Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Pawlak kontra Rzymkowski. Będzie pozew w trybie wyborczym

Wybory 08-10-2018 Autor: red Foto: archiwum
146
[WIDEO] Pawlak kontra Rzymkowski. Będzie pozew w trybie wyborczym

Wszystko wskazuje na to, że będzie pierwszy sądowy pozew w trybie wyborczym podczas tegorocznej kampanii. Taki wniosek zapowiada kandydat na prezydenta Kutna z ramienia Koalicji Obywatelskiej, Janusz Pawlak po słowach Tomasza Rzymkowskiego w TVP INFO. Poseł mówił tam o sprawie co najmniej niestosownych wypowiedzi, jakie paść miały z ust Pawlaka w kierunku uczniów i nauczycieli.

Sprawa dotyczy wczorajszej wypowiedzi kutnowskiego posła na antenie TVP Info. Podczas audycji Tomasz Rzymkowski odniósł się do sprawy, którą prawie 2 lata temu zajmowała się komisja rewizyjna Rady Powiatu Kutnowskiego, a która dotyczyła rzekomego niewłaściwego zachowania dyrektora szkoły wobec uczniów i nauczycieli (w protokołach znalazły się np. stwierdzenia, że dyrektor, który uczył historii, odpytując uczennicę, miał ją ponaglać słowami: „Dawaj laska, bo stygnę”). Dziś temat, w kontekście konwencji prezydenta Legionowa, opisał portal Niezależna.pl - KLIK.

Zdaniem Janusza Pawlaka zarzuty są całkowicie bezpodstawne, a cała sprawa to odgrzewany kotlet przyszykowany na wybory. Podkreśla, że od wielu miesięcy jego osoba jest szkalowana, a zarzuty nigdy się nie potwierdziły, mimo że w szkole była przeprowadzona anonimowa ankieta.

- Jestem oburzony informacjami przekazanymi przez posła Tomasza Rzymkowskiego dotyczącymi mojej osoby w kontekście rzekomych wypowiedzi do uczniów. Sprawa była omawiana na komisji rewizyjnej i było postępowanie wyjaśniające w kuratorium. W szkole przeprowadzono anonimową ankietę wśród uczniów, która nie potwierdziła szkalujących mnie informacji. To polityczny atak na moją osobę - mówi Janusz Pawlak.

Kandydat na prezydenta Kutna zapowiada pozew w trybie wyborczym.

- Nie mogę się godzić, aby w przestrzeni publicznej ktoś bezkarnie publikował tego typu wypowiedzi szkalujące moją osobę. Zamierzam złożyć pozew w trybie wyborczym oraz będę domagał się sprostowania i przeprosin  – zapowiada J. Pawlak.

Sprawę skomentował krótko poseł Tomasz Rzymkowski.

- Czekam na ten pozew z niecierpliwością, gdyż będzie miał ogromny wydźwięk ogólnopolski. Janusz Pawlak może zrobić tym pozwem dużo dobrego dla Polski czyli zaszkodzić całej kampanii Koalicji Obywatelskiej - mówi Tomasz Rzymkowski.

komentarze (146)
Dodaj komentarz

Januszowi zmiękła pałka i to zostanie mu zapamietane nie zlozyl pozwu bo wie ze przegra ! Ma za uszami i to ostro!

A czy to nie jest wulgarne i seksistowskie sformułowanie, zgredku ?

Janusz, tak jak Ci wczoraj powiedziałem w rozmowie telefonicznej popieram Cię, a tę całą sprawę uważam za rzecz hańbiącą ludzi, którzy ją zaczęli. Mam nadzieję, że złożyłeś pozew w trybie wyborczym, bo tak trzeba. Dziwi mnie tylko to, że żaden z Twoich kolegów partyjnych nie miał odwagi stanąć w Twojej obronie. Tutaj zaś anonimowi "bohaterowie" wylewają na Ciebie bezkarnie hejt. Tak być nie powinno dlatego uważam, iż powinieneś wystąpić o zabezpieczenie szkalujacych Cię wpisów! Dość hejtu, dość niszczenia banerów i zwykłej bandyterki! Obaj się domyślamy kto za tym stoi i szkoda tylko, że nie mamy dowodów. Wierzę jednak w to, że przejdziesz do II tury, a potem będzie już tylko z górki!

Urzekła mnie wasza historia.wzruszony jestem jak gleba po orce

KCI najlepsze ! Polecam każdemu . Tylko tutaj rozsądne, mądre artykuły. Polecę każdemu . Pozdrowienia dla redakcji

Czy Janusz Pawlak kiedykolwiek w regiinalnych czy ogólnopolskich mediach mówił coś złego o Kutnie? Nie przypominam sobie.

Janusz, dawaj ten pozew, bo Rzymkowski stygnie!

Kiedy będzie ten pozew ?? Pawlak składaj wreszcie bo już się nie możemy doczekać.

cwaniak jak jego rodzina ludzi za nic maja

Do pseudo dziennikarzy KCI. Dostaliście odgórne polecenie żeby nie poinformować o przyjeździe Pawła Kukiza do Kutna 11października.za czyje pieniądze pracujecie?Popatrzcie w lustro i na pewno nie zobaczycie w nim człowieka z zasadami.tak naprawdę nic nie macie wspólnego z obiektywnym dziennikarstwem.Barany które wykonują polecenia.czyje każdy wie.

Unforgiven, masz duży problem z głową i kulturą osobistą. Od razu widać jakie ugrupowanie reprezentujesz. Jaki lider, taki jego piesek.

Żeby była jasność artykuł pojawił się 5 minut po moim wpisie.

I co z tego?

No jednak wnioski same się nasuwają. Tobie nie?

Pirat, nie, nie nasuwają się. Podzielisz się jakimiś rewelacjami na ten temat?

Czy to prawda, że już nie pracuje w szkole? Dlaczego?

Rzymkowski miękka fajo nie mów że jesteś z Kutna , nie rób nam obciachu !

To pisał janusz, bo w taki sposób odzywał się do uczniów

Czy naprawdę dla podwyższenia słupków sondażowych warto robić takie rzeczy?

Mnie zastanawia jedna rzecz: skoro - jak twierdzą niektórzy - Pawlak jest winien temu wszystkiemu, to dlaczego on jeszcze chodzi wolno? Czy skoro sprawy zostały umorzone, to wyciąganie dawno przebrzmiałych (i nie udowodnionych) zarzutów nie jest przypadkiem - nomen omen - "odgrzewanym kotletem" z okazji kampanii wyborczej? Może warto czasem uruchomić myślenie, zanim się napisze jakikolwiek komentarz? I nie ekscytować się tym, co już było wyjaśniane?

Zgadzam się w zupełności i boli mnie fakt , że rozgrywki polityczne mogą być aż tak okrutne... Zwłaszcza ,jeśli młodzi politycy są zawistni, nie przestrzegają elementarnych zasad wychowania oraz dobrego stylu. Takie medialne obrzucanie człowieka tuż przed wyborami jest żałosne i głęboko nieetyczne , tym bardziej , że obaj panowie pochodzą z tego samego regionu. Współczuję Panu Pawlakowi i trzymam za niego kciuki ! 

****://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor" rel=nofollow" target="blank">****://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor

Boicie się ci wszyscy którzy na forum, krytykują Rzymowskiego. W sumie się nie dziwię, że się boicie.

Ha ha,ale kogo się bać gościu?Zapasionego kolesia co dziesięciu pompek nie zrobi,nie podciągnie się na drążku?Gwoździa nie wbije w ścianę ani jej nie wytynkuje.Rośnie kolejny kaleka jak Kaczorek ,może mieć pięć doktoratów a i tak jest some kind of Buc.

Rzymkowski ,Ty jesteś żałosny po prostu.Cała obecna kadencja to tylko medialny show za naszą kasę,gangsterów ścigasz w Amber Gold,w auto Ci ktoś uderzył powyżej stu na godzinę ?Legendy jak to że Kaczyńscy Solidarność zakładali,nikt pieniędzy nie odzyska i nikogo nie złapiecie.Mafia to obecny rząd i kler ,a ich nie ruszysz bo Ci zrobią samobójstwo jak Lepperowi.Oddaj mandat i wracaj na wioskę do siebie,albo u Antka misia zastąp.Spodoba Ci się.

Kukizowcy, jak nie mogą normalnie dostać się do władzy, sięgają po kłamstwa i oszczerstwa, żeby wykosić konkurencję. Przysłużyli się starej władzy.

Jesteś w stanie udowodnić że to kłamstwa i oszczerstwa? Tylko nie pisz że znasz Pawlaka i wiesz że nie mógł tak mówić.

Q. rwi dołek, ale nie wynosić tego na zewnątrz.

Dzień w kościółku noc w burdelu..

Dosyć afer czas na inne osoby. Nowe musi przyjść.

Pośle Rzymkowski, może zainteresujesz się tym, co dzieje się w wiadomej szkole niedaleko Kutna?

Rzymkowski nie odpuszcza. Czy to osobista wendetta?

Rzymkowski kretynie mogłeś wspomnieć coś nie coś o tym prostaku i chamie pośle Tarczyńskim emoji tylko jak zwykle Rzymkowski odwagi brakolo bo z niego to jest taka _ Ciepła rączka i miękka faja "

Ić na gryla.

Bo ten poseł to taki kretyn , czemu nic nie mówi o Kaczyńskim który ubilza ludziom z mównicy , łamiąc wszystkie zasady ? Rzymkowski , jestem pewien że wypromował cię ten " najuczciwszy z uczciwych " przewodniczący kutnowskiego okręgu samoobrony.

Takie głupoty poseł wyciąga na całą Polskę . Wstyd

No tak nie ważne, że ten którego nazwiska nie wymienię karygodnie się odnosił do uczniów i pracowników tylko ten kto ujawniła. Ot sowiecka logika!

Nie, po prostu nieładnie sr.ać we własne gniazdo. Ludzie od Kukiza nie osiągną super wyników, a smród pozostanie. Tylko pan poseł nie będzie go czuł, bo jeśli kiedyś nie zostanie wybrany do sejmu to załatwi sobie posadkę w Wawie.

Politycy nie są od tego żeby ich lubić czy nie lubić.są po to by służyć obywatelom.obydwoje są politykami.szkoła to przestrzeń publiczna i pewne zasady muszą być przestrzegane.

Politycy to cwane lisy. I wykorzystują nawet fake-owe informacje, żeby dowalić konkurentom. Zwłaszcza, że powołując się na doniesienia takich czy innych mediów nie ponoszą żadnej osobistej odpowiedzialności.

Obaj siebie warci; jeden z parciem na szkło i wp…. się w sprawy miasta nic dla niego nie robiąc, a drugi tani szopenfeldziarz. Na ostatniej debacie kandydatów na prezydenta, tak właził burzy w tyłek, że jak ten ostatni się odzywał, to w głębi gardła była widoczna łysina "Kargula". Chce sobie przychylność burzy kupić bo od platfusów już nic nie dostanie. Tragedia ze takie osoby sięgają po władzę.

Trzeba było się uczyć w szkole a nie cwaniakować

I bardzo dobrze,jechać z pawlakiem ****ą

Niech wraca na swoją wieś , bo nie dorósł do polityki . Człowiek porażka = Rzymkow.....

Myślałem, że Rzymko.... jest normalnym posłem a okazuje się, że jest prostakiem i osłem . 

Szkoda, że posłowi Rzymkowskiemu nie przeszkadza, że Kukiz'15 próbuje wprowadzić do rady miasta członków lub sympatyków radykalnego ugrupowania ONR (informacja niepotwierdzona, ale nikt z Kukiz'15 nie zaprzeczył).

Mnie też nie przeszkadza!

Brunatnej gnidzie brunatna gnida nie przeszkadza. Jak to mówią kur..a kur.. e łba nie urwie.

El Diablo, nie dziwię ci się - brunatnemu brunatni nie przeszkadzają.

Czas na inną ekipę w Eku.

Clinton 2 !!!! Sie kuna dzieje u nos

Jak ludzie to obserwują i czytają, to się nie dziwię, że nie chcą chodzić na wybory.

Pani od seksu "nieprawda".

Takie buraki pływają w Kutnie w basenie? To ja dziękuję.

Pana J.P nie ma w szkole, ale od drugiego semestru ma wrócić, aby pełnić stanowisko nauczyciela . Zapowiada się nieźle.

Niech wypierdala śmieć

Obaj ci kolesie są śmieszni,jeden stary beton a drugi spasiony karierowicz.I takie coś do polityki idzie,taczke i gruz wywozić.Jeden schudnie a drugi przypomni sobie jak uczciwi ludzie tyrają.Wstyd na cały kraj.

Czopek niestety zazdrość to straszna rzecz jest! Powiem Tak Poseł Rzymkowski to dla Ciebie nie ta Liga, ty co najwyżej z Panem Kononowiczek możesz konkurować! Z całego serca przepraszam Pana Kononowicza!

"Spasiony karierowicz" - he, he, dobre, bo trafne. Dodałbym jeszcze: z głupawym uśmiechem cwaniaka spod bloku.

Brawo Panie Tomaszu

Walka wyborcza ma swoje granice. DNO

Wyjątkowa podłość. Brak słów.

Dorżnąć watahe - to było w twoim klimacie oburzony?

I bardzo dobrze powiedzial Pan Tomasz!

Brudna polityczna wojna posła Rzymkowskiego . 

Zboczeniec Vs Konfident

Nie ma na kogo głosować. Kandydaci od Kukiza i PiS zdumiewają, zwłaszcza osoby, które miałyby zająć najwyższe stanowiska w mieście i powiecie. To powinno być ukoronowaniem kariery, a tak nie wygląda. Do rady miasta zagłosuję na PiS, do powiatu nie wiem, bo nie odpowiadają mi jedynki najbliższych mi ugrupowań, chciałbym jednak zmiany obecnego układu, bo gorzej niż jest chyba być nie może. Na prezydenta miasta oddam głos na Pawlaka, choć nie popieram PO i nie znoszę.N. To mój protest przeciwko wytrzaśniętym z kapelusza kandydatom PiS i Kukiz oraz bezwzgldnemu hejtowaniu byłego dyrektora ,,Staszica,,. Ludzie , którzy go atakowali nie liczyli się ze szkodami jakie wyrządzają szkole. Mój głos ma, choć - podkreślam-nie popieram ugrupowań, które go popierają.

Polecam, zapoznać się z kandydaturami osób nie z 1 i do rady miasta i do powiatu. Jest dużo wartościowych osób, często lepszych kandydatów niż te magiczne jedynki emoji

Polecam zapoznać się z zasadami wyborów, wg których duża liczba głosów na nie-jedynkę wcale nie zapewnia wejścia do rady

Ale czy mój głos nie pójdzie na jedynki jeśli kandydat z dalszego miejsca nie przejdzie?

Dramat masz typowe objawy syndromu sztokholmskiego. Jeszcze rok i napiszesz że głosujesz na PO bo straszny hejt piszą na mafię Vat-owską

A Ty stosujesz zasadę starych komunistów:,,Kto nie z nami ten przeciwko nam ,,. I czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Co ma afera VAT do hejtu na Pawlaka? Piszę wyraźnie: nie popieram PO, nie znoszę .N, do rady miasta zagłosuję na PiS, do powiatu nie wiem, bo nie odpowiada mi obecny układ, ale jedynki ( czyli kandydaci na starostów) z moich ugrupowań- delikatnie rzecz ujmując- budzą moje wątpliwości. A na prezydenta miasta głos oddam na Pawlaka. Nie wygra tych wyborów, ale znam trochę sprawę i wiem, że choć wiele mu można zarzucić to atmosfera była ostro podgrzewana przez osoby mu przeciwne. Facet nie jest z mojej bajki, ale to co się działo w jego szkole budziło w środowisku u jednych rozbawienie, u innych oburzenie zarówno jego postawą jak i strony przeciwnej. No ale żeby to wiedzieć trzeba sprawę dobrze poznać. Mój głos ma- nie tylko mój, bo wiem, że sporo ludzi myśli podobnie- trochę na przekór wkręcających i wkręconym. A Ty nie krytykuje tylko wsłuchaj się w te głosy, żebyśmy w przyszłości nie dali sobą tak głupio manipulować .

Dramat Twój wybór to twoje święte prawo.oby nikt nie powiedział nigdy do twojego syna że był robiony miękkim wackiem.

Pawlak to człowiek który nie szanuje Ludzi gorzej wykształconych.nikt nie broni mu tak myśleć,ale nie ma prawa tego okazywać.

Słyszałem, że nie wywyższał się, szanował pracowników warsztatów czy obsługi na równi z nauczycielami. Zdobądź się na empatię i zastanów, jak byś zareagował, gdyby uczeń podważał twoje zdanie nie mając racji, prowokował - bo tak sobie to wyobrażam. Pozwoliłbyś sobie na to? Jest takie powiedzenie Obyś cudze dzieci uczył. Spróbuj. Łatwo kogoś krytykować.

Cytat z artytkułu z dn. 17.06.2016 "Absolwenci podali Komisji Rewizyjnej wiele przykładów relacji Pawlak- nauczyciel, dyrektor - uczniowie. Przytoczymy tylko niektóre z nich. - Nie jesteś partnerem do rozmowy. Kim ty jesteś? Napisałeś jakąś książkę?- w sytuacji kiedy uczeń udowodni dyrektorowi, że mówi niezgodnie z prawdą, z podręcznikiem do historii, lub w sytuacji kiedy w dyskusji brak mu argumentów. - Co jesteś taki smutny? Idź przytul się do cyca Pietrzakowej ? do ucznia na początku objęcia stanowisku, przez Pawlaka. - Temat zastępczy ?bułki z Sójek?, bo koleżanka z klasy tam mieszka i można lekcję przegadać o bułkach REKLAMA - Nie myślisz, bo masz za ciasne spodnie ? uwaga jeśli uczeń nie wie czegoś - Ci którzy nie głosowali na Bronka nie mają mózgów- przy omawianiu prawyborów młodzieżowych - Nie grzeb w orzeszkach ? jak kolega stał na przerwie z rękami w kieszeni - No i piątka za przybicie żołwika ? koleżanka przybiła żółwika z panem dyrektorem na lekcji i dostała piątkę - Cieszcie się, że ten idiota was uczy, bo byście mieli przechlapane ? komentarz dyrektora do uczniów o jednym z nauczycieli (nazwisko do wiadomości redakcji) - Jak chcesz mieć lepszą ocenę, to chodź ze mną jutro na basen ? do uczennicy, która chciała poprawić ocenę - Zbierając informacje do pracy doktorskiej znalazłem nazwisko A.Kwaśniewski, no i sobie napisałem Aleksander, niech będzie- dyrektor śmiejąc się opowiadał o pracy nad doktoratem. Rzucenie przez całą klasę książką w uczennicę. Książka uderzyła ją w okolicę oka, następną część lekcji leżała twarzą na ławce, a na drugi dzień miała zasinioną tę część twarzy. Uczennica nie powinna być kwalifikowana, miała same jedynki, nie umiała materiału, a jednak za swoje teatralne zasługi otrzymała ocenę dopuszczającą. Na lekcji matematyki wstawił się za nią pan dyrektor, którzy wywołał nauczycielkę i zmusił ją do postawienia takiej oceny uczennicy. Udzielenie uczennicy nagany ustnej i wyrzucenie jej z gabinetu ze słowami, że nie jest partnerem do rozmowy, bo żadnej książki nie napisała. Dyrektor wezwał jej rodziców, poszedł ojciec, który został podobnie potraktowany przy uczennicy- swojej córce, dyrektor podnosił głos, dlatego, że rodzic bronił córki, poruszył temat wykształcenia ojca, że również jest za mało wykształcony aby rozmawiać z dyrektorem. Skończyło się wybuchem gniewu i wyrzuceniem ojca z gabinetu. Dyrektor nie umiał nawet sformułować powodów nagany, wycofał się z niej, twierdząc że to upomnienie i polecił wicedyrektor odpowiedzieć rodzicowi jakie są przyczyny upomnienia dla córki. Ta nie wiedząc o co chodzi, w pisaniu uzasadnienia szukała pomocy u tejże uczennicy. - Na naszych lekcjach pana dyrektora albo nie było, albo odbierał telefony, to zakłócało jego pracę. Nie zawsze rozmawiał o sprawach szkoły, w kampanii wyborczej rozmawiał z panem Patrykiem, zapamiętałem jego imię, bo rozmowa trwała z 10 minut o wyświetlaniu wizerunku pana dyrektora na telebimie. Nie prowadził lekcji, w pierwszej klasie mieliśmy 2 lekcje historii, w następnych 4 i 5. Przez dwa lata przerobiliśmy półtora podręcznika, a w trzeciej zrealizowaliśmy dwa podręczniki. Zrealizowaliśmy to za duże słowo, czwarty podręcznik zaczęliśmy, a tak ważny temat jak I wojna światowa przerabialiśmy w ten sposób, że mieliśmy przygotować 5 minutowe wystąpienia.Pan dyrektor poganiał ich, kiedy chcieli podyktować nam notatki do zeszytu. Stwierdził, że nie ma na to czasu, gdyż trzeba nadgonić stracony czas. Nomen omen nie przez nas stracony, bo nasza klasa chodziła na zajęcia - opowiadał jeden z absolwentów. - W trzeciej klasie była taka sytuacja, nie wiem czy to jest śmieszne czy straszne, na przełomie marca i kwietnia były wystawiane proponowane oceny, ja miałem jedną z historii (1), i z tej oceny miałem wystawione (2). Jeśli w szkole mamy 4 godziny przedmiotu powinniśmy mieć przynajmniej 3 oceny. Można było poprawić ocenę idąc na basen z panem dyrektorem."

Niechcąco oglądałem urywek tego programu w którym Pan Rzymkowski zarzucał Panu Pwlakowi manipulację stopniami w dzienniku. Twierdził, że to była bardzo znana sprawa w Kutnie. Nic o tym nie słyszałem , czy może ktoś przybliżyć w czym problem bo wg Pana Posła osoba z takim zarzutem nie powinna kandydować na prezydenta miasta Kutno . 

Czyżby minusy miały świadczyć o tym, że zadawanie pytań jest zakazane?

Co za parszywy uśmiech. Kto tego gościa wybrał na posła? Zabawni inaczej?

Pokaż swój uśmiech :-)

Ankieta była robiona, kiedy uczniowie oskarżający P Pawlaka skończyli już szkołę - taki klimacik

To akurat do zweryfikowania. Protokoły kuratorium pewnie są, więc jeśli to nieprawda...

Ciekawe, jakie oceny mieli ci uczniowie?

tak dokładnie. również byłam jedną z uczennic ktore miały tą nieprzyjemność lekcji historii z panem Pawlakiem. mnóstwo chamskich odzywek, zero przekazanej wiedzy. szkoda że skończyłam szkołę i nie miałam możliwości wziąć udziału w tej ankiecie.

Pan poseł Rzymkowski podobno taki wykształcony człowiek a sposób jego czytania przypomina analfabetyzm. Panie Pośle do telewizji to chociaż by się Pan czytać nauczył.

Na jakiej uczelni zrobił doktorat Rzymkowski?

Gdzie można namierzyć te protokoły z posiedzeń Komisji Rewizyjnej? W Biurze Powiatu udostepnią? Chcialabym wiedzieć na kogo głosuję i czy te wylgarne słowa, to prawda.

Nikt nie powinien siadać do żadnej dyskusji z pisowcami lub tymi którzy ich popierają. tyhc ludzi w przyszłości trzeba będzie osadzić za łamanie Konstytucji.

Za 18 lat więzienia,za zabrany ciągnik,za oszukanych klientów amber gold,za czyścicieli kamienic a tych nie posadził byś przed TS.

Tych powinien sądzić Sąd a nie zajmować sięTrybunał Stanu. Może niech szanowny pan się nie ośmiesza.

Dzisiaj kto rządzi ten interpretuje konstytucję po swojemu,i znajdzie pseudo znawców by ją odpowiednio zinterpretować. Tak jest z po, i tak jest z pis.Jedni jak Ty chcą tych pod TS, inni chcą tamtych pod TS.konstytucja to bubel który powinien być napisany na nowo zaraz po wejściu do UE.

Prawo nie podlega interpretacji a Konstytucja ustawie. Pomysł! Dochodzi PO do władzy i zgodnie z "interpretacją" PiS ustawa skraca kadencję człowiekowi który dziś hańbi urząd prezydenta!

Problem polega na tym że taką ustawę musi podpisać prezydent,a wątpie żeby to zrobił.z tą hańbą to przesadziłeś.

Nie podpisze raz nie podpisz drugi a za trzecim ustawa wchodzi w życie.

Zgubiłeś po drodze senat i TK.

Unforgiven, 18 lat więzienia, to chyba wyrok był za władzy PiS ? 

To że nie jestem za po nie znaczy że jestem za pis

A za kim korwinkiem kukizem czy nacjonalistycznymi amebami.

A tych z PO na szubienicę!

No może i PO kradła, ale przynajmniej szanowali złodziei.

Czy nawoływanie do nienawiści nie jest karalne?

Teraz to PO w PL jest sądzone za afery.

Platforma tonie w Kutnie aż milo się patrzy a przy nich nowoczesna.Szkoda że Wojtek się dał na to nabrać.

Przyjedzie Biedroń i wyjaśni.

Takie sprawy nie są rozpatrywane w trybie wyborczym. Pawlak kompromituje się do reszty.

Negatywne komentarze wypisują od lat jedne i te same osoby, kilkoro złośliwych trolli. Szkoda, że w swoją chorą wojenkę znowu wciągają uczniów. Pawlaka w szole nie ma, dajcie dzieciom spokój! A absolwenci są dorośli, decydują za siebie. Też dajcie im spokój!

Tymczasem inne media przygotowały prezent dla Burzyńskiego ****://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24006633,jas-kapela-zatrudnilem-sie-w-ubojni-drobiu-weganin-na-fermie.html Rozpracowałeś działanie dwóch ubojni – świń i kurczaków. Gdzie się wkurzyłeś najbardziej? – W Kutnie, w Pini Polonii. Zarzynają dziennie 16 tysięcy świń. Do ubojni weszło CBŚ. Aktualnie 50 osób – w tym dyrektor generalna i główna księgowa – jest podejrzanych o oszukanie państwa na podatkach na prawie 180 mln zł. Do tego część ludzi pracuje na czarno, druga część przez agencje pracy. Śmierdzi w mieście i w okolicy. Na okoliczne pola wywozi się pozwierzęce odpady. Mimo to prezydent się cieszy, proboszcz się cieszy, część radnych się cieszy. Dziennikarze lokalnych mediów, którzy chcą pisać o smrodzie, dostają z ubojni pisma grożące milionowymi odszkodowaniami za teksty. Próbowałem rozmawiać z dyrektor handlową Pini Hamburgera, żoną byłego prokuratora rejonowego, który umarzał sprawy przeciwko Pini Polonii, ale odłożyła słuchawkę. Skąd biorą 16 tysięcy świń dziennie? – Głównie z Polski, ale też z reszty Europy. Dziesiątki ciężarówek przez 24 godziny na dobę czekają na zabłoconym parkingu. Później świnie są zaganiane do komór gazowych. Kilometrami niesie się smród i kwik. Rozmawiałem z ludźmi ze stowarzyszenia Czysta Okolica, które walczy z ubojnią. Na pobliskie pola rozwożona jest gnojowica. Są w niej ryjki, uszy, ogony i substancje roponośne. A w stawie znaleziono świńską krew. Nie udowodniono, że z ubojni. Ciekawe, kto puszcza do stawu świńską krew w mieście, gdzie jest największa w Europie Wschodniej ubojnia świń. No kto? Urzędnicy nie są w stanie zapanować nad tym, co się dzieje w Kutnie. Ubojnia, która zarabia miliony, widocznie ma lepszych prawników niż skromne powiatowe instytucje. Kutno jest skazane na gnojowicę, krew i smród.

To prawda - Kutno to smród bród i ubóstwo! wystarczy popatrzeć na ludzi jacy są bogaci... Dosyć propagandy sukcesu i sitwy!

W tym całym twoim pisowskim belkocie tylko tych świń szkoda.

Aha, to teraz i w Burzyńskiego. Jaki będziecie mieć autorytet, jeśli, w co wątpię, wygracie?

To się okaże kto wygra.

Biuro Rady Powiatu może udostępnić lekturę protokołów z posiedzeń Komisji Rewizyjnej. Gorąco polecam, bo materiał jest porażający i dostępny.

Ale to słowa, nie fakty...

W mojej byłej firmie był dyrektor nadambitny, ciągle podwyższał plany, ludzie się go bali i go nie lubili. Jak awansował do większej jednostki, szczerze się cieszyli, nawet mu gratulowali emoji W Kutnie jak widać nie te standardy, raczej ich brak. Swoją drogą po nim był inny - milszy na pozór, ale gorszy.

Placforma dała d... wystawiając tego obleśnego pajaca na Prezydenta Kutna. Czy w tej partii naprawdę nie ma ludzi na poziomie , mających w Kutnie poważanie i szacunek. Wystawiając gościa za którym ciągle coś się wlecze to przyznanie się do przegranej.

Pan Pawlak odnosił się do uczniów obojga płci sympatycznie i z szacunkiem. Tolerował swobodny strój, ale krytykował ubranych niestosownie. Czy to coś złego? Bardzo porządny człowiek. Nie obrażajcie go.

Spierałabym się, miewał niestosowne odzywki.

Pawlak to człowiek bez poczucia przyzwoitości, o honorze to nawet nie ma co mówić. Ktoś kto nie potrafił zarządzać szkołą , chce zarządzać miastem? Ogarnuj się chłopie.

Wstydziłbym się powoływać, na tego typu źródła, jak ta stronka, co niby jest niezależna. No ale dla Rzymkowskiego to swego rodzaju prezent. Ich kandydat na prezydenta Kutna wypada słabo, sam nie potrafi obronić swojej kandydatury, więc chwytają się starych, sprawdzonych metod. A jak oskarżenia się nie potwierdzą, to Rzymkowski powie, że przecież powoływał się na media i nie można mieć o to do niego pretensji. Stary numer emoji Nie zmieni to jednak faktu, że kandydat Kukiz'15 nadal jest miernym kandydatem emoji

Przecież on się nie powoływał na media tylko na protokoły z posiedzeń Komisji Rewizyjnej z Biura Powiatu.

No a media na co Twoim zdaniem się powołają.

Np. na wymysły jakiejś osoby?

Te osoby na pewno mają imiona ,nazwiska,od czegoś to się zaczęło.a starosta też powołał się na wymysły jakiejś osoby?

To na zasadzie, daj mi człowieka, a paragraf na niego się znajdzie. A starosta idzie w koalicję z Kukiz? To prawdopodobne.

He, he, media powołają się na prawo zachowania w tajemnicy źródła informacji. Ale to i tak jest sprawa drugorzędna, bo tak czy inaczej wygrywa tu Rzymkowski - na nim nie spoczywa żadna odpowiedzialność, bo on nie jest autorem tych oskarżeń - on je tylko upublicznia.

W anonimowej ankiecie , to zwykle wygrywa ZSL.

Wygrzebanie tak starej sprawy w kampanii przez Rzymkowskiego jest haniebne! Do tej pory był dla mnie młodym zdolnym politykiem. Teraz udowodnił jedynie że pluje jadem jak cała reszta. Wstyd panie pośle.

Prawda sama się obroni.

Nie za Wiśle.

Byłem uczniem Janusza Pawlaka i klepanie dziewczyn na historii dziennikiem po tyłku i seksistowskie teksty były na porządku dziennym. Szkoda, że nic mu nie udowodniono, jednak ktoś taki nie powinien być prezydentem miasta.

Anonimowo oskarżać jest łatwo. Wszystko można napisać, powiedzieć. Jak to sprawdzić?

Myślę, że nie jesteś uczniem i kłamiesz... Zostawiam to pana/pani sumieniu.

Sądzę, że nie myślisz - przecież napisał "BYŁEM UCZNIEM" a jak był to znaczy, że nie jest.

Czyli,że P. nie miała cyca?

Rubaszny chłop jak Bredzisław Komuchowski. To była w Kutnie taka akcja -"łożeł morze".

burak z Kutna i wafel Wasserman!

Niezawiśle udowodni ,że P. nie ma cyca.

Pan Pawlak, i jego poglądy polityczne to nie moja bajka ale w tym przypadku jestem po Jego stronie. Zachowanie pana posła Rzymkowskiego w tym przypadku poniżej krytyki, niegodne poselskiej godności.

Bo życie to nie je bajka , to je bitwa.

Czy to POmówienia wymyślone przez "Panią od seksu"?

Jak trwoga to do " Laska...".

W Kutnie nie ma "Pani od seksu", tylko pan od seksu.

I słusznie!

Wszystko się wyjaśni.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także