Rejestracja i logowanie

Kutnowscy kandydaci na konwencji wyborczej Kukiz'15

Wybory 25-09-2018 Autor: agKCI/M. Motylewski
70

W niedzielę 23 września w Teatrze Palladium w Warszawie odbyła się konwencja wyborcza Kukiz'15, na której przedstawiono główne cele, jakie Ruch Kukiz'15 chce osiągnąć w wyborach samorządowych.

Uczestniczyła w niej grupa kutnowskich działaczy tego ugrupowania, kandydujących do Rady Miasta Kutno i Rady Powiatu Kutnowskiego. Podczas konwencji głos zabierali m.in.: Paweł Kukiz, Marek Jurek (Prawica RP zawarła wyborczy sojusz z Kukiz'15) i Marek Jakubiak. W całym kraju Kukiz'15 wystawia 5200 kandydatów w wyborach samorządowych.

komentarze (70)
Dodaj komentarz

Nie głosujmy na ugrupowania, które na swoich listach promują członków lub sympatyków ONR (Obóz Narodowo-Radykalny). Jeśli zależy Ci na Polsce unikaj radykałów.

Czy mi sie wydaje, czy Kukiz obejmujac dwie panie lgnie mocniej do tej bardziej wypindrzonej? Chłop to chłop. Na cyc poleciemoji

A czy Kukiz'15 ma w ogóle jakiś program dla Kutna? Gdzie można się z nim zapoznać?

eeeeeeeeeee tam są tacy, którzy mają niektóre te same punkty programu od 16 lat cha cha cha.... nawet nie trzeba ulotek

Czy ta starsza to nie pracowała w ARRK A teraz po znajomosciach w MZK. To mi kandydatka. Niech się do pracy weźmie a nie wiecznie na publicznym garnuszku.

Gocha daj na luz!

Te Panie kandydują do Rady Miasta? Czy Powiatu?

kukiz to tak naprawde pis dzieki kukizowi pis rozpiepsza polske

Logiczne myślenie nie jest twoją mocną stroną.stawiasz tezę bez rozwinięcia

już lecę i glosuję hahahah

Miło widać, ładne kobiety z Kutna jest, szansa że stare zbuki wypadną!

Chyba nie mowisz o tym blond ciemniaku po lewej?

Uroda i młodość mogą być atutami i otwierać wiele drzwi, ale to nie wszystko. Liczą się także wiedza, kompetencje i doświadczenie. Wybierzmy ludzi mądrych. Idealna rada - zróżnicowana wiekowo, zawodowo i ideowo, ale otwarta na dialog i zdolna do współpracy.

To już wolę, jak Kukiz śpiewa. Nie lubię chaosu, nie popieram narodowców.

Jowita jaka jest różnica między patriotą a narodowcem?

Unforgiven, naród nie jest monolitem, jest zbiorem różnorodnych jednostek, o różnych światopoglądach, różnych spojrzeniach na każdą dziedzinę życia. Obecnie nawet kulturowo naród nie jest monolitem. Dzisiaj łączy nas jedynie pochodzenie etniczne i obywatelstwo, bo już nawet wizje państwa i ojczyzny mamy inne. Tymczasem narodowcy vel nacjonaliści, chcą postrzegać naród jako właśnie taki monolit, przede wszystkim kulturowy, na tym bazują w swojej polityce i w tym kontekście chcą realizować swoje cele. Przy czym to oni rezerwują sobie prawo do decydowania o tym jakie cechy ten wyimaginowany monolit ma (lub ma mieć), a to jest niedopuszczalne.

To woja teoria,moja jest zgoła inna.

Antyglobalista, ależ oczywiście, masz pełne prawo do swoich teorii i swojego zdania. Rzecz w tym, że je chcę moje prawo - zarówno do myślenia i postępowania - zachować i nie życzę sobie, aby ktokolwiek narzucał mi swoją wizję społeczeństwa. Innymi słowy, nie chcę, aby ktokolwiek wytykał mi, że nie jestem Polakiem, bo "to" czy "tamto".

Ależ przecież nikt tego nie robi,masz jakąś fobie.Jak widzisz śmiało wyrażamy swoje opinie,no ale jeżeli ktoś jawnie drwi i działa przeciwko swojej ojczyżnie,no to wybacz,albo mienisz się polakiem,albo kosmopolitą.

Antyglobalista, wśród Polaków nie ma jednomyślności co definicji "działania przeciw ojczyźnie". Wy, w Kukiz15 czy w PiS, definiujecie to sobie według własnego widzimisię, PO i Nowoczesna widzą to inaczej, PSL i SLD również. Ludzie, którzy nie mają sprecyzowanych sympatii politycznych, również patrzą na to po swojemu. Kto i dlaczego ma określać, czym jest "działanie przeciw ojczyźnie"? A co do drugiej części twojej wypowiedzi, naprawdę uważasz, że będąc Polakiem nie mogę czuć się jednocześnie częścią całego świata?

Działania przeciwko własnemu krajowi są tak oczywiste ,że nawet dziecko to rozumie i nie trzeba tego definiować,bo albo jest coś złe,albo dobre.Druga sprawa to, że jesteśmy obywatelami tego świata to też oczywiste,ale każdy z nas urodził się w jakimś miejscu na ziemi i to miejsce jest święte.Dla mnie ojczyzna to absolut ,i powtórzę za gen.Andrzejczakiem,nie wolno jej nie kochać. Szacunek dla innych poglądów,pozdrawiam.

Antyglobal. , piszesz, że "dziecko to zrozumie", tymczasem sam reprezentujesz sposób rozumowania dziecka. Domyślam się, że wiekowo znajdujesz się maksymalnie na poziomie dawnego gimnazjum, czyli raczej jeszcze nie masz nawet praw wyborczych. Jak dorośniesz - pogadamy.

Otóż mylisz się, jesli moje myślenie jest dla Ciebie naiwne to mi pochlebia,bo znak że nie zmarnowałem ideałów a jestem bardzo dojżałym patriota.

Oczywiście powyższy wpis to odpowiedz,-taka prawda.

Antyglobal., rzeczywiście jesteś bardzo "dojżałym" patriotą. I to takim jakich teraz wielu - koszulka z "żołnierzami wyklętymi" na klacie, a język ojczysty w dup..

Dopowiem ,ze wsród Polaków nigdy nie było takiej jednomyślności. Polakiem był Piłsudski, Paderweski, Korfanty, ale również Dzierżyński, Marchlewski. Którego poglądy podzielasz to już Twoja sprawa.

Przecież te dwie rzeczy są ze sobą nierozerwalnie.rodząc się w danym kraju,stajesz się najczęściej obywatelem tego kraju i jednocześnie częścią tego świata.dbając o środowisko w KUTNIE dbasz świadomie o środowisko świata.

Polak i kosmopolita to jedno i to samo. Tylko ktoś kto nie zna historii Polski lub nadal pozostaje w swoim myśleniu chłopcem panszczyznianym tego nie rozumie.

Nacjonalizm wyklucza patriotyzm jednoczy.

Świadomie mylisz narodowców z nacjonalistami?

nie ma opcji zebym.na Ciebie głosowała

Masz rację ,gdybyś nawet chciała to nie możesz.pozdrawiam

Nie martw się, Marcinku, kiedyś twój pracodawca pozwoli ci rozwinąć skrzydła.

Przetłumacz sobie narodowiec na język angielski, to otrzymasz odpowiedź.

Więc może zmieńmy nazwę stadionu na nacjonalistyczny.

Wyjdzie na to samo.

Przy czym "nacjonalistyczny" będzie słabiej osadzony w języku polskim.

No i umówmy się, że określenie "stadion narodowy" jest pewnym uproszczeniem semantycznym.

Tłumacz pomijając poprzedni ustrój potrafisz zdefiniować słowo"" ludowy""-hala ludowa , Polska Ludowa, AL , przysłowie ludowe, zespół ludowy.to też jest uproszczenie semantyczne i jak mocno osadzone jest w języku polskim. Czy czasem z angielskiego nie wyjdzie Ci ludowy=narodowy= nacjonalistyczny?

Unforgiven, nie. "Ludowy" ma wymiar bardziej masowy, niż narodowy. W realiach komunizmu i tzw. realnego socjalizmu - miał wymiar robotniczo-chłopski (również niekoniecznie narodowy), stąd "lud" kojarzony jest głównie z masami (warstwami) pracującymi na najniższych szczeblach.

Masy pracujące na niższych szczeblach ,ciekawe co na to Polskie Stronnictwo Ludowe.

"Unforgiven", PSL jest partią o rodowodzie chłopskim, czyli ludowym właśnie. Kiedy PSL powstawało chłop stał bardzo nisko w hierarchii społecznej.

Ksiegowa od dyzia jest . 

Nigdy nie zagłosuję na narodowców. Polska to mój dom, więc nie mogę pozwolić, by administrowały nim szkodniki narzucające innym jedyną poprawnie polityczną wizję narodu.

Tubylc podaj tylko jeden przykład narzucania poprawnej polityczne wizji narodu przez K15.

Kiedyś anarchista dziś nacjonalista ! ! ! No ba ! ! ! Przepraszam, że zapytam ale jak można głosować na kogoś kto wprowadził do Sejmu brunatne ameby, których nazwisk każdy przyzwoity Polak brzydzi się wymienić.

Ciągle nie mogę się pozbierać po obecności na liście Kukiza Pawła Babeckiego. Jestem w szoku, niesamowicie zawiodłem się na człowieku.

Janusz, nie denerwuj się. ...i tak do szkoły nie wrócisz

Jest i były narkoman i alkoholik Kukiz .

Kukizowi śmieciu możesz pięty ogladać.

Zbychu oglądanie TVN negatywnie oddziałuje na twój rozwój psycho-społeczny.od czwartku ma być cieplej to może wybrałbyś się na rower,spacer,albo poczytał modną ostatnio konstytucję.pozdrawiam.

No tak TVN takich jak Ty boli...nie kaleczą przecież języka polskiego jak w kurvizji pisowskiej, nie cenzurują wypowiedzi, etc! Swoja drogą "psychospołeczny" piszemy razem! I radziłbym ostrożniej z Konstytucją! Ci, którzy sponiewierali tę z roku 1791 spotkali się z później z Kościuszką i nie było im już tak do śmiechu. Miłej nocy życzę.

TVN nie cenzuruje wypowiedzi,większych bzdur nie czytałem.

Wesoły Polaku musisz sobie uzmysłowić że TVP zawsze ale to zawsze będzie należała do ekipy rządzącej,bez względu na to czy to jest pis , po ,sld czy psl.pewno dla Ciebie jak rządziła platforma to TVP była publiczną,a jak rządzi pis to jest pisowska.przepraszam za błędy.

Nie twierdzę, że tak nie było natomiast propaganda w wykonaniu dzisiejszej wkładzy za pośrednictwem kurvizj bije na głowę tą z czasów słusznie minionych. Pozdrawiam.

TVP i TVN to są dzisiaj dwie skrajności.jak obejrzysz te dwie skrajności to prawda leży gdzieś pośrodku.Ale to Ty sam musisz ją odnaleźć bo jesteś wolnym obywatelem.

Otóż to,ale trzeba jeszcze umieć być obiektywnym.

wesoly polak to chyba z targowicy lubi donosy na polakow do brukseli i berlina tak jak to robil jaruzelski do moskwy, moj dziadek nie poto walczyl z ruskimi zeby uslugiwac niemca zdrajco...

Najwyrazniej,szkoda że nie pojechałprzedwczoraj z naczelnym zdrajcom do Niemiec,tylko siedzi tutaj i narzeka.

Twój dziadziuś też był takim analfabetą jak ty?

Nauczył sie od Bula...

Zapraszam na obiaT.

Oj, głuptasek. Ten ,,obiat" to trochę na siłę wymyślony po kompromitacji ,,bulu" i ,,nadzieji".

Uważam że jest zupełnie na odwrót , a co do zażywania narkotyków i nadużywania alkoholu to odsyłam Cię do fachowej literatury pod hasłem jakie spustoszenie w mózgu czynią narkotyki i alkohol . Ps ja czytam książki

Zbyciu jakie spustoszenie w mózgu Pawła twoim zdaniem poczyniły narkotyki i alkohol?

Pewnie takie, jakie zwykle "poczyniają" narkotyki i alkohol.

Wszystko jest dla ludzi ... poza tym alkohol jest narkotykiem i warto to sobie uświadomić.

Witam panie Ferdku Burza ,czy bedzie jeszcze jakas firma w Kutnie, nowa firma w strefie. Odpowiada Ferdek. Bedzie , ale jeszcze nie wiem kiedy, ale bedzie, bedzie duzo zieleni, bedzie, bedzie duzo pracy, trawy duzo i roz duzo bedzie, ale bedzie., napewno bedzie, tylko nie mamy terenu ale bedzie... a jak nie bedzie to zdjecia zrobimy i projekty... Panie Ferdku a o ktorej pan chodzi spac, no chodze spac wieczorem o 15:00 bo juz tera nie musze nic robic, bo wystarczy ze wiemz e bedzie, a jak nie bedzie to wdowa i boczek potwierdza ze bedzie...

lepiej na nich głosować jak na tych pozostałych złodziei.

Brawo! Moja drużyna.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także