Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - MOTORYZACJA
Anonim
Montaż instalacji gazowej Kutno Toruńska (obok policji)- lub ogólnie kto warty polecenia a kto stanowczo nie.
Anonim
15:22, 18.05.2015

Oferta kredytowa, jak żadna inna oferta Potrzebujesz pożyczki? Jesteś odrzucony przez bank i chcesz mieć pożyczkę na wsparcie swoich potrzeb? Żaden problem. Niezależnie od twojej sytuacji finansowej. Oferuję Ci kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, pożyczki międzynarodowe, pożyczki osobiste i kredyty na wyłączność Kredyty edukacyjne. Oferuję pożyczki dostępne dla spółek osobowych, innych publicznych i prywatnych oraz wielu. Jestem dostępny, aby udzielić ci pożyczki, nieruchomości, finansowania i innych. Oferuję zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Skontaktuj się ze mną dzisiaj i skorzystaj z pierwszej klasy usług pożyczek finansowych: - Pożyczka finansowa - Pożyczka właściwa - Pożyczka inwestycyjna - Pożyczka auto - konsolidacja debetu - Kredyt na zakup - Pożyczka osobowa - Jesteś zatrzymany. Jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji. email: finanscapital24@gmail.com

żaden!! Myszy daj program i instrukcje bo on tylko KME, W LOK kiedyś ,żle mi zalożył reduktor i listwe,koleżance za to ,że zerknął naciągnął na 100 zł. Polecam tylko i wyłącznie dużą firmę NaGaz w Łodzi. To jest dosłownie serwis. Mają sklep z częściami też do LPG i to najtaniej. Nawet na Allegro bywają drożej. Ja obecnie mam program do KME,Stag, Zenit i sam ogarniam już instalacje gazową. Trochę lektury , wprawy i na prawdę nic trudnego. Co mnie zmusiło abym sam. Naciągali na kasę a nic nie zrobili wiem na swoim przykładzie

Czyli jednym słowem- polecacie LOK :-). Nie wiem skąd się wzieły te niepochlebne opinie na temat instalatora w Loku. No chyba że się po prostu poprawił. Dziękuję za informacje. Jeśli ktoś coś ma jeszcze do dodania to z chęcią przeczytam.

nie polecam

Witam,jakieś dwa miesiące temu zmieniałem u tego pana w Loku reduktor i filtry ceny ma porównywalne do innych warsztatów w Kutnie ,wcześniej bylem na Toruńskiej to za to samo powiedział 150zl więcej .Zrobiłem w Loku u tego gazownika jestem zadowolony .

Ja również zakładałem w Loku instalacje u tego pana Jacka w porządku facet jestem zadowolony zna się na rzeczy , wszystko dokladnie wytłumaczy ,Polecam! .A o myszy nie mam dobrego zdania .

Czyli Miszewskiego na Modrzejewskiej?

Nie wiem nie zakładałem.Złe opinie słyszałem.Wiem ,ze emulatory sondy lambda ściągą hurtowo od Leparda.Ciekawe czemu? Problemy z podłączeniem pod kompa lpg?

Czyli Miszewskiego na Modrzejewskiej?

Dzięki za informacje. A co sądzicie na temat Myszy?

Ja zakładałem prawie rok temu.Instaluje tylko chyba KME bo na inne kręci nosem.Nieco szkoda bo w około pełno nowości.Pewnie umowa z KME na określoną sprzedaż.Problemów jakoś nie mam,czasem zapominam,ze mam gaz.Chętnie pomaga i odpowiada na pytania,doradza.Nie to co ten kolo z Toruńskiej. Silnik 1.6 spala średnio 9-10l Lpg.

No słyszałem że w Loku trochę oszukuje i kombinuje w szczególności jeśli chodzi o cenę części. No ale wyczytałem to na forum. Nie wiem jak jest na prawdę.

Ja zakładałem jakieś dwa lata temu instalacje sekwencyjną w Loku bardzo dobry fachowiec nie mam żadnych problemów autko super sie sprawuje Polecam

Witam. Zamierzam zainstalować instalację LPG w moim aucie. Co myślicie o warsztacie na Toruńskiej? Poczytałem sobie trochę odnoście faceta który ma warsztat na terenie Loku- generalnie ludzie odradzają. Podzielcie się swoimi opiniami.

dodaj odpowiedź