Rejestracja i logowanie
PowrótOferty pracodawców Lekka praca przy kompletacji zamówień , Łęczyca
Lekka praca przy kompletacji zamówień , Łęczyca

Nazywamy się MK Interim, jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej Powstaliśmy na początku 2013 roku.

WWW.MKINTERIM.PL

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów zatrudnimy osoby do pracy w magazynie farmaceutycznym

Stanowisko: WYDAWCA MAGAZYNOWY

Obowiązki:
Kompletacja zamówień
Pakowanie towaru
Segregację towaru
Prace pomocnicze

Lokalizacja: Łęczyca

Stawka: 13 brutto/godz
Umowa zlecenie, możliwość przejścia na umowę o pracę

Praca w systemie zmianowym:
8.00-16.00
13.00-21.00
18.00-2.00( na tej zmianie wymagana dyspozycyjność dziesięciogodzinna )

Praca na stałe!

Wymagania:
aktualna książeczka sanepidu ( lub chęć jej wyrobienia)
motywacja do pracy
umiejętność pracy w zespole
mile widziany status osoby uczącej się
doświadczenie mile widziane jednak nie jest wymagane, uczymy wszystkiego na miejscu

Data dodania: poniedziałek, 11 września 07:03
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Kontakt do sprzedającego