Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - ARTYKUŁY
Anonim
Czemu zwolniono Ordynatora Chirurgii?
Anonim
11:37, 09.11.2005

W naszym szpitalu jest sporo lekarzy , ktorzy nie powinni wykonywać tego zawodu m.in p.Kucharczyk, która mimo młodego wieku już ma skandaliczne podejcie do pacjentów... Trzeba samemu wymagać...bo inaczej potraktują CIĘ jak dno

Były Ordynator to menda społeczna! Zakłamany, skorumpowany, robiący dobrą mine do złej gry.... maskarada. A lekarze jeszcze chcą podwyżek... Przykład łapówkarstwa Mikołajczyka utwierdza mnie w przekonaniu że nie należą im się podwyżki. Ps.: Znacie jakiegoś biednego lekarza?

emoji Bardzo dobrze że zwolnili.Koniec z łapówkarstwem! Chociaż to się nigdy nie skończy bo lekarze brali i brać będą. szkoda tylko że nie umieją się do tego przyznać.:-((

Najwyższa pora było go zwolnić,mój syn omal nie przypłacił życiem niedbalstwa pana ordynatora.Mam nadzieję,że nigdy nie zostanie przywrócony na dawne stanowisko.Powiem więcej powinno się takim lekarzom zabierać prawo do wykonywania zawodu. A to specjalnie dla Pana doktorze: mój syn nie symulował,a tego,co przez pańskie zaniedbanie i nieznajomość fachu wycierpiał,nigdy Panu nie zapomni.Chciałabym aby Pan choć przez kilka godzin odczuwał taki ból,jaki on musiał znosić przez wiele długich tygodni.Znależli się jednak lekarze,którzy uratowali mu życie,uwolnili od bólu i dali szansę na normalne funkcjonowanie.Nie dałam im żadnej łapówki a potraktowali nas bardzo poważnie i do dnia dzisiejszego zajmują się jego leczeniem.Okazało się,że ma bardzo rzadką chorobę,ale Pan,jako lekarz,powinien był ją rozpoznać,po to Pan tam w końcu był.Niech Pan nigdy więcej nie wraca na chirurgię,nawet jako podrzędny lekarz.

Brał pijaczek łapówki,oj brał- nie było zmiłuj. Jeśli nie dałes to w czasie leczenia pożałowałeś, wówczas pozostało przyzwyczaić się do bólu.

Do Magdy - masz rację dziewczyno podziekawac lekarzowi za jego prace - wielu to robi. Ale uzależniać od łapówki przyjecie do szpitala..... albo wynik badania.... a ja słyszałem że można sobie rente załatwić jak sie ma złą próbę wysiłkowa - a to tylko stówe kosztuje.

Buahahaha. Magda lekarzom to ja miesięcznie płacę 337 zł z mojej pansji. Praca jak inna dostają za to zapłatę.

za dużo srok za jeden ogon ciągnął..a to sie ludziom nie podoba.. TYLKO DLATEGO :-) pozdrawiam,

TO NIE LEKARZE SĄ WINNI TYLKO SAMI PACJĘCI ŻE NAJPIERW DAJĄ A PÓŻNIEJ WYMAWIAJĄ. SAM BYŁEM PACIĘTEM DOKTORA M. I CI NAJWIĘCEJ KLAPIĄ MORDĄ CO G.....NO DALI.A TERAZ MAJĄ WIELKĄ RADOCHĘ Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘŚCIA.

Może brał może niebrał, ale żeby tak mówić trzeba mieć dowody , niezbite dowody. Każdy może powiedzież że dał ale jakie są dowody ??????????????

nie linkujemyw jestes kolejnym zalosnym i do d..y nie podobnym prowokatorem!!BURAK!!

Jest a raczej był jeden lekarz który przez długie lata był ordynatorem OJOM-u i nigdy nie brał łapówki, ale niestety jest już na emeryturze. A co do pana Pawła M. to brał i to nawet od swoich i nie było zmiłuj się. A pamiętajmy krzywdy nie ma. Krzywda ludzka po prostu go dopadła tak jak powinna dopaść jeszcze paru lekarzy z naszego szpitala.

A czy będą jakieś nagrody dla tych, którzy jeszcze nie... emoji

Po pierwsze, kto nie dał lekarzowi jeszcze w 'łape'? Po drugie, kiedy nadejdzie ten dzień kiedy bedziemy gotowi dać lekarzowi koperte? Po trzecie, który lekarz jeszcze nie wziął pieniedzy w formie łapówki? Odpowiedzmy sobie sami.

dodaj odpowiedź