Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Bartosz Serenda rozpoczyna bunt!

Wybory 13-10-2018 Autor: Red
44
[WIDEO] Bartosz Serenda rozpoczyna bunt!

Radny powiatowy Bartosz Serenda rozpoczął dziś swoją nietypową kampanię wyborczą. NIetypową, bo zachęca innych, aby razem z nim dołączyli do... buntu. 

Siedem dni - tyle pozostało do ciszy wyborczej. Tyle też ma trwać kampania Bartosza Serendy, w którą polityk chce zaangażować również mieszkańców Kutna.

- Chciałem Was zaprosić do tego, żeby pomóc współtworzyć tę kampanię. Aby była to kampania społeczna, obywatelska. Jeśli są takie osoby, któe chciałyby zobaczyć czym jest polityka i jak taka kampania wyborcza wygląda "od kuchni", to teraz pojawia się ku temu okazja - mówi Bartosz Serenda.

O co dokładnie chodzi? Więcej w materiale filmowym:

Materiał promocyjny

komentarze (44)
Dodaj komentarz

Buntownikami to byli punk owcy z lat 80 i 90 tych walczący z PRL. Kim jest ten pan bo lata nie te i chyba wiek już też.

Znałem takiego buntownika w wojsku... wcielić pana na dwa lata do woja. Gwarantuje ...

Facet żeby wygrać jest gotów na wszystko. To groźne i niebezpieczne, określane ,że ''jest gotów sprzedać matkę i ojca żeby dopiąć swego. Kiedyś tak się określało oszołomów i ludzi nawiedzonych. Ludzie trzymajcie się od tego nieobliczalnego typa z daleka.

Kris, takie opinie wypowiadaj firmując swoim wizerunkiem. Jak znam życie i układy i układziki w Kutnie to ten facet może stanowić realne zagrożenie dla tej "elity" rozpasanych układów, kolesiostwa itp..przekręty które w Kutnie trwają od 30 lat I mają się coraz lepiej. .Obecny układać wygrywa ponieważ głosują WYŁĄCZNIE ci których los zależy od władzy a więc cała administracja, szkolnictwo, lecznictwo, plus ich rodziny. .I to stanowi 22% wyborców, reszta nie głosuje bo nie widzi możliwości zmiany tego bagna, utopili Kutno w długach a i nie jedna Afera została zamieciona pod dywan..tej ekipie w to graj, bo jak nie ma suwerena to myszy tańcują. .

Amerykańska kampania to i amerykańskie ciuchy. Co za pozer! Bcuntownik na liście Debicha! Jak jego lider chce garnąć pod siebie.

Panie Bartku. Skąd rękawiczki? Poda pan namiary też na czapkę? Szukam takiej od dawna emoji

Buntownik ? O prawdę i jakość w polityce ? I idzie z komitetu, którego szef był przez wojewodę odwoływany z funkcji, gdzie ludzie mają wątpliwości co do konkursów o pracę, gdzie raport pokontrolny o szpitalu pokazuje nieudaczność i beznadzieje rządzonego przez KO powiatu ? Ten Pan pisze o buncie ? Proszę nie obrażać podstaw logicznego myślenia. Uwierzyłbym gdyby stworzył własny komitet takich jak on, a tak nie wierzę w ani jedno słowo.

Dawno mnie nie było i to z powodu, że nie mam siły czytać o tym co sie dzieje w naszym mieście... Myślę, że najlepszą radą DLA NAS - obywateli- będzie po prostu kolokwialne "wy****e w Bieszczady" i niech sie ze sobą kłócą inni. Gdy kasa sie nie będzie zgadzać to każdy poszuka roboty gdzie indziej i może przyjdą czasy kiedy Polska faktycznie odzyska wolność i będzie nam się tu żyło jak naszym przodkom wieki temu. Wiem, że ja nie dożyję dni kiedy Polska się ogarnie. Ba! Moje dzieci też pewnie. Ale wierze, że kiedyś to nastąpi. Życzę miłego wieczoru i rezerwacji tanich biletów w góry emoji

Pan Dobra Rada, ale masz na myśli naszych przodków szlachtę i panów, czy naszych przodków chłopów pańszczyźnianych? Bo widzisz, w Rzeczypospolitej nigdy, ani teraz, ani przed wiekami, nie było tak, że wszystkim żyło się dobrze. Zazwyczaj większości żyło się źle lub w najlepszym przypadku "dało się żyć".

Od czasów szlachty wiele się nie zmieniło niestety... nadal jest stan za przeproszeniem "wyższej pierdolencji" (kiedyś ktoś da mi bana za ilość obraźliwych :/ ) 

Chrzanisz chłopie i tyle. Nie da wykluczyć się podziałów ponieważ jesteśmy różni. Kiedyś na ten temat dobywały się burzliwe dyskusje między M. Bakuninem a K. Marksem gdzie ten pierwszy zwracał uwagę na to, że komunizm doprowadzi do terroru i wojny a rewolucja pożre własne dzieci. Nie miał racji? Czy idea komunizmu jest zła? Nie! Z założenia jest dobra niestety nie uwzględnia ludzkiej natury... (patrz kler i celibat).

to sld to od debicha czyli z platformy daj spokoj pajac jestes

Wstydź się startu od Debicha!!! Buntownik za 10gr, haha.

Czy w ramach kampanii będzie Pan serwować darmowy alkohol w swoim barze?

Gdyby Pan faktycznie był buntownikiem, to założyłby Pan własny komitet wyborczy, a nie dołączał do komitetu, który ma największe szanse na wygraną emoji Taki to Pański bunt właśnie.

Bunt? To już nie wystarczy mieć swojego zdania? Przecież to śmieszne. Buntuje się moja 9 letnia córka. Pan ma chyba troche więcej lat...

Swego czasu ponoć organizował wycieczki rowerowe i niech tak zostanie

Boicie się hejterzy, co? Boicie się, że wam władzę odbierze? Tak, głosy pójdą na Serendę, a tym samym nie pójdą na tych co tak bardzo mu źle życzą, co mu kłody pod nogi rzucają, utrudniają kampanię etc. Rozliczymy wszystko i wszystkich, a jest co rozliczać!

Bartek, nie pisz sam sobie komentarzy bo to śmieszne jest.

A może w trybie wyborczym proces za pisanie fałszywych postów? Jeśli nie jesteś cargoś pewien to nie oczerniaj

To nie oczernianie, a dobra rada osoby, która na Bartka zagłosuje bo zna się z nim od wielu lat. Uważam że poszedł w złym kierunku. A pisanie takich postów nie pomaga. Nie wiem czy to on sam czy ktoś inny piszę takie posty, ale to bez znaczenia bo wygląda to jakby sam sobie pisał. Dlatego dobra rada: nie pisz sam sobie postów bo to śmiesznie wygląda. A jeśli to nie on to ktoś mu robi złą robotę to Bartek ma zwyczajnie pecha bo wygląda jakby on sobie to pisał sam. Moja rada jest stwierdzeniem ogólnym i nie twierdzę w nim, że powyższy post sam sobie napisał choć takie mam przeczucie.

Panie Bartoszu k15 cieszy się że świadomość budowania obywatelskiego społeczeństwa wzrasta .proszę zauważyć że nawet Jaki zadeklarował wystąpienie z partii na rzecz obywatelskiej samorządności.my buntujemy się przeciwko nepotyzmowi,układom,patriokracji.Pan buntuje się przeciwko komu lub czemu.wzywanie do obywatelskiego nieposłuszeństwa to orędzie pana Kramka.

Dla mnie nie jest pan wiarygodny.

Weż koło i puknij się w czoło to pomoże ci określi do jakiej partii znowu się zapiszesz aby wypłynąć typowy celebryta i populista

Precz z komuną.

Komuna to okres między XIII a XIV wiekiem nacjonalistyczna amebo więc raczej nie te czasy.

Buntownikami to byli ludzie należący do ruchu Punk w latach 80 i 90tych walczący z komunizmem. Dziś nazywa się ich lewakami. Kim Pan jest nie wiem. Bunt to raczej młodość a co za tym idzie bezkompromisowość. Pan na młodego raczej już nie wygląda.

oj harcerzyku dorosnij i się określ kim chcesz być bo jak narazie to było sld teraz buc debich a potem może pis

Panie Americano, ma pan ludzi za baranów?

Już pędzę pomóc w kampanii. Lubię jak się mnie wykorzystuje w zamian za pokazanie jak czyjaś kampania wygląda od kuchni.

Kiedyś z tym panem rozmiawalem przez telefon, był strasznie nie miły i miał gadkę typowego spoleczniakia.

i dalej nie wiadomo o co chodzi............... a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, o kasę na kampanie

Sefleni się chłop. Dla mnie to człowiek narcyz.

To znaczy, czego pan sobie życzy, bo z tego nic nie wynika. A ze polityka i politycy to jedno bagno to wie każdy, bez podglądania "od kuchni".

Zawsze myślałam, że jest ułożony, a tu z czymś takim wyskakuje. I jeszcze chce znaleźć frajerów co mu w kampanii będą pomagać?

kamania czy szukanie jelenia?

Fajna czapka. Amerykańska?

Aż tak zimno dziś w Kutnie było? ???? Czy to nowe rękawiczki?

BARTEK nie przejmuj się tymi komentarzami. To pachołki pana burzyńskiego i jego popleczników. Klepią się po plecach i walą wałki takie o których wam społeczeństwo kutnowskie się nie śni. Ciemnota do wyborów i wybierać dalej to towarzystwo wzajemnej adoracji. Mam tylko nadzieję, że wam to się bekną te wasze wszystkie mach... ANTY obecny UM.

Do cyrku bardziej pasuje niż do polityki. Zapowiadał się dobrze, a teraz to taki bardziej kukiz bis.

Sam artykuł to reklama... Rzeczywiście może ciemny lud to kupi... Hahaha Hahaha

Śmieszny jest

To faflunienie to maniera czy wada? Panie Serenda daj Pan już spokój z czarowaniem i zaklinaniem rzeczywistości. Stylizacja ala Kutnowski celebryta warta jest tyle co pański udział w tych wyborach.

Bardzo ciekawe. Już biegnę panu pomoc . Haha

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także