Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - HYDEPARK
Anonim
Jak poznać "drugą połówkę" w Kutnie????
Anonim
02:20, 21.09.2012

choć temat jest już zakończony pewnie to pozwole sobie wypowiedzieć się w tym temacie ;0 jestem kobietą 20+ i jak również uważam że ciężko kogoś poznać i po prostu normalnie pogadać bez żadnych podtekstów. jako kobieta oczywiście nie zaczepiam facetów na fb czy innych poratalch , ale nawet jak ktoś napisze to zaraz jest pytanie kiedy sie umówimy i czy jesteś wolna i lovciam koffciam. pomysł z wycieczką bardzo dobry. chętnie bym się wybrała i zabrała koleżankę emoji

Kumpel poznal swoja dziewczyne na fajsie. Piszesz do niej , jak ma ochote to gada - jak nie to nie gada i dajesz jej spokoj.. Chyba ze natrafisz na jej chlopaka - np. zrytego amatora koksu i dresow.

plus za pomysł emoji ja też jestem jak najbardziej "na Tak" za organizacją imprez dla singli emoji Coś nowego zawsze przyciąga, a to i tak chyba lepsze niż sympatia, czateria, czy nie daj BOŻE podrywanie czy poznawanie przez FB emoji

Ja akurat jestem w miarę młody. Ale też szukam drugiej połówki i temat mnie zainteresował. Można by powiedzieć, że jestem człowiekiem starej daty. A jeśli chodzi o poznawanie ludzi itp, to czemu by się nie umówić na jakieś spotkanie, tak po prostu. Mam na myśli spotkanie, nie randkę, ludzi odrzucają takie rzeczy bo to zbyt poważnie brzmi, z resztą kto by chciał iść na randkę z nieznajomym z internetu? W sumie znalazłyby się takie osoby, ale moim zdaniem jakieś większe grupowe spotkanie byłoby lepszą opcją, poznanie się chociażby z wyglądu. Także proponuję zebrać grupę i umówić się na np: jakąś wycieczkę, gdzie w międzyczasie będzie można "poznawać" innych.

tak ze znalezieniem kogoś fajnego jest problem jeśli ma się różne cyferki z przodu(chodzi o wiek).A świat wirtualny i te ogłoszenia na kCI to porażka.

fakt,brak takich miejsc w Kutnie. Może właściciele kutnowskich lokali gastronomicznych mogliby wyjść na przeciw potrzebom singli i w jakiś dzień zorganizować coś dla nich, pamiętam wspomnienia rodziców o wieczorkach zapoznawczych w czasach PRL. Co z klubem po dawnej Magnolii, jakoś w mediach lokalnych o nim ucichło ? Pytam bo chwilowo mieszkam poza Kutnem. Może oni mogliby zorganizować wieczór dla singli. Poza tym życzę wszystkim singlom więcej wiary i optymizmu. Wierzę, że wszystko ma swój czas i poznanie tej drugiej połowy duszy jest możliwe.

To przerażające,choć teorii o tym , że sie nie da,nie kupuję, bo mimo wszystko ludzie jakoś łączą sie w pary.Może nie do końca dobrze się zrozumielieliśmy, nie chodzi mi o znalezienie wielkiej miłości aż po grób, tylko o poznanie kogoś fajnego przeciwnej płci ot tak i wypicie z nią piwa,porozmawianie ,pośmianie się itp.

"Hej podpowie mi ktoś gdzie w Kutnie najłatwiej nawiązać nowe znajomości?" Nie da się - ale nie tylko w Kutnie. FOREVER ALONE

chyba niestety w Kutnie średnio z takimi miejscami.

Hej podpowie mi ktoś gdzie w Kutnie najłatwiej nawiązać nowe znajomości?Czy są jakies miesca dla singli?zwykłe bary świecą pustkami albo siedza w nich grupki znajomych, a przeciez nie wierze ,że wszystkie kobiety w Kutnie są w związkach i to na dodatek szczęśliwych.

dodaj odpowiedź