Rejestracja i logowanie
Łapa 2017
Łapa 2017

Miejsce: Kutnowski Dom Kultury  

PROGRAM 23 PRZEGLĄDU TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH ŁAPA:

31 maja

10.00 Rozpoczęcie I dnia 23 Przeglądu ŁAPA 2017

Prezentacje I grupy wiekowej

„PSZCZÓŁKI" z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka”

„CZY JA JESTEM INNY" wg baśni J. Ch. Andersena "Brzydkie kaczątko"
 Scenariusz: Halina Reymann

Reżyseria: Halina Reymann, Aleksandra Dudkowska, Magdalena Jarecka - Matusiak

Opracowanie muzyczne: Halina Reymann,  Aleksandra Dudkowska, Magdalena Jarecka - Matusiak

Opracowanie plastyczne: Rodzice i nauczyciele

 

„ENTLICZEK - PENTLICZEK” z punktu przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 6

 w Kutnie im. M. Skłodowskiej - Curie

„BRZYDKIE KACZĄTKO”
Scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne i plastyczne: Wioletta Zapała, Marcelina Dusza

 

„BAJKOWE DZIECIAKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka”
„PODRÓŻE Z KAPITANEM DŻAKIEM”

Scenariusz: Patrycja Michalak

Reżyseria: Edyta Misiak, Anna Bartczak,
Opracowanie muzyczne: Sylwia Grzelak
Opracowanie plastyczne: Agata Kowalewska

 

„WESOŁE PRZEDSZKOLAKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 17 w Kutnie „Niezapominajka”
„KRÓLEWNA MARUDA” wg Z. Kaliskiej
Scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne i plastyczne: Anna Pałczyńska, Izabela Maj

 

„KOZIOŁKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie„Bajka”
„JA COŚ MAM” wg Zofii Wójcik

Reżyseria  i opracowanie muzyczne: Anna Korczakowska
Opracowanie plastyczne: Olga Miller, Julita Szczygielska

 

„PACYNKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Kutnie „Promyczek”

„CO WISŁA WIDZIAŁA”

Scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne i plastyczne: Barbara Wiśniewska, Krystyna Mordzak

 

2 czerwca

10.00 Rozpoczęcie II dnia 23 Przeglądu ŁAPA 20117

Prezentacje II grupy wiekowej

 

„BYSTRZAKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły

„A JAK BĘDĘ DOROSŁA”

Scenariusz, reżyseria, opracowanie plastyczne i muzyczne: Jolanta Stasiak

 

„BUZIAKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły

„OPOWIEŚCI Z PODWÓRKA”

Scenariusz: Dorota Dankowska

Reżyseria, opracowanie plastyczne i muzyczne: Mariola Michalska

 

Prezentacje III grupy wiekowej

„MISIAKI Z NASZEJ PAKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki

„CUDA SIĘ ZDARZAJĄ” wg Jolanty Jodki-Kuli

Scenariusz, reżyseria, opracowanie plastyczne: Beata Czarnoucka

Opracowanie muzyczne: Beata Czarnoucka, Zuzia Olejnik

 

Prezentacje IV grupy wiekowej

„WAŻNI  NIEPOWAŻNI” z Zespołu Szkół w Byszewie
„FAKTOBAJKA” wg Piotra Stefaniaka
Scenariusz: Piotr Stefaniak / Reżyseria: Monika Kubiak, Piotr Stefaniak

 

 „WAŻNI NIEPOWAŻNI” z Zespołu Szkół w Byszewie

„WKRĘCONE ZAKRĘCONE”

Scenariusz: Piotr Stefaniak / Reżyseria: Monika Kubiak, Piotr Stefaniak

 

„WAŻNI  NIEPOWAŻNI” z Zespołu Szkół w Byszewie
„KUPIONE SZCZĘŚCIE ” wg Piotra Stefaniaka
Scenariusz: Piotr Stefaniak / Reżyseria: Monika Kubiak, Piotr Stefaniak

 

3 czerwca

godz. 11.00 na  FINAŁ Przeglądu ŁAPA - ogłoszenie wyników