Rejestracja i logowanie
Latająca Giełda Winylowa
Latająca Giełda Winylowa

Po raz pierwszy Latająca Giełda Winylowa zawita w Kutnie. Będzie to doskonała okazja, żeby zaopatrzyć się w prezenty pod choinkę dla miłośników czarnych krążków i nie tylko.

Giełda została stworzona przez toruńskiego fotografa i kolekcjonera Jacka Chmielewskiego, który to konsekwentnie stara się promować muzykę nagraną na czarnych krążkach. Latająca Giełda Winylowa to z pewnością nie lada gratką dla miłośników tego typu płyt, których nie brakuje w naszym mieście. Bez dwóch zdań winyle wróciły do łask, czego dowodem są artyści, którzy wydają kolejne swoje albumy nie tylko na kompaktach czy w wersji cyfrowej. To już nie jest niszowa fanaberia, a prawdziwy trend współczesnej muzyki. Wszyscy miłośnicy czarnych krążków mówią zgodnie, że jest coś innego, czarodziejskiego w muzyce odtwarzanej właśnie na gramofonie. Płyta winylowa to coś wyjątkowego w dobie mp3 i YouTube. Taka namiastka prawdziwego kontaktu z muzyką.

Giełda winylowa to z jednej strony okazja, aby zaopatrzyć się w nowe płyty, ale z drugiej strony – aby być może sprzedać te, które zalegają nam w szafach. Organizatorzy zapraszają zarówno koneserów, jak i tych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z winylami. Lepszego miejsca na to nie znajdziecie!

Zapraszamy do klubokawiarni Margo Koster 10 grudnia 2017.