Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - MOTORYZACJA
Anonim
Gdzie w Kutnie zrobić dobrze zbieżnośc
Anonim
12:57, 13.03.2015

ja w Vianorze i nie narzekam

Ja podobnie jak i helenka robiłem zbieżność na ul. Mireckiego. Tam zakłada na koła przyrządy i robi dokładnie. Koszt też 50 zł i nie widać zdzierania opon. Więc warto.

Gdzie robiłeś?

Ja płaciłem 80 zł. To podobno średnia stawka.

Ja mogę polecić pana z ul. Mireckiego Płaciłam 50 zł

Tanio i dobrze da się zrobić ale trzeba robić dwa razy: najpierw tanio a potem dobrzeemojiMożesz spróbować w warsztatach szkolnych na Oporowskiej. Ja tam robiłem zbieżność i kąt pochylenia sworznia zwrotnicy (passat B4, ale nie w każdym aucie ten kąt się ustawia). Zapłaciłem 80 zł - za samą zbieżność pewnie będzie taniej. Zakładają "przyrządy" na koła i zrobili dobrze. Tylko trochę dziwnie to wygląda jak pod samochodem gromada uczniów i "profesor" mówi im czym i w którą stronę mają kręcić. W innym samochodzie ustawiałem w LOK-u (samą zbieżność), w ten sposób który Ty podałeś i nie byłem zadowolony a kosztowało mnie to 50 zł. To wszystko robiłem około 3-4 lat temu...

Witam.tak jak w temacie gdzie w kutnie zrobić tanio i dobrze zbieżność robiłem nie dawno u pewnego pana i kierownica jak była krzywo tak jest ale zapiera się ze jest ok.Dopowiem że nie zakładał żadnych przyżądów do koła tylko wieżdżał na takie płyty jak na przeglądzie i coś tam mu pokazywało na komputerze.

dodaj odpowiedź