Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - ARTYKUŁY
Anonim
Analiza PUP
Anonim
17:11, 03.08.2005

Według mojej ocen to w Polsce chore są realia w jakich działają i funkcjonują Urzędy Pracy. Dlaczego Urzędy Pracy nie publikują na stronach nie linkujemy statystyk odnośnie np. tego: ile osób dzięki pomocy urzędu dostało pracę z umową na czas nieokreślone, czy np ile ludzi dzięki pomocy z urzędu w postaci pracy zarobkowej mogło dostać np. kredyt na mieszkanie. Co do jakości obsługi klienta w PUP Kutno to uważam, że jest na bardzo niskim poziomie. Ogólnie kutnowski pośredniak prezentuje bardzo niski poziom kultury instytucjonalnej.

a mnie się bardzo nie podoba sposób, w jaki paniusie z PUP traktują ludzi - basta! z wyższością i wielką łaską! jestem na stażu, skończyłam jedną z najlepszych uczelni - nie chodzi o to, że się wywyższam, tylko każdy powinien być traktowany z szacunkiem i kulturą - i osoba po podstawówce i osoba po studiach!!!! a te kobiety są strasznie niemiłe i robią wielką łaskę, że muszą pracować, traktują wszystkich jak kogoś gorszej kategorii! masakra!

Niedobrze mi się robi jak słucham peanów z ust p.Dyrektor PUP na cześć aktywności jej i całego personelu Urzędu w aktywnym zwalczaniu bezrobocia w Kutnie. Może szanowne Panie urzędniczki najpierw na bieżąco aktualizowałyby oferty na tablicy bo wiele już dawno nie powinno tam wisieć bo są poprostu dawno nieaktualne. Ciekawi mnie poza tym jak wygląda faktycznie ta aktywność, może opublikować jakąś statystykę która z Pań i ile tak faktycznie wyszukała miejsc pracy lub pomogła dosłownie w znalezieniu pracy jakiemuś bezrobotnemu?

Znowu to samo: 'czy sie robi czy sie lezy dwa tysiace sie nalezy'. Jak firma poszukuje ludzi do pracy to daje jedno ogloszenie i juz ma setki chetnych. A Wy myslicie, ze firma wysle do PUP prosbe o znalezienie pracownika i bedzie czekac jak Wy laskawie pojawicie sie tam a potem zglosicie. Bylo nie glosowac na płotoskoczka to byście mieli tak jak było kiedyś.

Urząd Pracy w Kutnie to jedna wielka klika. Oni by wiedzieli, jak jest w rzeczywistości jakby byli na bezrobociu. Paniusie ledwo wykształcone udają najmądrzejsze. Co do analizy to lepiej dziecko by zrobiło, bezrobocie spada bo w Kutnie nie ma perspektyw. Ludzie wyjeżdzają za pracą. Panie urzędniczki czym się chwalić!

DO KITU Z TAKĄ ANALIZĄ TYLKO BYŚCIE PROWADZILI STATYSTYKI, A MOŻE BYŚCIE WZIELI SIE ZA ROBOTĘ, BO PRZECIESZ TO NIE WASZA ZASŁUGA,ŻE SPADŁO BEZROBOCIE.BO JAKOS PRZEZ PONAD ROK BEZROBOTNYM ŻADNEJ KONKRETNEJ OFERTY OD WAS NIE DOSTAŁEM.An..

dodaj odpowiedź