Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - MOTORYZACJA
Anonim
OC w CUK, ktoś kupował?
Anonim
22:45, 15.08.2013

Oferta kredytowa, jak żadna inna oferta Potrzebujesz pożyczki? Jesteś odrzucony przez bank i chcesz mieć pożyczkę na wsparcie swoich potrzeb? Żaden problem. Niezależnie od twojej sytuacji finansowej. Oferuję Ci kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, pożyczki międzynarodowe, pożyczki osobiste i kredyty na wyłączność Kredyty edukacyjne. Oferuję pożyczki dostępne dla spółek osobowych, innych publicznych i prywatnych oraz wielu. Jestem dostępny, aby udzielić ci pożyczki, nieruchomości, finansowania i innych. Oferuję zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Skontaktuj się ze mną dzisiaj i skorzystaj z pierwszej klasy usług pożyczek finansowych: - Pożyczka finansowa - Pożyczka właściwa - Pożyczka inwestycyjna - Pożyczka auto - konsolidacja debetu - Kredyt na zakup - Pożyczka osobowa - Jesteś zatrzymany. Jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji. email: finanscapital24@gmail.com

W cuk opłaca się szerszy pakiet wykupić, nie tylko samo OC.

Teraz świetną promocję trafiłem w cuk, przy okazji płatność za polisę mi rozłożyli na 11 rat.

To multiagencja stąd pewnie te niższe ceny polis.

Promocje to masz w cuk co chwilę.Niedawno zaglądałem do nich na na Jana Pawła, teraz mają ciekawą ofertę jak się auto ubezpiecza.

Fajna jest ta promocja w cuk gdzie można dostać do 60 % zniżki w Ac z OC.Nam się udało tak auto ubezpieczyćemoji

To nawet jeździć nigdzie nie musieliście, bo to porównanie cen polis mogliście sobie zrobić samodzielnie na kalkulatorze cuk- a

Tyle było gadania o podwyżkach w mediach,a jak poszliśmy do cuka to polisa okazała się prawie 300 zł tańsza.

Ta opcja rat w cuk jest dobra, bo jednak wtedy gdy bierzemy bardzo szeroki pakiet to tych opłat tak się nie odczuwa.

najtaniej online w AxaDirect lub Proamie

My wybraliśmy raty bo chcieliśmy bardziej wypasiony pakiet emoji w 2016 zobaczymy co nam się będzie opłacało, już się wstępnie orientowałam, byliśmy w cuk podpytać

Ja nie płaciłem w ratach mimo że brałem w cuk wypasiony pakiet, ale u mnie to aż tak dużo nie wyszło do zapłaty, a nawet 200 zł mniej niż w ubiegłym roku.

Chyba w przyszłym roku zdecyduję się właśnie na raty.W grudniu muszę tylko podejść do cuk żeby mi zrobili symulację, po ile to wyjdzie do płacenia.

Na 11 rat, tak mi jest najwygodniej płacić.Pierwsza rata była do płacenia dopiero po 3 tygodniach.

~K pisze: "Dzięki emoji już mam ubezpieczenie, zaproponowali mi w cuk rozłożenie opłat na raty, bardzo mi to pasowałoemoji"
Na ile rat to wyszło?

~Mama O pisze: "Tak tylko w Cuk dają ten bezpłatny pakiet prawny, sprawdzałam"
Ja też go dostałem, faktycznie tylko Cuk ma go w ofercie.Fajny gratis.

Dzięki emoji już mam ubezpieczenie, zaproponowali mi w cuk rozłożenie opłat na raty, bardzo mi to pasowałoemoji

Tak tylko w Cuk dają ten bezpłatny pakiet prawny, sprawdzałam

Ten pakiet CUK to chyba unikalna oferta na rynku? bo jak teraz dzwonię po ubezpieczalniach to nikt mi takiego pakietu porad prawnych nie zaproponował.

Nie tylko, to są porady z wszystkich dziedzin prawa.Z jednej porady z prawa konsumenckiego będę zmuszony skorzystać, no chyba że się ze sklepem dogadam.

To są porady dotyczące prawa ubezpieczeniowego?

Byłem u nich po ubezpieczenie auta, do polisy dostałem pakiet porad prawnych.Kto wie może się przyda.

Jak byłem w styczniu po oc, to się dowiedziałem że poszerzyli ofertę o polisy Benefii.

No z 30 towarzystw to już jest z czego wybierać emoji

W pakiecie się opłaca kupować ubezpieczenie, to zawsze wychodzi taniej niż kupowanie każdego ubezpieczenia osobno.Cuk ma tanie polisy bo to multiagencja.Też tam ubezpieczałem auto.

Ja na raty nie kupowałam, ale mogę polecić kalkulator CUK bo dzięki niemu znalazłam tanią polisęemoji

A to tak można na raty OC kupić? że są pakiety to wiem , ale żeby podzielić opłaty na raty to mi nie proponowano nigdzie. Ciekawe.

Do końca marca muszę się zdecydować, bo akurat tak kończy się mi ubezpieczenie auta.Byłam w Cuk pytać o ten pakiet i zaproponowali mi rozłożenie płatności na 11 rat.

My kupowaliśmy OC i Ac, pakietu z mieszkaniem nie, bo mieszkamy w wynajmowanym.Jakby było nasze to pewnie byśmy się skusili.

A kupowaliście tam może pakiet OC i mieszkanie? Czy to faktycznie się opłaca?

Ten kalkulator co CUK ma na stronie jest o tyle dobry ,że przelicza aż z 20 towarzystw ofertę, wiec to wygodniejsze niż bieganie od jednej agencji ubezpieczeniowej do drugiej.

W axa na stronie na starcie przy zakupie przez internet macie sporą zniżkę, wszystko trwa parę godzin,przelew internetowy> drukujesz polisę i temat OC zamknięty... taniej chyba się nie kupi.

Nie wiem jak jest z kalkulatorem,bo nie liczyłem.W tamtym roku byłem u nich po OC, za miesiąc też zamierzam tam kupić polisę.

A czy to jest tak ,że jak sobie przeliczę oferty na tym kalkulatorze który ma CUK na stronie to jak pójdę do nich do biura to wynik będzie identyczny, czy może coś tańszego jeszcze mi zaproponują?

Rzeczywiście jest tak, że na wydruku dostaniecie ofertę kilkunastu towarzystw i sami zdecydujecie które wybrać. Mam tam już ubezpieczonych kilka pojazdów.

Polecam zakup przez internet, wychodzi zawsze przynajmniej 25% taniej w zależności od tego ile się ma już zniżek... a nie wazne gdzie Ty ubezpieczysz samochód bo sam nie wiesz na kogo trafisz na drodze... nikt nie ma napisane na aucie gdzie sie ubezpieczył...

Powiem tak kiedyś była inna obsługa i rzeczywiście było tanie ale teraz pani nie chce się nawet poszukać i przygotować jakieś fajnej ofert tylko najlepiej przedłużać w tym samym towarzystwie .Ja już nie jestem ich klientem ale to tylko moja opinia

Jakie opinie, czy rzeczywiście przygotowali najtańszą ofertę?

dodaj odpowiedź