Rejestracja i logowanie
Forum
KCI FOTO KLUB - NEWSY KOMENTARZE - FOTOKLUB
Anonim
Wyniki konkursu fotograficznego "Oznaki Wiosny 2013" (akt.)
Anonim
01:38, 07.05.2013

Spoko, jak za dużo ludzi zrazisz to Ci zablokuje konto. emoji

A ja robię manifest i oceniam jak uważam na serio. Mięczaki wymiękną, a fotografy zrozumiom emoji

tzn oceniać można 1-10, ale ludzie jak dostana ocene 1-8 to są źli, walą focha i przestają dodawac fotki. Dlatego większość ocenia wysoko. lub wcale emoji (ja)

Chyba, że tak ja na razie nie dodaje zdjęć, bo są za małe.. A Lustrzankę mam w naprawię, więc nic nie zrobię. Gdyby dało się zmienić, że wszystkie głosy są akceptowane, było by idealnie emoji

niby fajnie, ale tutaj część ludzi akceptuje tylko wysokie oceny i dobre komentarze pod swoimi zdjęciami, więc mielibyśmy brak głosów, lub same 9-10emoji Tzn dla mnie spoko myśl, zachęcajmy wszystkich do szczerych ocen i oceniania zawsze, nawet jak mamy dać 1 i będzie z pożytkiem ogólnym. Tylko, żeby się nie poobrażali co niektórzy i nie pouciekali z forum, że jego ulubione zdjęcie ma tylko 5!

Ja polecam zrobić coś takiego jak jest na flogu emoji Zdjęcia z najwyższą oceną są nominowane do zdjęcia miesiąca i każdy użytkownik może oddać jeden głos na któreś ze zdjęć emoji

hahaha, no to mamy rozwiązanie, dajemy temat !

adopcja teź odpada jeszcze kidnaping zostaje

Stachu, okres inkubacji gatunku jest zbyt długi na potrzeby działań emoji

A może wykorzystać istniejący system głosowań do takiej zabawy "fotka miesiąca". Tematyka dowolna. Może być w sumie nawet jawne, bo to bez znaczenia. Wrzucamy do 10tego każdego miacha każdy swoją fotkę i wygryny dostaje +1 głos do kolejnego konkursu (niby mało ale czasem przeważa szale, a ponoć były takie same ilości głosów teraz i decydowało o czymś jury?) Żeby ułatwić adminowi pracę w wyłapywaniu multikont, głosować mogliby tylko ci, którzy mają w PF minimum 3 zdjęcia (chociaż nie wiem czy to by załatwiło sprawę). Temat chyba do rozważenia, a zabawa byłaby dobra.

to jak w piosence moźe poźyczyć ukraść lub wyźebrać, moźe jeszcze zrobić ale jak nie ma dostępu ?

Niby fajne, ale czy każdy ma dostęp do dziecka? emoji Poza tym dziecko nie wejdzie do obiektywu [taki kiepski żarcik rodem z familiady].

Zbliża się Dzień Dziecka a więc może coś z tym tematem związane ? np.Dziecko w obiektywie?

O tym właśnie mówię Paulinko emoji

najlepszy byl by temat jak najbardziej ogólny, żeby można się wykazać kreatywnościąemoji

taki temat letnio-piosenkowo-biwakowy może "Gdy pod twoją bluzką czuję ostre naboje.."... nie szedłbym w takie zawężanie tematów jak pradolina, czy dziewczę w wianku. Wyobrażam sobie stado zdjęć pradoliny w jednym i tym samym kadrze, albo stos mimoz w wianku... emoji Jak portret ogólny temat, bo chopaki też mogą ładnie wyglądać na tle delikatnej wiosennej aury, piękni romantyczni... biedroniowaciemoji

co do następnych konkursów, wciąż myślimy. Zwierzaki, pradolina, portrety wiosenne (chyba raczej letnie teraz emoji - może "kobieta w kwiatach" , lub "dziewczę w wianku" hm... trzeba zrobić plener, usiąść przy grillu i pogadać. emoji

EcO - miejmy litość. Nagrody do odebrania w redakcji, do pleneru to by się mogli nie doczekać emoji Zaktualizowałem również listę zwycięzców o osoby trafnie głosujące na zwycięskie zdjęcia. Z każdej grupy osób które oddały głos na fotkę, wylosowałem po 1 osobie. Pendrive czekają w redakcji.

Gratulacje dla wszystkich z pudła. Mateusz Paulina i Rafał - gratulacje. Oby więcej takich konkursów. Frekwencja większa na forum no i jest sporo zdjęć do oglądania a o to najbardziej chodzi. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i organizatorów. Teraz wręczenie nagród może na jakimś plenerze fotograficznym by się przydało

może konkurs związany ze zwierzętami ?emoji

W okolicy Piątku, Kutna są piękne łąki, może konkurs związany z tą doliną warszawsko-berlińską? jest tam naprawdę pięknie m bo sama często tam bywam i robię różne zdjęciaemoji)

Hmmm. Przemyślę. najlepiej jakby to się z automatu robiło. Tak żebym nie miał dodatkowej pracy co miesiąc ;D bo zapomnę, a potem mnie wszyscy będą jeb... ;>

Wszystko jest do przemyślenia,może dodatkowa gwiazdka do głosowania i tak jak to było teraz jedna osoba jeden głos?

Wtedy można zrobić dogrywkę, powiedzmy jeszcze jeden dzień można oddawać głosy tylko na te powiedzmy 5 zdjęć emoji

marcello - a foto miesiąca jak wybierać? jak będzie 5 fotek z 10 gwiazdkami, i taką samą ilością głosów? emoji Jury?

"Portret z wiosną w tle"?

Gratulacje dla zwycięzców. A może zamiast konkursu(lub dodatkowo) wybierać zdjęcie miesiąca z małą nagrodą? Na pewno spowodowało by to wrzucanie większej ilości zdjęć niż ma to miejsce ostatnio i w pewien sposób zmusiłoby pewne osoby do większej aktywności nie tylko na forum ale i w postaci zamieszczanych zdjęć?

fakt. pewnie by wystarczyło. To odczekamy pare dni i ogłosimy nowy konkurs emoji tylko jak to ładnie nazwać?

A z prawnej strony nie wystarczy klauzula dot. odpowiedzialności, którą w razie co ponosi autor? Przecież na wszystkich portalach foto, łącznie z KCI, umieszczane są portrety "niewiadomego pochodzenia". Autor bierze za to odpowiedzialność, nie portal. Chyba sprawa do obejścia, a temat taki dostępny dla wszystkich bez ograniczeń.

Mój głos był oddany na krokusa w deszczu.. Najbardziej wiosennie mi się kojarzył i technicznie jest świetny. No ale wybrała większość. co do portretu - pomysł fajny, ale nie wiem jak to rozwiązać prawnie. Bo pojawia się problem z wizerunkiem osoby na zdjęciu. Ktoś trzaśnie portret kogoś kto się nie zgadzał na publikację i podeśle. Hm.. ale pomysł się podoba. Wiosenny/letni portret. Podoba się, ale może będę jeszcze jakieś inne pomysły? emoji

Jaszczurka jest moja, więc wyjaśnię "co autor miał na myśli". W sumie nie co miałem na myśli.. tylko tak u mnie mniej więcej wyglądały pierwsze wiosenne dni na działce. Wyrosły jakieś kwiotki i wylazły jaszczurki, których jest tam zawsze w ciepłe dni sporo. Miały być oznaki wiosny - widać, że kwiatki są w fazie dopiero wznoszenia i się ledwo rozwijają, a jaszczurka... boćki wiosną przylatują, a jaszczurki wyłażą emoji Chociaż rozumiem uwagę, że większości ludzi bardziej jednoznacznie z wiosną kojarzy się bociek emoji

Szkoda że zwycięskie zdjęcia trochę odbiegają tematyką od oznak wiosny. Dmuchawce nie zwiastują wiosny, pojawiają się pod koniec lub najwcześniej w połowie maja. Zdjęcie z jaszczurką i kwiatkiem jest ładne ale nie wiem jak ma się kojarzyć z wiosną. Jedynie bocian trzyma się tematu.

Może jak teraz była domyślna kategoria "przyroda", to temat bardziej portretowy. Może coś jak wiosenny portret..?? Oczywiście z zaznaczeniem, że portret to nie tylko popiersie czy twarz, tylko bardziej w kategorię człowiek z wiosną w tle.. he?

Gratulacje dla zwycięzców

Takie konkursy możemy robic co 2-3 miesiące emoji Tak żeby były do 4 razy w roku. Może Macie jakieś pomysły? Podeślijcie tutaj propozycje tematów. Jak będzie coś fajnego, to zaraz zrobimy następny z terminem oddania prac pod koniec czerwca. Tylko żeby tematy były dość ogólne... Najlepiej związane z Kutnem lub bez problemu do zrobienia w naszej mieścinie. A... i mogę zapowiedzieć od razu konkurs na wrzesień. - "Wspomnienie wakacji." Ale przydało by się coś - co by dało możliwość zrobienia zdjęć w przez maj - czerwiec.

Gratuluję serdecznie. Więcej takich konkursów emoji

Gratulacje !!! Pomyslcie o jakims cyklu tego typu konkursow - frekwencja byla dosyc spora emoji

to są oznaki wiosny ?ciekawe... jeszcze ten bociek.ale to jest kiepskie zdjęcie..

Gratulacje dla zwycięzców! emoji Szkoda, że tylko były trzy "pierwsze miejsca", bo o "podium" zawadziły jeszcze co najmniej ze trzy fotki. Jeszcze raz gratulacje.

Organizator dał radę, extra konkurs, duży odzew, trza bić brawo, byle częściej takie imprezyemoji Chociaż powiem, że wg mnie należałby się kilka wyróżnień, bo moich faworytów nie ma na podium, a było wiele extra zdjęć zgłoszonych.

Dziękuję wszystkim za głosy emoji

Gratuluję. emoji Jutro podam 3 wylosowane osoby, które głosowały na te zdjęcia. Po jednej z każdego... Osoby te otrzymają po obiecanym pendrive.

dodaj odpowiedź