Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - MOTORYZACJA
Anonim
Gokarty koło Carrefura dla pełnoletnich
Anonim
17:04, 29.07.2013

Oferta kredytowa, jak żadna inna oferta Potrzebujesz pożyczki? Jesteś odrzucony przez bank i chcesz mieć pożyczkę na wsparcie swoich potrzeb? Żaden problem. Niezależnie od twojej sytuacji finansowej. Oferuję Ci kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, pożyczki międzynarodowe, pożyczki osobiste i kredyty na wyłączność Kredyty edukacyjne. Oferuję pożyczki dostępne dla spółek osobowych, innych publicznych i prywatnych oraz wielu. Jestem dostępny, aby udzielić ci pożyczki, nieruchomości, finansowania i innych. Oferuję zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Skontaktuj się ze mną dzisiaj i skorzystaj z pierwszej klasy usług pożyczek finansowych: - Pożyczka finansowa - Pożyczka właściwa - Pożyczka inwestycyjna - Pożyczka auto - konsolidacja debetu - Kredyt na zakup - Pożyczka osobowa - Jesteś zatrzymany. Jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji. email: finanscapital24@gmail.com

Jezdzilem w Plocku kilka razy polecam!!!

U nas już się zwinęli ale najbliżej można pojeździć w Płocku i w Łodzi, gdzie kaski i jednorazowe czepki wliczone są w cenę. W Płocku jest zadaszony tor (czynny cały rok) na parkingu piętrowym w Galerii Mosty (25 zł/10 min)- nawierzchnia gładka, ale śliskawa, dla lubiących drifftować w sam raz emoji W Łodzi przy M1 jest odkryty tor na parkingu (28 zł/10 min)- nawierzchnia mieszana, trochę asfaltu, trochę kostki ale za to przyczepność trzyma dobrze, choć miejscami trochę trzęsie. Tor znacznie dłuższy, szerszy, urozmaicony i można na kilku odcinkach grzać do dechy. Pewnie na jesieni zwiną jak się pogoda popsuje. Polecam, można się wyszumieć i poćwiczyć umiejętności i refleks emoji P.S. W Kutnie by się taki obiekcik przydał na stałe, choć nie wiem czy by się w tym mieście utrzymał?

Bo pewnie chcieli byście za godz. jazdy zapłacić 5 zł, a ZUS, podatek, placowe i amortyzację pojazdów itp. niech sobie pracownicy sami zapłacą ... Ale jak jeden z drugim na lewo na fuchę idzie, to golą zdrowo za każde 5 min. swojej "harówki" ...

No ja rozumiem, ze zużywa się sprzęt, silnik, opony, paliwo no i zarobek musi być, ale 10 pln za 5 min toż to nawet się dobrze rozsiąść i rozpędzić nie zdąży hehe 10 pln za 15 min no to bym się skusił może.

10 pln za 5 min jazdy???????????????????? za 10 pln mamy ok 1,7 litra paliwa. to gohkart tyle pali na 100 km , że w 5 minut to zużyje????????????????????? rozumię zyski też trzeba kalkulować ale bez przesady.

No to drogo wypada, pół godziny jazdy i dniówka przepadła.

10 zł za 5 minut jazdy

Mógłby ktoś kto tam jeździł przybliżyć jak wyglądają koszty, bezpieczeństwo itd. Warto się tam przejechać?

dodaj odpowiedź