maria
2. Ściślewska Ewa

Gmina Łanięta:
1. Jędrzejczak Stanisław

Gmina Nowe Ostrowy:
brak danych

komentarze (230)
Dodaj komentarz

wybory czas pokaże po co bezzsensowne wpisy każdy ma prawo startować kandyndować a życie pokaże swoje

dokładnie

Piszecie, że Pani Jasińska ma długi. To inwestycje. Piszecie że ma brzydki dom. Zamiast kupić ekstra dom lub auto zainwestowała te pieniądze. Zresztą co to ma jakim jest człowiekiem? Albo wy idioci albo my geniusze.

w tych czasach kto nie długów

Pani Jasińska jest bardzo niemiła w obyciu i arogancka. Nie wyobrażam sobie oddać na nią głosu.

Jestem w komitecie pani Jasińskiej mogę śmiało powiedzieć że jest uczciwa nie oczernia obecnego wójta .Ma swoją wizję na wprowadzenie nowoczesnych zmian jak kanalizacja szkoły ścieżki rowerowe i wiele innych spraw które w tej chwili nie istnieją .Wójt już był tyle lat że czas na świeże spojrzenie powinien odejść z honorem bo to już emeryt .tak pani Jasińska nie z tej gminy to zaleta bo nie ma kliki jest bezpartyjna i z po za układu. Piszecie o jej długach a kto ich nie ma ale to takie płytkie wstyd piszecie że nie chcecie by się dorabiała w naszej gminie to macie informacje że pan Bryła się dorabiał. Prawdą jest że są zrywane banery z panią Justyną w Byszewie przy spółce wodnej wiza wi kościoła w Woźniakowa itd. to o kim to że świadczy . Pani Justyna nie jest wiary Jehowej choć ona uważa że nie ważne do jakiej partii się należy i jakiej jest się wiary to ważne co się sobą reprezentuje bo na stołku się bywa a człowiekiem trzeba być całe życie by móc patrzeć w lustro. Dajmy jej szanse nie zniżajmy się do kłamstw oczernień i nie oceniajmy kogoś bo nie jesteśmy bez win.

Ty chora kobieto jesteś!!!!!!!!!!!!!! Wójt powiedział, że nikt ma nie robić przeszkód pani Jasińskiej. To jest dopiero klasa sama w sobie.

Zenek, komu powiedział ja nie słyszałem on jest bezklasowy

EEEE... ty głupia jesteś czy ktoś ci za to płaci??????????? Baner w Byszewie wisi do dzisiaj!!!!!!!!! Mam dwa kroki do niego. Weź przestań kłamać sołtysie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja nikogo nie obrażam ani pani Justyna daliście lekcje chamstwa wyrażam ubolewanie Że pan wójt otacza się takimi ludżmi mnie nie obrazicie bo uważam że pisząc tak niegrzecznie macie problem ze swoją osobą a kultura zero i nie osądzaj kogoś swoją miarką żal mi takich ludzi

A droga pójdzie na nastepną kampanię!!!

Mieszkając na wsi która jest...... Środkiem Polski. To ja dziękuję za taki przejazd za ten środek Polski.!!! Bryła zacznie wyciec m..... Tym że Chyba Nowa Wieś jest Środkiem Polki. Zrobi tym sobie kampanie naszymi kosztami, a mieszkańcy beda że to ponośić koszty.

Niech Pan Bryła na sytej emeruturce zajmie się swoją ziemia, a nie dalej wyciąga kasę z gminy, w której się nic nie dzieje. Pozdrawiam Pana wójta.

Ty maz tak od urodzenia czy tylko udajesz? Bryła nie pobiera emerytury. Pracuje i pracować zamierza dla dobra mieszkańców. A nie tak, jak by chciała pani Jasińska... zajmować stołek dla kasy i własnej kariery.

Prosze poczytac oswiadczenie majatkowe i dopiero sie wypowiadac. Sam wojt o tym pisze.

Bryła von von von do domu.... Pani Jasinska jest pienknom i mondrom kobietom i ona bardzo bardzo chce zostac wujtem i ja tesz tego chce. I macie glosowac na niom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do "Egon" brak słów na pańską kulturę i wypowiedzi

BARDZO ZBULWERSOWAŁ MNIE FAKT ŻE PRZEZ CAŁĄ KADENCJĘ NIE BYŁO DOSTĘPNE ECHO GMINY ,TUŻ PRZED WYBORAMI W KAŻDYM SKLEPIE NA TERENIE GMINY WALAJĄ SIĘ PLIKI TEJ GAZETKI. W ŚRODKU OBSZERNY WYWIAD Z BRYŁĄ KTÓRY OBIECUJE POZOSTAWIĆ OPŁATY NA OBECNYM POZIOMIE I ZACHWALA CO TO ON NIE ZROBIŁ I NIE ZROBI. SĘK W TYM ŻE ECHO GMINY KUTNO FINANSOWANE JEST Z BUDŻETU GMINNEGO I POWINNO BYĆ DOSTĘPNE CAŁY CZAS A NIE TYLKO PRZED WYBORAMI DLA LANSOWANIA BRYŁY ZA PUBLICZNE PIENIĄDZE. WSTYD

Hmmm... na miejscu redakcji pozwałbym pana CZYTELNIKA za pomówienie. W ciągu ostatniej kadencji wyszło kilkanaści numerów Echa, które sama mam w domu. Nie wiem, czy pan CZYTELNIK sam wpadł na tak idiotyczny pomysł, ale to się kwalifikuje do sądu. Nie znoszę, gdy na forum KCI pojawiają się kłamliwe informacje od interneutów, którzy myślą "co to nie oni".

Ciekawe wybory w 2018...

Wybory 2018...

Wybory za 9 dni...

Wybory 21,10,2018

CIEKAWE WYBORT

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Bardzo ciekawe wybory!

Ktos pisze klamstwa na temat Zebrania w Leszczynku.Pani pytala trzy razy o to samo i byl smiech.A nie bylo zadnej innej dziwnej sytuacji jak ktos pisze bzdury i pomawia nie slusznie ta pania.Lepiej pytac 10 razy niz raz za malo.Nie ladnie i nie przyzwoicie o niej piszecie.Na sali sprowokowal ja wojt swoimi slowami i pani wolinska.Znam ta Iwone co i kto ja wsadzil na stolek.Przytocze kto ona.Mieszka gorzej od p Jasinskiej o 5 razy.Rodzina patologia.Mąż pijak syn narkoman drugi syn pijak.Ta pani falszowala kiedys podpisy.LtpCos kiedys laczylo ją z proboszczem.Nie kompromituj kogos pamietaj bo sama się skompromitowalas kobito.Radny a ty pamietasz cebulka jak znikala z pol twych sasiadow.Miejcie się klamcy i oszusci na bacznosci

Pani Jolu na Pani miejscu już bym się zapoznała z art. 216 §2 Kodeksu karnego. Myśli że jest Pani anonimowa w sieci? Wszystkie komentarze można rozpoznać po IP które są Pani. Także zgłaszam to tam gdzie trzeba.

Dziadzio Bryła pobierający wysoką emeryturę zapewne z zaawansowaną prostatą i początkami demencji traktujący Urząd Gminy jak własny folwark nie może oderwać się od stołka i koryta.Apeluję do wyborców z terenu Gminy Kutno pomóżmy starszemu steranemu ludzkimi problemami dziadziowi zająć się własnymi problemami,niech wyjedzie do sanatorium, popracuje na własnych włościach..........ZAGŁOSUJMY WSZYSCY NA PANIĄ JASIŃSKĄ .PS.Obiecujemy w przypadku kłopotów finansowych p. Bryły dostarczać codziennie 1 bochenek chleba za darmo.

A zapomniałem dodać że chodzi o Pana Bryłę z gminy Kutno

Wójt siedzi za długo, trzeba kogoś nowego z nowymi pomysłami z rozwojem a nie siedzeniem i pierze iem w stołek. W innych gninach aż miło, a u nas???

Bryła nic nie robi...to leń dla ktorego priorytetem są własne interesy.. od kilku dni mam go po dziurki w nosie..dzień w dzień jego ulotka wyborcza ląduje w mojej skrzynce na listy..ile można !

Po twoim wpisie widać kto ma parcie na stołek emoji

Chodzi po wsi? Co to za problem nie wpuścić jej do domu? Problem? Nie wpuszczaj. Chyba lepiej żeby mieszkańcy gminy mogli z nią porozmawiać, dowiedzieć się co i jak.

Ja wujta Bryłe pogonie... Tylko moja pani Jasinska jest pienkna i bardzo chce zostac wujtem i ja tez chcem... dlatego MACIE GLOSOWAC NA NIOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do "Egon" proszę używać słownika albo podpytać swojej kandydatki o poprawną pisownie bo w takich wypowiedziach to chyba nie dobrze świadczy o kandydaturze Pani Jasińskiej. BRAWO

Wójta program wyborczy od początku jak tylko przykleił się do stołka jest ciągle taki sam i brzmi.....PO TRUPACH DO CELU>

W przyszłej kadencji będzie skanalizowanych sporo sołectw według programu Bryły, więc dla mnie jako mieszkańca jest to ważne, kolego.

Proszę o informację kiedy i gdzie pani Jasińska ma spotkanie z wyborcami chętnie poszedł bym posłuchać Ktoś co wie ........

Na profilu fb u Pani Jasińskiej jest rozpisane w jakich dniach mozna się z nią spotkać i gdzie .

Przykro mi bardzo ale nic na fb nie jest zamiesczone

Najbliższe spotkanie 14.10 o godzinie 18.00 Przedszkole Gołębiew Nowy.Widocznie Pani Justyna nie zmienila ustawien na publiczne ???? pozdrawiam

W Golebiewie jest 15.10 o 18 a 14.10 o godz. 14 jest w Sierakowie????

Nie pisać tak!!!!! Pani Jasinska jest pienknom i mondrm kobietom i bardzo chce byc wujtem. Ja ruwnierz bardzo tego chcem i wiem że sie uda to. Bryla dodomu von! VON VON VON. Vivaty dla pani Jasinskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do "Egon" proszę używać słownika albo podpytać swojej kandydatki o poprawną pisownie bo w takich wypowiedziach to chyba nie dobrze świadczy o kandydaturze Pani Jasińskiej. BRAWO

A ja mam wrażenie, że piszą to wszystko osoby, które nawet nie rozmawiały z Panią Jasińską. Byłem na zebraniu, widziałem i słyszałem w jaki sposób mówi ta Pani. Nic nie mówiła na Pana Bryłę. To raczej mieszkańcy. Miła kobieta ogólnie. Więc ktoś tu się mija z prawdą. Czas na zmiany.

Ja byłem na spotkaniach i uważam że zachowuje się bardzo arogancko i wyniośle a chodzenie po wsi Bielawki i rozmowa z mieszkańcami tej pani to poprostu żenada

Chyba bywamy na różnych spotkaniach.

Jedno spotkanie a tyle opini.Ci Państwo negatywnie nastawieni do Pani Jasińskiej slyszą tylko to co chcą usłyszeć.Szkoda że z góry przekreśla się inne spojrzenie na gminę niż obecnego Pana Wòjta. A mieszkańcy gminy Kutno naprawdę chcą zmiany i negatywnymi komentarzami na temat innej kandydatury niz Pan Bryła wiele nie zdziałacie.Tu nawet nie chodzi o Panią Jasińską , tylko o to ze wogóle ktoś śmiał kandydować!!! Najwyższa pora zrzucić klapki z oczu !!!

Pani Jasińska jest bardzo niesympatyczną i niemiłą osobą. Nie zamierzam oddać na nią głosu.

Pani Aniu proszę zaglosowac tak jak Pani uwaza.To wkoncu wolny kraj !!!! Ja zaglosuję na kobietę, my tez mamy cos do powiedzenia.

Mam wrażenie, że ktoś z Nowych Ostrów, jak pani Jasińska, nigdy do końca nie zrozumie naszych, lokalnych problemów.

Ada moze masz racje , ale uważam że trzeba dac szanse nowemu.Nie dowiemy sie jak nie zaryzykujemy !!! Wiemy już jak bylo , może się zmieni na lepsze. Za 4 lata można rozliczyć z tego co się obiecuje , a co zrealizowano.Powodzenia dla Pani kandydatki.

Ona jest dobra tylko w krzyczeniu, że wszystko jest źle. U mnie na Florku ciągną kanalizacje, ileś dróg z powiatem zrobił Bryła, Leszczynek w remoncie itd. A według tej pani w gminie nic się nie dzieje. To co ja do cholery widzę za oknem? Toż to wykopy! Hahahaha

Ile czasu jeszczebędą robić kanalizację na Florku to jest jakiś żart Panie Wójcie może bardziej z ludzimi a nie przeciwko nim.

Co za zadowolony mieszkaniec Florka . Ja mam inne odczucie widocznie zyjemy na inych Florkach!!!

Potwierdzam, ta pani jest bardzo niemiła w obyciu i natarczywa.

Temat jest krótki i szybki. W gminie Kutno na pewno zagłosuję na Bryłę. Nie sądzę, żeby awanturniczy i krzykliwy komitet pani Jasińskiej cokolwiek dobrego zrobił. Dlaczego? Już piszę: 1. Pani Jasińska nie jest związana z gminą Kutno w żaden sposób 2. Nie miała żadnego wkłądu pracy na rzecz mieszkańców gminy 3. W Nowych Ostrowach nie wybrano tej pani nawet na radną 4. Ma mnóstwo długów, które trzeba spłacić 5. W jej komitecie są głównie osoby awanturnicze, sfrustrowane, które uważają, że wszystko da się załatwić krzykiem - popis dają na zebraniach, ostatnio w Leszczynku (całą sala śmiała się z tych ludzi) 6. Kandydatka jest prawdopodobnie BARDZO miernym gospodarzem, a jej gospodarstwo w Nowych Ostrowach to istna... jak to nazwać? RUDERA? 7. Pani Jasińska ma czelność krytykować WSZELKIE działania, a sama nie posiada programu wyborczego! TAK, to prawda. Kilka mglistych sformułowań z jej banerka typu: "Wzmocnienie pozycji szkół" to postulaty, jakie dzieci w 3 klasie uczą się pisać, gdy kandydują do samorządu szkolnego. 8. Wójt Bryła upublicznił konkretny program, z którym mogłem się zapoznać. Wiem, co będzie realizowane i które sołectwa np. będą skanalizowane. 9. Większość zarzutów stawianych obecnemu wójtowi wynika z frustracji - trolle pani Jasińskiej wypisują o wójcie, że jest "starym dziadem" - kompletny brak kultury ze strony kandydatki i jej komitetu. Powiem tylko, że osoby w wieku powyżej 60 lat, to często ludzie doświadczeni. Sporo osób aktualnie rządzących krajem jest starszych od wójta emoji Pani Jasińska chciałaby wszystkich usunąć?? 10. Kandydatka jest wyjątkowo natarczywa, chodzi po ludziach, opowiada rzeczy, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Nachodziłą moich sąsiadów, jest niemiła i nieprzyjemna w obyciu. Może uważa, że tylko ona ma rację?? Jedno jest pewne... kogoś, kto ma takie parcie na stołek to ja nigdy nie widziłem. Nie polecam kandydatury tej pani i raczej przestrzegam przed nią, bo osoby które z nią kiedykolwiek współpracowały mówią, że mają jej po dziurki w nosie.

Miron piszesz same brednie i niesprawdzone informacje.. widzę że nie możesz zdzierzyc że kariera Bryły dobiega końca...

Pan to chyba prawa ręka samego Wójta hahaha Przynajmniej peogram Pan widzial bo mieszkancy gminy od 97 roku niestety nie .

A ja tam glosuje na tą Panią, czegos sie boją ze tak na Panią jadą !!!

Tak - boją się. Awanturnictwa ludzi z jej komitetu oraz niekompetencji samej kandydatki. Hahahaha

Ale się uparliście na tą kobiete.Każdy zagłosuje jak bedzie uważał.Bardzo dobrze ze wkoncu ludzie mają wybór! A takie oczernianie jak tu sie uskutecznia to raczej większa reklama dla kandydatki.Powodzenia pani Justyno.

Potwierdzam, dla mnie głos oddany na p Jasińską będzie zmarnowany.

Ale się chłopie napisałeś w dwóch słowach daj spokój nie cukruj. Programy wyborcze ma od 100 lat i co i nic.

To raczej Pani Jasińska się boi prawdy, bo nigdzie nie ma możliwości skomentowania jej BRAKU PROGRAMU!!!!

Pod programem wyborczym Pani Jasińskiej możliwość komentowania była wyłączona od samego początku. To dlaczego drugi kandydat ma być traktowany odmiennie . Traktujmy kandydatów jednakowo . Proponuję droga redakcjo usunąć dotychczasowe komentarze zamieszczane pod programami wyborczymi kandydatów.

Tee, kłamca... Waszej Jasińskiej od początku nie można było komentować, bo dała tylko reklamę w promowanych BUHAHAHAHAHA. I dodatkowo, o jakim programie mówisz, jak ta kobieta żadnego programu nie ma!!!

Tee Jezusek..... zobacz na stronie trzeba umieć szukać BUHAHAHAHAHA.

Zostały wyłączone komentarze dla pani Jasińskiej ponieważ nie jest Wójtem Gminy Kutno w tym temacie nie ma nic do powiedzenia.Natomiast obecny Wójt skoro tyle narobił dla Gminy Kutno nie powinien się wstydzić komentarzy ludzi czy są za czy przeciw. Pozdrawiamy Panie Wójcie szkoda że Pan nie jest tak wyrozumiały dla wyborców Pani Jasińskiej którzy naprawdę chcą coś zrobić.

Powinno się traktować każdego kandydata jednakowo ale chyba nawet redakcja ma swoich ulubieńców

Niech Jola wraca na grzędę

Dlaczego zosały wyłączone komentarze co do działalności Wójta Gminy - boi się prawdy w komentarzch ?

Nie ma sie czym pochwalic , to po co komentować.Pan wòjt juz zrobił swoje czas najwyższy odpocząć.

Chcecie i żeby straż rządziła gminą tego chcą ludzie chyba nie. Mam dla Nich wielki szacunek czy mundur daje im większe szanse w wyborach czy ludzie którzy chcieli by coś zrobić dla swoich mieszkańców. Panie strażak z Gołębiewka panu dziękujemy pojawił się pan u nas cztery lata temu i to tyle. Popieram panią Pani sołtys z Gołębiewka będziemy na Panią głosować.

Niestety nie tylko strażakami gminy stoją , bez urazy.

Trzeba mieć pomroczność jasną, żeby popierać panią sołtys z Gołębiewka hahahhaa

Jola skończ to...

Niech Jola wraca na grzędę

ha ha daj kurze grzędę, a ona: wyżej siędę

Tej pani sołtys to już dziękujemy. Więcej zamieszania robi niż czegokolwiek. Chodziło jak widać tylko o stołek.

Niech pani Jasińska ze swoją ekipą zastanowi się, czy aż tak wielkie jest parcie na stołek, żeby się awanturować i nie mieć szacunku do niczego i nikogo. Dzisiaj w Leszczynku oczywiście klakierzy pani Jasińskiej przyszli żeby zadymę robić, pomimo że spotkanie dotyczyło dopłat do termomodernizacji dla mieszkańców.

Bardzo śmieszne. Jestem mieszkańcem Byszewa i na 300% zagłosuję na Bryłę. Mów za siebie. Droga do Byszewa sama się nie zrobiła. Na Kaczyn droga jest. Nie ma co narzekać. Na pewno nie zmarnuję głosu na kogoś z Ostrów, kto nigdy w życiu nawet nie zajrzy do Byszewa. Buahahaha

bo w Byszewie mieszka Bryła to musi mieć drogę i do swojego fplwarku a co z reszta wiosek od Leszna do Marianek WYSOKA DUŻA i wiele innych nachapał się dość niech wreszcie odejdzie jeśli ma honor bo wiele ma za uszami

Jakbys był madry to nie powtarzalbys takich glupot

Potwierdzam że komitet Pani Jasińskiej to ludzie awanturni i dziwnie roszczeniowi a kandydatka z jej komitetu pani z gołębiewka i pozostała cała "Świta z plakatu wyborczego " dała super popis na dzisiejszym spotkaniu poprostu żenada . Wstyd byłby gdyby tacy ludzie mieli decydować o naszej gminie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawda w oczy kole .

W życiu nie oddam głosu na jakąś Jasińską. To chyba jakieś nieporozumienie.

Ty nie , inni zaglosują.Dosc już kumoterstwa.Pozdrawiam

masakra potwierdzam

nie znacie Bryły, ja wystarczy że uchylę okno i już słyszę co w trawie piszczy

Pani Jasinska opowiada glupoty. Szkoda jej słuchać. Bryłą wie co robi i ma konkretne pomysły na gminę oparte o plany budżetowe.

Bryła ma takie pomysły na gminę jak miał ponad dwie dekady na Spółdzielnię Rolniczą w Byszewie klapa .....pracownicy na kuroniówkę

potwierdzam ten PAN działa wtedy kiedy widzi w tym prywatny interes

Każdy tak robi w jakim świecie żyjesz ........................ też tak każdy robi...............

Prawda jest niestety niewesoła... Pani Jasińska znalazła sobie garstkę ludzi, która ją popiera, bo przecież trzeba się wybić i spłacać długi kosztem mieszkańców gminy Kutno. Bardzo się dziwię osobom, które zdecydowały się być w jej komitecie i ją poprzeć. Dla mnie by był to wstyd. Część spośród jej kandydatów to niestety ludzie awanturni i bardzo niemili, a do tego natarczywi i złośliwi. Jedna pani kandydatka na radną z komitetu pani Jasińskiej to nawet społecznie zaczęła się udzielać, organizować różne akcje. Okazuje się, że tylko po to, żeby teraz lecieć po stołek z panią Jasińską. Tak... mówię o kandydatce z Gołębiewka. Dla mnie to byłby wstyd.

Poziom chamstwa wobec pani joli jest olbrzymi znam ją jest to osoba ciepła pomocna troszczy się o swoich mieszkańców dużo zrobiła by rozsławić swoje sołectwo A pan tak ją oczernia i osacza że przynosi pan wstyd panu wójtowi ale daje też świadectwo jakimi ludżmi otacza się pan wójt Dlatego czas na zmianę zlikwidować chamstwo i niech wygra lepzy i nie opluwajmy się

Tak Tak Tak zgadzam się z z przedmówcą że komitet Pani Jasińskiej to ludzie awanturni i dziwnie roszczeniowi a kandydatka z jej komitetu pani z gołębiewka i pozostała cała "Świta z plakatu wyborczego " dała super popis na dzisiejszym spotkaniu poprostu żenada . Wstyd byłby gdyby tacy ludzie mieli decydować o naszej gminie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za wasze wpisy trzeba się wstydzić drodzy wyborcy pana wójta poziom zerowy

Potwierdzam. Znam Bryłe ponad 30 lat. Przynajmniej wie człowiek, co robi.

Panowie tak dlugo sie znaja , to czas powspominać stare czasy na emeryturze.POWODZENIA Pani Justyno.

Dlaczego obecny radny że Strzelec Koronowski Jan podaję nieprawdziwe informacje w oświadczeniu majątkowym przecież to podlega pod sąd

Z przykrością stwierdzam że jestem zniesmaczony ze spotkania z panią Jasińską w dniu wczorajszym ; moim zdaniem jej wypowiedzi i puste obietnice zniechęcają a nie zachęcają do oddawania głosów na nią jako na kandydata.

Tez bylem na spotkaniu i jestem mile zaskoczony.Dla mnie to bardzo konkretna kobitka .Wie babka co chce zdzialać.W przeciwienstwie do Pana Bryly chce robic cos dla gminy a nie dla siebie.Wkoncu jest na kogo glosować. A Pan wojt i słynny pokoj nr 2 w gminie wkoncu pójdzie na zasłużony odpoczynek.Powodzenia Pani Justyno .

Nie tylko Ty jesteś zniesmaczony. Potwierdzam. Trzeba być bajkopisarzem, żeby snuć opowieści jak pani Jasińska.

Teraz widac kto byl na spotkaniu zeby zdac relacje obecnemu wójtowi hahaha. Skoro nie boi sie konkurencji to czemu utrudnia kontrkandydatce spotkania w mieszkańcami i nie chce udostępniać sal??? A moze sam sie spotka z ludzmi i pochwali się co zrbobil przez te lata dla gminy?? Bo ciężko sie efektow dopatrzeć .

Jakich sal.... człowieku nie pisz głupot........ skoro kandyduje to czemu nie wynajmie sali tylko brać i udostepniać za free ..............przecież powinna miec środki na swoją kampanię a co brak ; a to dziwne ha ha trzeba najpierw zarobić ha ha ha

Popieram i potwierdzam, jest to Pani bardzo nieprzyjemna, niemiła w obyciu. Puste słowa może rzucać każdy. Jeśli nie ma się odpowiedniego programu ani doświadczenia, to siedzi się w domu, a nie łazi po ludziach i opowiada niestworzone rzeczy. Dodatkowego niesmaku tej kandydaturze dodaje fakt, że w Ostrowach nawet na radną nie wybrano pani Jasińskiej. Czyżby była u siebie niemile widziana? Ciekawe czemu...?

Jest u siebie w Polsce ......

To właśnie Pani Jasińska rozmawiała z mieszkańcami Gminy Kutno zna ich problemy emeryt Bryła chyba troszkę ostatnio się zagubił.Czy to ważne skąd pochodzi,ważne że ma ochotę coś zrobić.Brawo Pani Justyno, proszę się nie przejmować i robić swoje.

Nie wiem, o czym mówisz. Bryła na co dzień rozmawia z ludźmi, więc żadnych pretensji do niego o to mieć nie mogę. Jeśli ktoś uważa, że osoba z małym doświadczeniem, która nawet nie była nigdy radną, zrobi coś przemyślanego dla gminy, to chyba właśnie on się zagubił.

Oczywiście rozmawia ale dlaczego nie odpowiada na zadawane pytania tylko cały czas krytykuje obecne działania ???? Coś zrobić tzn spłacić swoje długi naszym kosztem bo nic innego nie zrobi , ta pani mysli tylko o sobie a tak naprawdę potrzeby mieszkańców gminy w ogóle ją nie interesują; nie możemy na to pozwolić !!!!!!!!

Popieram!!!! Będzie coś z nami nie tak jako z mieszkańcami gminy Kutno, jeśli pozwolimy tej pani z Ostrów dorabiać się kosztem mieszkańców!!!!

Uważam że w normalnych ludziach siła i nie damy wygrać Pani jasińskiej.

Bryła zachowuje się jak DZIEDZIC !!!, radni? to jego pieski na smyczy!!!, mieszkańcy? niewolnicy!!!

Żaden "dziedzic" tylko odpowiedzialny człowiek znający potrzeby gminy.

Chyba znajacy swoje potrzeby .Panie Bryła pora sie wycofac !!!

Jakie potrzeby nie ma dopłat do wymiany pieców , miały być kolektory słoneczne i też nie ma .

A to nie jest wina gminy tylko firm zewnetrznych

No niezły by prezent sobie mieszkańcy gminy Kutno zrobili. Obca babka, nie wie nawet, gdzie są poszczególne miejscowości gminy Kutno. W Ostrowach jej nikt nie chce. Na radnego wystarczy nieraz zdobyć 40-50 głosów, a ona nawet na radną nie przeszła, bo jest w tamtym rejonie spalona. Miałam przyjemność rozmawiać z jej pracownikiem. Szok. Ta kobieta jest gwarancją wstydu dla gminy. Zapomnijcie, że zrobi coś dla ludzi. Chodzi tylko o stołek i o to, żeby się wybić. Długi się same nie spłacą.

Obca bo w Kutnie wszysch sie Bryły boją i jego kliki.Gratulacje za odwagę dla Pani Justyny.Wkoncu emeryt pójdzie tam gdzie jego miejsce.A Pani Justyna sama sie nie pcha , to ludzie poszli do niej po pomoc , bo juz mają dosyc obecnych rządów. Powodzenia.

Chętnie byśmy poznali tych ludzi emoji

W Ostrowach wójt jest z poza terenu gminy i co? zadowoleni jesteście.

Ale wójt z Ostrów był związany z Ostrowami. Pani Jasińska z gminą Kutno związana nie jest. Nie pochodzi stad, bo pochodzi gdzieś z Konina, miszka w Kołomii, gm. Nowe Ostrowy i zasadne jest twierdzenie, że problemów mieszkańcó w ogóle nie zna. Wątpie, żeby była w stanie wymienić sołectwa.

Pani Jasińska pracując w starostwie powiatowym Kutna ma do czynienia ze wszystkimi gminami powiatu kutnowskiego i dobrze je zna.To ona jest twórczynią konkursu LEW KUTNOWSKI i w ten sposób wypromowała wiele gospodarstw i firm naszego powiatu. Przestańcie wypisywać bzdury.

To dlaczego tak bardzo wszyscy w starostwie narzekają i maja dosyć tej pani ?????

Potwierdzam, niemiła kobita ;arogancka i cwana Chodzi po ludziach i krytykuje obecnego wójta . Kompletny brak kultury u tej pani. W Ostrowach ludzie byli mądrzy. Nie chcieli Jasińskiej na wójta ani na radną. Potem wywalili ją z PSL-u, a teraz ta kobita pcha się wszędzie byle do koryta i do władzy. Ale skoro w oświadczeniu majątkowym jest milion do spłaty to trzeba znaleźć stado baranów, którzy na nią zagłosują... Same się kredyty nie spłacą Niech się do roboty uczciwej weźmie !!!!!!!

Nie wywali a sama odeszła. To mądra kobieta, umie rozmawiać z każdym i służy pomocą, udziela się dużo społecznie i dobrze zna jakie są oczekiwania społeczności lokalnej i potrzeby zmian gminy Kutno. Najwyższy czas aby po ponad 20 latach jednej władzy coś zmienić i dać szansę młodemu pokoleniu.

A Łanięta?,dziadek 74 lata.

W Łaniętach jest 4 kandydatów na wójta. ****s://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/100207#geo_mayor_stat

A w Łaniętach dożywotnio przyznano stołek, wybory tam zbędne emoji))

Marna przyszłość gminy Łanięta, jednie Jędrzejczak to tak jak gospodarstwo bez następcy.

Kandydaci na wójtów mogą być z poza terenu gminy więc w czym problem i po co tyle szumu wobec kontrkandydatki na wójta gminy Kutno. Najwyższy czas na zmiany, na innowacyjność kreatywność którą może dać tylko Pani Justyna Jasińska.

Tylko pani Jasińska może to dać??? Buahahahahahahaha. Leżę

To gdzie inni kandydaci ? Jakos nie widac chętnych ... Pani Justyna się odważyła.Grarulacje i powodzenia.

Chyba raczej parcie na władzę niz pomoc ludziom; poznaliśmy się na tej pani i my wiemy jak nam juz pomogła że szkoda gadać

Co to za kobita ta Jasinska?

Potwierdzam, niemiła kobita ;arogancka i cwana Chodzi po ludziach i krytykuje obecnego wójta . Kompletny brak kultury u tej pani. W Ostrowach ludzie byli mądrzy. Nie chcieli Jasińskiej na wójta ani na radną. Potem wywalili ją z PSL-u, a teraz ta kobita pcha się wszędzie byle do koryta i do władzy. Ale skoro w oświadczeniu majątkowym jest milion do spłaty to trzeba znaleźć stado baranów, którzy na nią zagłosują... Same się kredyty nie spłacą Niech się do roboty uczciwej weźmie !!!!!!!

Szanowny Panie Zbigniewie. To mondra i pienkna kobieta, że asz dech w pjersiach zapiera, i że mam nadzieie rze zagłosujom na niom. A ona to jeszce bardziej tego chce.

Szanowny Panie "drwalek" Jeżeli ta pana kandydatka jest taka jak pan to ja współczuje jak wygra ŻENADA ŻENADA i jeszcze raz ŻENADA

Można wiedzieć w jaki sposób pani Jasińska związana jest z gminą Kutno? Coś tu zrobiła? Cokolwiek się wysiliła? Czy tylko leci na stanowisko?

haha u nas drobi porządnej nie ma od 16lat ta pan Bryła rządzi

Pankracy... idąc za wzorem kandydatki, w następnych wyborach zgłaszam swoją kandydaturę na urząd wójta gminy Pacanów. Gminy za dobrze nie znam, ale przecież liczy się tylko młodość emojiDDDDD

Powodzenia Stefan

Bryła dużo zrobił i robi pajac na Byszew NIECH WRACA !!!!!!!

Wielmożna pani Jasińska nic nie zrobiła i zapewne nic nie zrobi, ale chęć objęcia jakże zaszczytnej dla waszmościów funkcji jest dla niej najważniejsza. Można by rzec, że cenniejsza niż zdrowy rozsądek emoji

Ten mądrzejszy,,,,,,,, gdybyś takim był to wiedziałbyś że droga w Byszewie jest drogą powiatową i żaden Bryła jej nie robił a gdyby powiat tej drogi nie zrobił to Bryła do pracy chodziłby pieszo i to po rowie żeby kapci nie ubrudzic

Eee, cwaniaku, dobrze wiem o tym. Powiat sam tej drogi by nie zrobił. Był wkład gminy.

Hola, hola! A ktoś widział kredyty Bryły? Zadłużony na 0,5 miliona! A to ubaw! I kto tu się spłaca za pieniądze mieszkańców Kutna?

Jeśli Pani Jasińska ma takie i takie długi to jej sprawa, może robić co chce, czyż nie tak? Ja swój głos oddam na nią, no dość mam tego lenia Bryły. W Nowych Ostrowach wójt mieszka w Kutnie, a wy się czepiacie, że ona z Ostrów. Ludzie ogarnijcie się!

Nie w Kutnie a w Woźniakowie

Pani Jasińska niech dalej się zajmuje chodzeniem po ludziach i opowiadaniem bajek. Kto chce niech wierzy.

Panie Wójcie z Kutna przepracował Pan już swoje, zrobione jest to co jest zrobione. W poprzednich wyborach każdy wie jak było ,a teraz czas na emeryture. Dziękujemy bardzo

A jak bylo w poprzednich wyborach Ewuniu????

Jak fajnie, że w wyborach w końcu będziemy mieć jakiś wybór, a na dodatek energiczna kobieta z ogromnym zapałem i przede wszystkim spoza kiliki.

Tak, tak tak z PSL

Jak można pisząc o wykształconej kobiecie, urzędniku państwowym używać sformułowania ,,kobita"? A ja jako mieszkanka gminy nie życzę sobie aby używać tego wyrazu wobec żadnej innej kobiety.

Ponad 10 lat mieszkam w gminie Kutno, a pan Bryła jest wójtem pewnie jeszcze raz tyle lat. Słyszeliście o czymś takim jak rutyna i wypalenie zawodowe? Myślę, że dobra zmiana powinna nastąpić o jedną kadencję wcześniej, ale niestety nikt nie miał jaj aby być kontrkandydatem. Zróbmy coś z tym i dajmy szanse osobie bez pleców i układów, rozliczymy ją za 4 lata.

Jestem mieszkańcem Byszewa. Nie mam zamiaru oddawać głosu na kogoś, kto nie zna gminy i szuka stołka. Jak Pani Jasińska ma parcie na stołek, to dlaczego nie startuje w gminie Nowe Ostrowy? Proste - bo nikt jej tam nie chce. Na radną jej nie wybrali, a co dopiero na wójta. Znajomi z tamtych okolic pukają się w czoło. Chętnie dałbym szansę komuś młodszemu, ale znającemu problemy gminy albo przynajmniej z doświadczeniem w pracy na rzecz gminy Kutno. Obiecać to można złote góry. A czy jest bez pleców i układów, to kwestia dyskusyjna.......

Ludzie Bryły bo co robotę wam daje hehe weź sie ogarnij to jest leń i prostak

No niezły by prezent sobie mieszkańcy gminy Kutno zrobili. Obca babka, nie wie nawet, gdzie są poszczególne miejscowości gminy Kutno. W Ostrowach jej nikt nie chce. Na radnego wystarczy nieraz zdobyć 40-50 głosów, a ona nawet na radną nie przeszła, bo jest w tamtym rejonie spalona. Miałam przyjemność rozmawiać z jej pracownikiem. Szok. Ta kobieta jest gwarancją wstydu dla gminy. Zapomnijcie, że zrobi coś dla ludzi. Chodzi tylko o stołek i o to, żeby się wybić. Długi się same nie spłacą.

Może być byle by nie Bryła nybus przez tyle lat szkoda słów

mariola baby to ty masz w nosie jak popracujesz w kurzu

Jaskółki już odleciały ale przed odlotem powiedziały mi że szkoda im gdyż nie zobaczą Bryły jako wójta a w pośpiechu zapomniały się z nim pożegnać.

Bryła nie robi nic mając prawie 30 milionowy budżet...przepraszam pobiera pensję jedną z najwyższych w regionie za grzanie stołka.Wchodząc do jego GABINETU petent słyszy CO TAM?, oczywiście nigdy nie spojrzy w oczy tylko patrzy w blat biurka, z reguły jest szorstki mówi podniosłym głosem i spławia gościa jak najszybciej.Radni mają do powiedzenia tyle co ryby w wodzie, jak się który postawi to ma przekichane zresztą nawet mieszkańcy Byszewa go nie cierpią a teraz wszyscy mówią że jest niezniszczalny jak RZepliński z TK.

Bardzo śmieszne. Jestem mieszkańcem Byszewa i na 300% zagłosuję na Bryłę. Mów za siebie. Droga do Byszewa sama się nie zrobiła. Na Kaczyn droga jest. Nie ma co narzekać. Na pewno nie zmarnuję głosu na kogoś z Ostrów, kto nigdy w życiu nawet nie zajrzy do Byszewa. Buahahaha

drogi robi ale blisko siebie przejedz sie dalej cebale to zobaczysz jak robi drogi przez blisko 17lat nic nie robi taka prawda byszewioku !!!!!!!!

bo jesteś przy****sem Bryły haha

Oho trolle kandydatki się odezwały. Zabierzcie se tą swoją panne z powrotem do Ostrów.

Potwierdzam, niemiła kobita ;arogancka i cwana Chodzi po ludziach i krytykuje obecnego wójta . Kompletny brak kultury u tej pani. W Ostrowach ludzie byli mądrzy. Nie chcieli Jasińskiej na wójta ani na radną. Potem wywalili ją z PSL-u, a teraz ta kobita pcha się wszędzie byle do koryta i do władzy. Ale skoro w oświadczeniu majątkowym jest milion do spłaty to trzeba znaleźć stado baranów, którzy na nią zagłosują... Same się kredyty nie spłacą Niech się do roboty uczciwej weźmie !!!!!!!

Kandydatka na wójta gminy Kutno nieźle musi się nagimnastykować, żeby dotrzeć do ludzi. Robi to w sposób brutalny. Więcej merytoryki i konkretów, bo na razie ta pani nic wielkiego nie zaprezentowała.

Posluchajcie co o Jasinskiej mowia jej pracownicy!I Wy chcecie takiego wojta?To zapomnijcie wtedy o czymkolwiek dla ludzi!Obiecuje bo ma parcie na stolek i tylko tyle.Do siebie do gminy niech startuje.

Ludzie Wy się w głowy puknijcie,obca baba z obcej gminy na wójta?Nawet terenu kobita nie zna.Bardzo szybko byście za Bryłą zapłakali.

Za Bryłą nikt nie bedzie płakał tyle lat nic nie robił płakali to bedą pracownicy bo jak Bryła odpadnie to z nim pracownicy którymi sie obstawił !!!

oddając głos na Panią JASIŃSKA zastanówcie się dlaczego nie kandyduje na wójta w swojej gminie NOWE OSTROWY Pewnie się boi że tam tez by przegrała bo ją wszyscy znamy !!!!!!!!!!!! Niech się weżmie do uczciwej pracy a nie szuka dobrej posadki!!!!!!!!

A Bryła po co idzie do koryta? No chyba nie dlatego że nie może rozstać się z sekretarzowa co?

Majteczki w kropeczki ...

Pani Jasińska jest bardzo nieprzyjemna w obyciu, niemiła. W starostwie mają jej po dziurki w nosie.

No bo to jest Pani Bukietowa. Bukietowa na wójta! Komedia bedzie! Hahahaha

Potwierdzam, niemiła. W Ostrowach ludzie byli mądrzy. Nie chcieli Jasińskiej na wójta ani na radną. Potem wywalili ją z PSL-u, a teraz ta kobita pcha się wszędzie byle do koryta i do władzy. Ale skoro w oświadczeniu majątkowym jest milion do spłaty to trzeba znaleźć stado baranów, którzy na nią zagłosują... Same się kredyty nie spłacą Haha

Pani JASIŃSKA pcha się do władzy z niczym jak "PANI BUKIETOWA" w serialu "Co ludzie powiedzą ?" pamiętacie ha ha ha Czysta kopia BUKIETOWEJ.

Może niech zagra dublerkę w tym serialu to szybciej długi spłaci emojiemojiemojiemojiemoji

Dziadzio Bryła pobierający wysoką emeryturę zapewne z zaawansowaną prostatą i początkami demencji traktujący Urząd Gminy jak własny folwark nie może oderwać się od stołka i koryta.Apeluję do wyborców z terenu Gminy Kutno pomóżmy starszemu steranemu ludzkimi problemami dziadziowi zająć się własnymi problemami,niech wyjedzie do sanatorium, popracuje na własnych włościach..........ZAGŁOSUJMY WSZYSCY NA PANIĄ JASIŃSKĄ .PS.Obiecujemy w przypadku kłopotów finansowych p. Bryły dostarczać codziennie 1 bochenek chleba za darmo.

Eee, stroskany... byś chciał chyba żeby gmina w ruinę popadła emojiDDD

Człowieku, popatrz sobie na obydwa oświadczenia majątkowe. To Jasińska chce iść na wójta dla kasy. Widać to gołym okiem. Kobieta nie mieszka w gminie Kutno, nie ma pojęcia o tutejszych potrzebach. Bryła przynajmniej coś robi... wolno bo wolno, ale coś się zmienia. Mam nadzieję, że Bryła przejedzie walcem wyborczym po kandydatce, która się pcha do władzy dla samej władzy.

Mam nadzieję, że Pan Bryła wygra te wybory. Jest bardzo dobrym gospodarzem i dobrym człowiekiem. Dzięki jego ciężkiej pracy i doświadczeniu nasza Gmina jest zadbana.

W ktorym miejscu widzisz tą zadbaną gminę??? Chyba w okolicach u PANA BRYŁY.Najwyższy czas na zmiany i na nowe spojrzenie na problemy mieszkańców.Pani Justyna to najlepszy wybór .

Bryła emeryt i do tego właściciel ponad 50 ha. ziemi po SR Byszew czuje strach na plecach, baner konkurentki pani Jasińskiej został w nocy z soboty na niedzielę zniszczony w miejscowości Byszew. Jak myślicie czyja to robota

Pan Bryła czuje oddech konkurencji na plecach.Brawo Pani Justyno.Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Emerytom juz dziękujemy.PS. trumna nie ma kieszeni panie wòjcie.

Jak to kto? Ona sama. Ta kobieta jest do tego niestety zdolna.

PANI JASIŃSKIEJ I JEJ KLANU sama wiesza i zdejmuje żeby wzbudzić litość w wyborcach.emojiemojiemoji

Odciski buta wskazują na zupełnie kogoś innego

Proszę porozmawiać z Wójtem Bryłą i samemu się przekonać o nieuczciwości tego człowieka nawet w pierwszym kontakcie.

Pan Bryła cham i gbur.Najwyższy czas aby odszedł na emeryture i zaczal pobierac tylko ja a nie dorabia kolesiostwo.Głos dla pani Justyny.Najwyższa pora na zmiany

Znowu Bryła no ile można ? no bez przesady mam nadzieje ze wygra ta Pani nareszcie jakas kobieta

Ta pani nawet nie mieszka w gminie. Pcha się dla kasy, bo ma długów więcej niż włosów na głowie. Śmiech na sali.

A może ta pani chce spłacić swoje zadłużenia kosztem mieszkańców gminy ??????????

hehe strzelce brak danych ,a drzewa obklejone kandydantujacymi

w krosniewicach jest jeszcze 2 sztuki kandydatów, ale skąd kci ma wiedzieć, jak nie potrafi ustalić kto w strzelcach... oby tylko ostrowy nie szły po moc go krosniewic bo tam sama obojetnośc, znajomosci, i kasa na stolku na nicnierobienie sie liczy

Jakbyś sprawdził ile komitetów w Krośniewicach zglosiło kandydatów na radnych w ilości uprawniającej do zgłoszenia kandydata na burmistrza - to byś takich głupot nie pierniczył.

A kandydujcie, kto wam broni, żałosne wypociny na portalu. Do roboty, zobaczymy ile głosów zdobędziecie ciągle niezadowoleni.

Gmina Strzelce Tomasz grabowski i kaczmarek

A imię p.Kaczmarka??

Gminę Nowe Ostrowy powinien zlikwidować i połoczyć Ostrowy Krośniewice i Dąbrowice.

Jak ci nie pasuje to wypad melasirzu.sam sie zlacz z lisciem od buraka

Racja!!! Może w końcu Krośniewice zrobiłby porządek w tym burdelu jakim jest sprowadzenie Bartera do Ostrów i truciem okolicznych mieszkańców aromatem płonącego nieustannie węgla i niewidocznym przejazdem do tego zakładu na którym już nie jeden samochód by w pociąg wjechał!!!

A co z Krzyżanowem, czy mieszkańcy są pozostawieni sami na pastwę tego krwiopijcy, czy jest możliwa dobra zmiana? Tam trzeba pilnować liczenia głosów i urn. Kto tam jest w komisji wyborczej?

Biedak nawet nie podejrzewa że jego majątek i przetargi są dyskretnie prześwietlane.Zbyt wiele donosów było i skończyło się już bycie bezkarnym bo ma się znajomości.

Dobra zmiana Paulinko potrzebna jest w Twoim mózgu.

Nowe Ostrowy — brak danych to nic dziwnego. Gmina zacofana, wójt do stołka przyklejony od kilku lat ten sam bo nikt nie chce tym bajzlem przewodniczyć. W UG panuje kolesiostwo i wieloletnie układy na stanowiskach. Siedzą, nic nie robią i myślą tylko jak pieniądze od mieszkańców wydębić. W tej Gminie, w tym Urzędzie potrzebna jest jakaś kontrola z góry i to Na CITO!!!

wszędzie gdzie nie pójdziesz u nas cały czas siedzą te same mordy, w gminie, w gopsie, na orliku, świetlicy i w szkole. w większości to emeryci na dorobku bo młodzi już dawno poucieklali bo te starostwa miejsc się trzymają i przez kolegów maja je zapewnione. nasza gmina umiera śmiercią naturalną dlatego nie ma innych kandydatów żeby ich zastąpić. brak świeżych głów do pracy jest powodem zacofania jakie u nas panuje i dopóki nie poumierają to tak będzie.

Trzeba też dodać że na jakąkolwiek pomoc z ich strony normalny mieszkaniec nie może liczyć, ani socjalną ani inną. Tutaj uznanie mają tylko żule i alkoholicy, którzy zamiast pracować na społecznych pracach to leżą po rowach albo pod sklepem za nasze pieniądze...

bo robią u nich na działeczekach na czarno za psie pieniądze albo butelkę jakiejś juhy to co się dziwisz czlowieku

nieważne bedzie AKTUALIZACJA to styl kci

A Kołach? A Wodzyńska?

Skąd kci ma takie dane?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także