Rejestracja i logowanie
PowrótOferty pracodawców MASZYNISTA ROTOGRAWIUROWY - AMCOR
MASZYNISTA ROTOGRAWIUROWY - AMCOR 1

MASZYNISTA ROTOGRAWIUROWY
miejsce pracy: Łódź Polesie, Nowy Józefów 64d
Twoje zadania:
Prowadzenie procesu druku zgodnie z planem produkcyjnym, obowiązującymi procedurami, instrukcjami, wymaganiami jakościowymi i technologicznymi. Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, raportów, danych technicznych druku| Odpowiedzialność za efektywne prowadzenie procesu druku w oparciu o wskaźniki wydajnościowe i odpadowe | Prowadzenie nadzoru nad jakością druku i laminacji w linii | Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska w podległym obszarze | Utrzymywania porządku przy maszynie drukującej, odpowiedzialność za segregację, wywóz, belowanie i składowanie odpadów z maszyny| Delegowanie zadań pomocnikom wydziałowym i nadzorowanie ich pracy.
Czego oczekujemy:
Ukierunkowania na przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa pracy |Doświadczenia w firmie produkcyjnej | Gotowości do pracy w systemie zmianowym, obejmującym również weekendy | Znajomości procesu druku rotograwiurowego i laminacji w linii | Znajomości budowy maszyn rotograwiurowych | Sumienności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę
Za Twoją pracę oferujemy:
● Umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie
● Stabilizację zatrudnienia i świetną atmosferę pracy
● Bezpłatną opiekę medyczną i pakiet socjalny
- dofinansowanie aktywności sportowej ( Multisport)
- dofinansowanie do wypoczynku letniego
● Bardzo dobre wynagrodzenie, premie za wyniki
● Osobom, które chcą się rozwijać umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności
● Wolne święta – Boże Narodzenie, Wielkanoc

Data dodania: poniedziałek, 02 października 12:40
Kontakt do sprzedającego