Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - ARTYKUŁY
Anonim
Skruszone kopie i popekane tarcze... wyborcze
Anonim
11:16, 27.09.2005

Co z tą historią? Faktycznie to będzie po raz pierwszy od 1997 roku kiedy Kutno nie będzie miało parlamentarzystów (Jaros i Kaczmarek, a po 2001 roku Koszada i Kaczmarek). Z tego co pamiętam w kadencji 1993-1997 też nasze miasto nie miało parlamentarzysty.

jeżeli mowa o porażkach to ty jesteś największą emoji emoji

Panie stuednice słabo coś u ciebie ze znajomością faktów, historii nowoczesnej dwója z wykrzyknikiem ! profesor emoji

Oczywiście jak już napisałem na innej części forum, stronę pkw znam dość dobrze, wszak przez 10 miesięcy w roku 'na niej pracuję'. Jeżeli chodzi o tekst, to tak jak napisałem w Kutnie zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. Nie ma w tym żadnej manipulacji. Jeżeli chodzi o wynik kandydatów to wyróżnienie powinien otrzymać(już o tym wiemy na pewno, wczoraj jeszcze nie!) Pan Tadeusz Woźniak - Poseł, wszelako jednak nie z Kutna a ja o Kutnie pisałem.

Panie Michale w życiu licza się fakty a Pan zaczyna nimi manipulować.Kto zwycięzył w naszej małej ojczyznie wszyscy wiemy jezeli Pan nie wie zapraszamy na strone wybory2005.pkw.gov.pl i tam sie pan zapozna z faktami. Sądze że do nastepnego tekstu się Pan przygotuje. Albo pana przygotowano emoji emoji

dodaj odpowiedź