Rejestracja i logowanie

Zbigniew Burzyński oficjalnie kandydatem na kolejną kadencję

Wybory 18-09-2018 Autor: ksz
98
Zbigniew Burzyński oficjalnie kandydatem na kolejną kadencję

Nie jest to niespodzianka - Zbigniew Burzyński został zarejestrowany jako pierwszy kandydat na prezydenta Kutna w tegorocznych wyborach samorządowych.

Choć zgłaszanie list kandydatów na radnych już zostało zakończone, rejestracja ubiegających się o stanowisko włodarzy gmin dopiero się zaczyna. Pierwszy w Kutnie zarejestrowany został Zbigniew Burzyński. Czekamy na kolejnych kandydatów - komitety mają czas do 26 września.

komentarze (98)
Dodaj komentarz

Panie prezydencie sympatycy K15 chcą zapytać czy pan wie co czasem mówi.mówi pan że w Kutnie jest 5procent bezrobotnych.w tym samym wywiadzie stwierdził pan że zakładom generujących dużo miejsc już dziękujemy.czyli młodzi mają zastępować emerytów w tych zakładach diabła wartych w których zarabia się minimalną ustawioną?Różana przyszłość czeka młodych.

Pan prezydent nie ma pojęcia ile tak naprawdę się zarabia, bo nie ma takich osób w jego otoczeniu. Spojrzy tylko na średnią zarobków, która wynosi 3900 brutto i myśli, że odwalił super robotę i ludzie naprawdę tyle zarabiają. A jaka jest prawda? Mediana wynosi pewnie trochę ponad 3k brutto czyli troszkę ponad 2k na rękę. Są to śmieszne pieniądze szczególnie, że na taką pensje ludzie w niektórych zakładach na strefie muszą pracować ostro na nadgodzinach. A ile też mamy śmieciowych miejsc pracy w Kutnie, które oferują najniższą krajową bez jakichkolwiek perspektyw? Takich miejsc też jest masa. Skoro prezydent nie ma zamiaru sprowadzać większych zakładów do Kutna, to zapewne uważa, że i tak z Kutna ludzie będą wyjeżdżać i nikt do Kutna nie przyjedzie poza obcokrajowcami z trzeciego świata. Co nam po małych zakładach, w których znajdzie może 50 osób i to po znajomości? Nawet jeśli to będą wartościowe zakłady, to z uwagi na brak perspektywicznych miejsc pracy taka praca rozejdzie się po znajomych jeszcze przed otwarciem zakładu. Czym więcej zakładów tym większa konkurencja, a jak jej nie będzie to pracodawcy będą robić co chcą i więcej niż 2k nie dadzą, bo będzie zmowa taka jak jest teraz. Skłoni to jeszcze więcej osób do wyjazdu, a Kutno stanie się kolebką Hindusów. Burzyński nie ma pojęcia o pracy w Kutnie. Niektórym się udało, ale to jeszcze za czasów świetności strefy ekonomicznej.

Temu panu już dziękujemy mam wielkom nadzie ze przegra wybory nie lubię aż go nie cierpię tego człowieka

Musze cie zmartwic. Wygra na luzach i to w pierwszej turze. A wiesz czemu? poza tym ze jest swietnym Prezydentem to ma takich przeciwnikow ze hoho. Nie sadze zeby oni wszyscy razem zebrali tyle glosow co Burzynski. Zycie emoji

podciągnij się trochę w ojczystym języku i dopiero się wypowiadaj

K15 gratulujemy plakatu .brakuje napisu "RODZINA SOPRANO".

Temu panu dziękujemy.. Prokurator czeka!!!!

Panie prezydencie czy pan i pana współpracownicy układając listy kandydatów robiliście jakieś nawet minimalne wywiady dotyczące opinii tych ludzi w środowiskach z których pochodzą. Wystarczyło popytać sąsiadów, współpracowników i wyciągnąć wnioski. Dał się pan złapać na pochlebstwa i nieprawdziwe opinie. To będzie miało duży wpływ na wynik wyborów. Część kandydatów odstrasza i zniechęca wyborców .

on musi byc bo jesli przegra to wieksza czesc um zostanie wymieciona pzpr sie juz dawno powinien wyniesc

No co Ty, spadkobiercą PZPR jest właśnie komitet wyborczy urzędującego prezydenta

Stosunek panów wiceprezydentów a szczególnie pana Boczkai do PIS jest ogólnie znana w UM. W każdym razie jest zupełnie inna niż oficjalna. Podobnie jest w relacjach z Solidarnością. Panowie a może nadszedł czas zakończyć z obłudą i fałszem . Dziwię się pewnym ludziom ze związków i związanych z prawicą że trzymają z tymi obłudnikami.

Pan Boczkaja przed wyborami , nawet kapuśniak podawał na Święcie Róży. Zgrabnie mu szło . Może niech na stałę zostanie kelnerem.Ha ha ha .

Przez chwilę starał się być człowiekiem a nie tak jak na co dzień zwierzęciem

Panie prezydencie w2011r powiedział pan"pieniądze nie śmierdzą .prawie 1000 osób pracuje w pini , średnia pensja to 3000tyś. Pokażcie mi te wspaniałe kutnowskie zakłady z taką pensją,nikt nie mówi o innych zakładach diabła wartych w których ludzie pracują za najniższą ustawową". Czy z perspektywy czasu te śmierdzące pieniądze to te z VAT-u.

Może i jemu nie śmierdziały, ale innym mieszkańcom Kutna jak najbardziej. W dodatku 3k to może ludzie zarabiali w Pini jak pracowali po 16h w uwłaczających warunkach. Panie Burzyński, nie każdy chciał brać udział w holokauście zwierząt. Pini został zaproszony tutaj, bo mieliśmy duże bezrobocie i dużo zniewolonych ludzi, którzy byli chętni do pracy w takich warunkach i za takie pieniądze. Idealne miasto do robienia przekrętów i kreowanie się na wielkiego kapitalistę zbawiciela lokalnej ludności. A wystarczyło zamiast śmierdzącego Piniego sprowadzić porządnych pracodawców. Pini w tamtych latach popsuł cały rynek pracy w Kutnie. W ilu firmach grożono zwolnieniami, bo jak się nie podoba, to Pini czeka? Ja temu Panu już dziękuje i nie chce żeby robił cokolwiek dla Kutna.

Oj tam, oj tam, dom za granicą nie śmierdzi

Panie prezydencie K15 chce wiedzieć jak to jest.W maju przyjeżdża premier Szydło Pana nie ma,we wrześniu przyjeżdża Pani minister Rafalska Pana nie ma.Ale jak przyjechał premier Tusk to mało pan nóg nie połamał biegnąc z kwiatami.Czy chodzi tu o przynależność partyjną ,czy inaczej wita pan mężczyzn a inaczej kobiety.

Ludzie inteligentni nie rozmawiaja z soltysowa ktorej sie nalezalo

I on chce wybudowac halę sportowa za panstwowe pieniądze? Kutnianie , będziecie widziec halę , jak wam wybuduja górale. Ha ha ha.

ile jeszcze kadencji zbychu bedzie okradał kutno i swoich kompanów zatrudniał

Ludzie puknijcie się troszkę. Co Wy wymyslacie. Zazdrość przemawia!

PRZYJECHAŁA DO NAS PANI MINISTER RAFALSKA.NIEZALEŻNIE OD OPCJI POLITYCZNEJ- KAŻDY PREZYDENT MIASTA, JAKO GOSPODARZ WYCHODZI POWITAĆ PRZEDSTAWICIELA RZĄDU, TYM BARDZIEJ ZE JEST BEZPARTYJNY. KULTURA JEST WAZNA PANIE BURZA -FERDKU KIEPSKI. NIESTETY BURZYŃSKI NIE WYSZEDŁ. TO ŚWIADCZY O KULTURZE TEGO CZŁOWIEKA. BYŁA LOKALNA PRASA, MEDIA ZARÓWNO Z ŁODZI, JAK I Z WARSZAWY. OD DZIŚ DLA WIĘKSZOŚCI NAS MIESZKAŃCÓW ZA NIECHLUBNE ZACHOWANIE POWINIEN PANIE BURZYŃSKI FERDEK ODEJŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOCZEK Z WDOWA TEZ POWINNI ZAPROSIC NA KAWKE , ZA TO BOCZEK BEZ PARTYJNY BIEGA PO MIESCIE I WOLA O POMSTE PIS....MOWIAC ZE PO. TO JEST WSPANIALA PARTJA RZADZACA KTORA CHCIALA ZROBIC Z POLAKOW NIEWOLNIKOW PRACY DLA NIEMCOW....

czym sie rozni PZPR od PO

Tym samym co PiSdu od kleru

Boczek lata miescie i wszytkim mówi ze Pis mu przeszkadza..haha Boczek a moze ty przeszkadzasz w Kutnie, bo tamci cos robia , a ty robisz zdjecia czego to kiedys nie zrobisz za nasze podatki.. i gdybys zaczal robic to co obiecales np.. plac wolnosci to jeszcze rozumiem ale projekty ze start-treka i te galerie na podrzecznej to pamietamy.. to rysunki kosztowaly kupe moich podatkow a rowerem do strefy nie moge dojechac.

no gościu, przesadziłeś, powszechnie wiadomo kto zaje*ał księżyc, zrobili o tym nawet film, a później założyli partię PiS czyli podpierdo*imy i słońce

Przez ostatnie 4 latat Burza nie robil nic, nie sprowadzil zadnego inwestora do strefy, zamieszczal tylko zdjecia z fotoshopa na portalach...myslal ze to ostatnia kadencja, jednak Pis pozwolil jeszcze na jedna, wiec znow na obiecujemy a potem nic nie zrobimy.... gdzie to odnowione centrum panie burza w Kutnie??? Nawet nie zaczoles jednego projektu....haha.. Ja na niego nie glosuje...cwaniaczek od projektów....

Czas na młodych, Tego Pana czas już się skonczyl i reszty jego bandy. Tym bardziej ze sprawa MKS się toczy jeszcze i jak zle się skończy to papa

Pa pa to ci powie Burza po wygranej w 1 turze ty znawco prawa

zobacz jakie ma wejscia o mieszkaniach umozyli to tego nie zalatwi

Nie ma szans by ktoś inny wygrał wybory. Wszyscy pracownicy( i ich rodziny)z urzędów, instytucji w Kutnie będą głosować za obecną władzą, bo mają dobrze. Ci,którzy chcą zmian pewnie nie pójdą do urn.

Czytałem ulotkę komitetu pana Burzyńskiego i najbardziej śmieszą mnie prezentację niektórych kandydatów. Wszyscy są przedstawiani jako kochani i kochający innych. Niestety to wierutne kłamstwa. Znam kilkoro z nich i wiem że są nielubiani w swoich środowiskach i to z wielu przyczyn. Np. pewna pani z okręgu nr 4. Podły wredny babsztyl. Niemiły i nieuprzejmy. Na ogródkach działkowych ''Pod różą'' znany jako plotuch.

Panie prezydencie pan i Pana dwór swoimi decyzjami wspieraliście Pana Pini.czym ten człowiek Pana ujął że został zaproszony do tworzenia strategii naszego miasta.

Qrv i dołek, mówię wam qrv i dołek.

Panie prezydencie , czy Pan ma kontrolę nad urzędnikami odpowiadającymi za oznakowanie dróg w mieście?Czy Pan jeździ po Kutnie samochodem?

Ludzie z Cmentarnej też nie zagłosują za panem obiecanki cacanki i nic ,..czas na zmiany

A ja zagłosuję w wyborach do Rady Miasta na Karolinę Matusiak z listy Koalicji Obywatelskiej - byłą Królową Róż i Królową Mleka, studentkę i wkrótce absolwentkę SGH na kierunku ekonomia. To będzie o wiele lepszy wybór niż zmarnowanie głosu na kolejnego zmurszałego dziada, którego nawet siedzenie na krześle męczy.

"Krulowa mlika"? Czadowo!

"Pij mleko będziesz wielki."

następny z kompleksami, idź to psychologa

Panie prezydencie dla K15 punktem odniesienia do dyskusji merytorycznej jest strategia rozwoju Kutna na lata 2014-2018.to że Mks zbankrutował to wiemy,tylko nie wiemy dlaczego.to że nie ma połączenia ze strefą też wiemy,tylko nie wiemy dlaczego?proszę to nam wyjaśnić.

MKs zbankrutował , bo w Kutnie czas się zatrzymał. W PRL prezesami byli milicjanci i ubowcy.

Sprawdź w SRM jakimi kwotami z budżetu miasta był dotowany Mks 4 lata pod rząd przed bankructwem

Unforgiven, a ja Pana poproszę o informację - bo najwyraźniej Pan jest dobrze zorientowany - czy na kutnowskich listach Kukiz'15 znajdują się członkowie ONR (Obozu Narodowo-Radykalnego)? A jeśli tak, proszę mi to wyjaśnić, jak to możliwe.

Przeszkadzają Ci, bo mnie nie?!

Oczywiście, że są - np. Ewelina G.

Pytanie nie do mnie, większość ludzi z każdego komitetu jak się orientujesz zwyczajnie się nie zna.Tak jest w każdym komitecie,ale żebyś nie pisał że nie chce odpowiedzieć to jeżeli masz jakieś podejrzenia to zgłoś sie do sztabu,bądź sam bezpośrednio na forum zapytaj te osoby .biorąc udział w wyborach każdy kandydat staje się osobą publiczną.

OK. Zapytałem, bo wypowiadasz się tak, jakbyś reprezentował Kukiz'15. Ale rozumiem, że to tylko tak dla niepoznaki...

Jestem wolnym obywatelem.wytłumacz mi tylko jedno.ja zadaję pytania do prezydenta na forum o prezydencie.Ty na forum o prezydencie pytasz o sprawy nie związane z prezydentem.to tak dla niepoznaki?

Ple, ple...... Wystarczy popatrzeć ile w mieście zrobiono, bądźmy obiektywni. To zrobiły obecne władze. A ,głosować możemy jak chcemy. To wolny kraj. Miłych wyborów.

No zrobil,sprowadzil Ukraincow do miasta i smrod od piniego za tusze raz w miesiacu.... ah no i zrobil pare projektow odbudowy miasta za kilka milinow tylko teraz nie ma na to kasy i niezaczal nawet jednego projektu. haha... sie narobil chlop...

Już wystarczy tego panowania. Ostatnie lata, to już w ogóle porażka Burzyńskiego. Nic ciekawego nie zostało zrealizowane, a miejsca pracy miały być innowacyjne i nowoczesne, a tutaj dalej jak coś powstaje, to jest to montowania za psie pieniądze. Kutno już nie potrzebuje pracy byle jakiej, a pracy wartościowej i za godziwe pieniądze żeby ludzie mieli pieniądze żeby je wydać, a miasto się rozwijało. No chyba, że Kutno ma być miastem Nepalczyków, Hindusów i Ukraińców, to wtedy takie miejsca pracy mają sens.

Asap, doprecyzuj, proszę, jaka praca jest dla Ciebie "wartościowa i za godziwe pieniądze"? I podpowiedz, jeśli łaska, w jaki sposób prezydent miasta, ma stworzyć miejsca pracy, które będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

Prezydent miasta odpowiada za promocje i za przyciąganie inwestorów. Jednak jeśli stawiamy na to, aby młodzi ludzie wyjeżdżali z Kutna i sprowadzali Nepalczyków do prac pokroju Pini, to lepiej tutaj nie będzie i nowi inwestorzy oferujących więcej niż montowanie kupy za 1600 nie będą inwestować w zakłady w Kutnie. Co prawda poziom inwestycji spadł w całym kraju, ale zawsze gdzieś tam się otwierają nowe miejsca pracy, a w Kutnie od dłuższego czasu mamy zastój i nic się nie zanosi na zmiany. Trzeba być naprawdę ograniczonym, aby myśleć, że prezydent nie ma nic do tego jakie miejsca pracy powstają i czy w ogóle powstają. Prezydent ma tylko siedzieć i czekać aż inwestorzy sami przyjdą.

Mam firmę budowlana i nie ma Polaków chetnych do pracy więc cieszę sie, że są Ukraińcy. I nie płacę minimalnej pensji ale duzo lepiej. I co z tego jak ludziom sie nie chce pracować. Wolą 500 plus. Kupia tanie parowki, troche kości na zupę i flaszke royala i im to starczy. Pracują ci co maja jakieś ambicje podnoszenia sobie poziomu zycia ale bardzo wielu takich ambicji nie ma. Wiec na kiego groma nowe inwestycje jak nie ma kto robić żeby je zrealizować.

A może zastanów się, dlaczego nie chcą u Ciebie pracować? Co powinieneś poprawić w swojej firmie?

To akurat nie wina Burzyńskiego tylko obecnego rządu dobrej zmiany.

Tak "Boczkowi " PiS przeszkadzał wybudować rondo na Żwirki i Wigury.

Jest Żwirki i Wigury i jest rondo. Chyba za kadencji tych panów wybudowane. O co chodzi?????

Obiektywnie patrząc wszyscy tu najeżdżają na PiS . Tylko patrząc na słupy gazety telewizje wszędzie widzimy Ludzi Pana Prezydenta . Jeśli ta ekipa była tak wspaniała tyle zrobiła dla miasta dlaczego tak bardzo się reklamuje ? Powinni za te wszystkie zasługi na spokojnie zostać na kolejną kadencje ? A te pieniądze co wydaja na kampanie przeznaczyć na coś innego ! Widocznie nie są tak pewni i tak wspaniali !!! Ludzie mają swój rozum i nie pomogą tu miliony banerów i plakatów Powodzenia w wyborach dla wszystkich Tylko Pamiętajcie nie liczycie się wy tylko obywatel !

Wdowiak kradnie A miasto na dnie wstydu nie ma tez ten Burzyński który ma zarzuty gdzies wyparowało 400 tyś zł wiadono skad toczą się postępowania A on ogłasza ze startuje

Proszę Państwa, ja osobiście lubię Pana Burzyńskiego, trzeba przyznać że sporo zrobił, miasto się zmieniło. Ale tutaj nikt nikomu łaski nie robi, to są nasze pieniądze. Każdy człowiek na stanowisku, choćby najlepszy wypala się. Myślę, ze i tutaj jest podobnie, trudno odejść jak jest się na szczycie, ale uważam że to jest konieczne dla dobra miasta. A ci pomocnicy to chyba przyspawani, niezastąpieni i najmądrzejsi. Tak jak trzeba wietrzyć mieszkanie choć wydaje się, że wszystko jest ok, tak i w polityce najwyższy czas na zmiany.

narzekacze - hejterzy ! - zobaczycie ile nowy (jezeli bedzie nowy) Wam naobiecuje a ile zrealizuje, żebyście się czasami nie zdziwili.

20lat rządów Boczkai i Burzyńskiego, a miasto prawdopodobnie w długach.

nie mów 'prawdopodobnie' tylko sprawdź. Wszystkie informacje są jawne. Prosze oto sprawozdanie za 2017... ****s://umkutno.bip.e-zeto.eu/bip/227_umkutno/fckeditor/file/Finanse/Sprawozdania/rok2017//rb_nds2017.pdf za 2017 rok jest 2,5 mln deficytu, przy wpłuwach 181,5 mln...

Cztery lata zwlekał z wprowadzeniem karty dużej rodziny, głosu nie damy!

Dziękuję ja moja rodzina, nie da głosu, proszę odpoczywać!!!!!

Jak można tak kogoś obrażać? Niektórym nie powinno ujść tak bezkarnie. Ludzie puknijcie się w puste głowy. Jak Wam się nie podoba kandydat to zwyczajnie nie głosujecie, a nie piszcie takich głupot.

Pałac Saski, Word, Plac Zduński, hala sportowa, darmowy internet, wiaduktu na Grunwaldzkiej.Jak na 16 (szesnaście)lat rządzenia , wszystko legło na obietnicach.Jak Burza nie znalazł środków przez tyle lat to teraz już nie ma co się zmuszać do rządzenia. To trzeba się zwijać a nie ROZWIJAĆ.

tak konkretnie to środki znalazł tylko wykonawców nie ma ponieważ od czasu przydzielenia środków a możliwości ich wykorzystania minęło tyle czasu ze te środki nie pokrywają kosztów .ale to raczej nie wina Burzynskiego a procedur .Czasem trzeba posiadać elementarną wiedzę zanim coś się powie.

Aquapark, CETMIT, Dworek Modrzewiowy, KDK, Noclegownia, Wspólny Dom, Centrum Seniora, USC, KDK, rozbudowa MOPS itd. Nie wszystko "legło na obietnicach". Pieniądze na Pałac Saski i Plac Zduński pozyskane, ale przyszła dobra zmiana i mamy ceny jak z kosmosu.

jak dobra zmiana wyprowadzi nas z Uni, to środków nawet na żwir nię będzie i ciekawe co wtedy będziecie pisać

jeśli uważasz ze Unia daj hajs za friko i to tak będzie w nieskończoność tzn ze pojęcianie masz o funkcjonowaniu EU. Jeszcze cały ten hajs oddamy w zębach ze sporo nadpłatą . Defacto już teraz , od dawna wielcy gracze i duże kraje EU nakałdy na Polskę mają zrekompensowane .Jak? Ano z uwagi na dostęp do ogromnego rynku zbytu ( 30 milionów ludzi) i transferu uzyskanych tu dochodów . "Dają " nam hajs na para dwupasmowe autostrady a sieciami bankowymi transferują stąd miliaryd złotych.Naprawdę sąjeszcze ludzie którym wydaje się że dostajemy coś z EU i EU robi to z dobrego serca ???????

Wybory na Burzyńskiego miasta Kutno!

Już dosyć tych radnych z fałszywym uśmiechem co to gardzą ludźmi! Dyrektorzy od siedmiu boleści...

temu Panu już podziękujemy, dość się nachapał i ustawił całą rodzine na 3 pokolenia w przód. Pora na młodych i nieumoczonych, niepoukładanych - takich którzy chcą układy (Burzyć), a nie sie burzyć na Burzę. Burza - emeryturka czeka. Mamy Cię w Kutnie dość. Mamy dość ciągle tych samych mord. Pora na młodych !

Przyjdzie nowy to dopiero pokaże klasę

przykład burzenia układów za czasów Pis macie w kutnowskiej policji. Na dobre to nie wyszło, zostali tylko Ci co muszą reszta odeszła i teraz będzie tylko gorzej.

Ja mam do kandydata na stanowisko Prezydenta Miasta na ponowną kadencję jedno tylko pytanie.Dlaczego mimo wieku emerytalnego i może nie najlepszego zdrowia z racji upływu czasu oraz na pewno stabilizacji finansowej kandyduje Pan na tak stresogenne stanowisko pracy? ...Przecież nie z miłości do Kutna?A realizować swoje idee można na zasłużonej emeryturze,Dlaczego?Może to nie będzie pytanie retoryczne dla kandydata.Może tą odpowiedzią przekonana do się nowych wyborców?

Bo nie maja kogo wystawić i mieszkancy by na nich nie zagłosowali tylko po to startuje żeby cala reszte zostawić przy stolkach

Wiec ja odpowiem na to pytanie. To nie milosc do kutna, to nie wyplata z urzedu a nic innego niz uklady. Jednemu pozwoli na wiecej drugiemu na mniej od tego wezmie kase od tamtego inne tantiemy... I tak sie kreci od lat tzw kolesiostwo panie aaa

Poprosimy na emeryturę.

I od nowa będą te same obiecanki. Wiadukt na Grunwaldzkiej, Plac Wolności, itd. A miasto będzie zakorkowane w stronę strefy. Ja panu Burzyńskiemu już dziękuję niech ucieka na emeryturkę.

ogarnij się człowieku, jakie korki? Widziałeś korki?

jedz po 8 kolo szkoły 6 od strony przemyslowej powodzenia, nie dosyć ze nie maja gdzie stanac to jest masakra

Ląkoszynska od strony kościoła i od strony kpb w stronę miasta. Korki codziennie.po 15-16.

wstydz sie stary ramolu

Każdy tylko nie on.

A radni sami wspaniali dyrektorzy lubią ludzi a dzień dobry nie potrafią powiedzieć, ale przed wyborami wszystko się zmienia

Miasto sukcesu po co mu prezydent dales w ulotce Zbysiu haha. Emeryta

No i fajnie. Niech pisiory i kukizowcy zgrzytają zębami. Możecie uruchamiać dudaboty emoji

Kutnianin nie znasz sie na polityce .K15 nigdy nie będzie w koalicji z pis.

Nigdy nie mów nigdy, zwłaszcza w polityce.

I bardzo dobrze ,że Pan startuje .Bardzo dobry kandydat na kolejne lata prezydentury!!

Lecz głowę!

Reszta list i kandydatów też już jest dostępna i zarejestrowana wystarczy sprawdzić na stronie PKW

Nie popieram. 4 lata temu wmawiał, że już nie będzie startował to niech sobie idzie na emeryture.

Wstyd , he, he, prezes Jarek, wieki temu, informował publicznie, że jeśli PiS przegra wybory to on ustępuje miejsca innym. PiS przegrał wybory, ale Jarek zmienił zdanie emoji Widać taki mamy klimat.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także