Rejestracja i logowanie
PowrótOferty pracodawców OPERATOR MASZYNY TNĄCEJ (BOBINIARKI) - AMCOR
OPERATOR MASZYNY TNĄCEJ (BOBINIARKI) - AMCOR 1

OPERATOR MASZYNY TNĄCEJ
(BOBINIARKI) miejsce pracy: Łódź Polesie, Nowy Józefów 64d

Twoje zadania:
Odpowiedzialność za proces cięcia na slitterze, obsługa odwijacza i nawijacza oraz dostarczanie roli do cięcia | Wykonywanie zleconych testów według wymagań jakościowych dla danego klienta | Obsługa obcinacza gilz (core cutter) | Zapewnianie odpowiedniej ilości materiałów na swoim obszarze | Pakowanie i ważenie rolek , palet po cięciu | Sporządzanie raportów i prowadzenie dokumentacji | Dbanie o czystość i porządek na maszynie oraz zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska w podległym obszarze
Czego oczekujemy:
Ukierunkowania na przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa pracy |Doświadczenia w firmie produkcyjnej | Gotowości do pracy w systemie zmianowym, obejmującym również weekendy | Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn w ruchu, maszyn tnących będzie dodatkowym atutem | Sumienności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę

Za Twoją pracę oferujemy:
● Umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie
● Stabilizację zatrudnienia i świetną atmosferę pracy
● Bezpłatną opiekę medyczną i pakiet socjalny
- dofinansowanie aktywności sportowej ( Multisport)
- dofinansowanie do wypoczynku letniego
● Bardzo dobre wynagrodzenie, premie za wyniki
● Osobom, które chcą się rozwijać umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności
● Wolne święta – Boże Narodzenie, Wielkanoc

Data dodania: poniedziałek, 02 października 12:51
Kontakt do sprzedającego