Rejestracja i logowanie
PowrótPraca Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. w Kutnie zatrudni Laboranta
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. w Kutnie zatrudni Laboranta

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. w Kutnie zatrudni
Laboranta

Opis stanowiska:

Wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi: spektrofotometrycznymi,
miareczkowymi oraz wagowymi itd.
Pobieranie próbek do badań.
Udział w utrzymaniu systemu zarządzania zgodnego z normą PN-EN ISO 17025:2005, w
tym sterowanie jakością badań, sprawdzenie metod, nadzór nad wyposażeniem.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, specjalność chemia lub pokrewne chemiczne.
Atutem będzie minimum półroczne doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym
akredytowanym.
Dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office.
Znajomość języka angielskiego.
Dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

Przyjazne środowisko pracy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane, spełniające w/w warunki prosimy o przesyłanie CV na adres:
biuro@pwik.kutno.pl z dopiskiem „Laborant” lub kontakt telefoniczny pod numerem
24 253-33-20

Data dodania: piątek, 25 sierpnia 08:52
Kontakt do sprzedającego