Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - NEWSY, KOMENTARZE
Anonim
Wielomilionowe oszustwo kutnianina?! Rutkowski znów w akcji
Anonim
12:37, 10.04.2017

~zadziwiony pisze: "Tobiasz , załóż firmę i bez układu załatw sobie towar na taką kwotę z odroczonym terminem płatności, zobaczysz ile papierów dłużnych będziesz musiał podpisać i jakim majątkiem musisz dysponować."
Przecież nie mówię, że z dnia na dzien ktoś obdarza klienta takim zaufaniem...

Tobiasz , załóż firmę i bez układu załatw sobie towar na taką kwotę z odroczonym terminem płatności, zobaczysz ile papierów dłużnych będziesz musiał podpisać i jakim majątkiem musisz dysponować.

~zadziwiony pisze: "...która to firma taka hojna, że na tyle milionów bez zabezpieczenia dała towaru?"
3 700 000 / 3 500 = ?? Ile masz tych telefonów?? Tysiąc dwieście?? Masz zastrzeżenia co do ceny telefonu? Przecież nie jest mowa o Nokiach 3210... To zamówienia hurtowe a nie detal... poza tym odroczone terminy płatności itp.... 3,7 miliona to dużo dla osoby fizycznej, ale to ledwie 7 domów jednorodzinnych z działkami... Firmy nie obracają tysiącami. Tysiącami obracamy my kupując auto czy TV... Jesli ktoś przeprowadził wzorowo kilka takich transakcji to nie ma powodu mu nie ufać i nie pozwolić na taką transakcje... problem ma teraz sprzedający, o którym nikt nie myśli. Sprzedał towar, wystawił fakturę i musi zapłacić VAT! US nie jest zainteresowany czy sprzedający dostał pieniądze za sprzedaż. Ważne ze f-ra wystawiona. Policzcie sobie 22% od tej kwoty, która musi zapłacić oszukana firma!

...która to firma taka hojna, że na tyle milionów bez zabezpieczenia dała towaru?

faja kretacz i zlodziej, zapewne zalatwia mu jakies papier ze jest chory , dzwie sie ktos mu jeszcze ufal

~kk pisze: "Jeżeli wiedza z wikipedii jest dla was miarodajna to gratuluję poczucia humoru."
wariograf kropka eu "W piśmiennictwie możemy spotkać się z dwoma obowiązującymi równorzędnie określeniami urządzenia, które wykorzystywane jest w ramach omawianych badań - WARIOGRAF i POLIGRAF."

Jeżeli wiedza z wikipedii jest dla was miarodajna to gratuluję poczucia humoru.

W kryminale będzie żył jak pączek w maśle bo ma kase z mordercami go nie wsadzą wieć moze i gwintu nie zerwą, po 6 latach wyskoczy za dobre sprawowanie wykopie z ogródka 2 miliony i gitara siema emoji

~cuba84 pisze: "MOnty kretynie!! wariograf to urządzenie!!!! a badanie tym urządzenie to badanie poligraficzne!!"
chyba u ciebie na wsi

MOnty kretynie!! wariograf to urządzenie!!!! a badanie tym urządzenie to badanie poligraficzne!!

~MONty pisze: "wariograficzne kretynie"
? Poszperaj, poczytaj, zastanów się a jeśli jesteś sprytny to przestaniesz błyszczeć ignorancją... Google nie boli... sprawdź proszę, Aha i wypada chyba przeprosić...

~Cuba84@o2.pl pisze: "Wiec badanie poligraficzne nie trwa 5 minut a przygotowanie osoby badanej dużo dłużej. A to nie jest tak że osoba psychicznie chora może brać udział w badaniu poligraficznych. Wiec Wikipedia w buty delikatnie mówiąc można sobie wsadzić. Czy też nawet biorąca leki jakie kolwiek. Pineska itp. Też Wikipedia mówi że przejdziesz badanie. Nie miałeś badania to nie wypowiadaj się"
wariograficzne kretynie

TA FRYZURA TO WYGLADA JAK WATA CUKROWA

Sorry, ale obserwując z tzw. bokowca, co niektóre fizjonomie, to wypisz wymaluj -nadchodzi- NAS skojarzenie pt. -ferdek kiepski- zagościł, na ten moment, w Kutnie?!? A może jednak niegdysiejszy pało-lycyjant- kreuje się na tegoż "inteligenta" ?!? P.S. Puki co, zapewne tylko diabli wiedzą, jakie koligacje łączą w tymże pół- światku, co niektóre osobniki z -piekła- rodem tudzież z niezbyt wyszukanego sitcomu, prawda?!

Wiec badanie poligraficzne nie trwa 5 minut a przygotowanie osoby badanej dużo dłużej. A to nie jest tak że osoba psychicznie chora może brać udział w badaniu poligraficznych. Wiec Wikipedia w buty delikatnie mówiąc można sobie wsadzić. Czy też nawet biorąca leki jakie kolwiek. Pineska itp. Też Wikipedia mówi że przejdziesz badanie. Nie miałeś badania to nie wypowiadaj się

kutnowski kozak... hi hi! do roboty nygusie (w więzieniu oczywiście...)

~Tobiasz pisze: "[quote=~Cuba84@o2.pl ]Badanie poligraficzne nie jest żadnym dowodem. Można je oszukać. Sam się przyznał a tu już sąd da wiarę."
za WIKIpedią: "W styczniu 2015 roku Sąd Najwyższy uznał za niedopuszczalne stosowanie wariografu w czasie przesłuchań, co ma wynikać z art. 171 § 5 pkt 2 Kodeksu postępowania karnego[82][123]: Niedopuszczalne jest: 2) stosowanie hipnozy albo środków chemicznych lub technicznych wpływających na procesy psychiczne osoby przesłuchiwanej albo mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji jej organizmu w związku z przesłuchaniem." Czy detektyw, może w ogóle prowadzić przesłuchanie?[/quote] ~Tobiasz pisze: "[quote=~Cuba84@o2.pl ]Badanie poligraficzne nie jest żadnym dowodem. Można je oszukać. Sam się przyznał a tu już sąd da wiarę."
za WIKIpedią: "W styczniu 2015 roku Sąd Najwyższy uznał za niedopuszczalne stosowanie wariografu w czasie przesłuchań, co ma wynikać z art. 171 § 5 pkt 2 Kodeksu postępowania karnego[82][123]: Niedopuszczalne jest: 2) stosowanie hipnozy albo środków chemicznych lub technicznych wpływających na procesy psychiczne osoby przesłuchiwanej albo mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji jej organizmu w związku z przesłuchaniem." Czy detektyw, może w ogóle prowadzić przesłuchanie?[/quote Wiesz kto to jest gen. Marian Zacharski. Min. On oszukał badanie poligraficzne. Wiec ja też je miałem w straży granicznej i wiem, że taki dowód w sprawie każdy podważy. Wystarczy, że masz katar, tj tak powiesz i już nikt nie powie, że takie badanie jest ważne

Dajcie już spokój.Szkoda rodziców i braci

Fabjan- teraz bizneswoman.

Lupa oddaj bransoletki

łapaj złodzieja

moze karkówa mu pomógł za obronne...

~niepodam pisze: "Pójdziesz pierdzieć w pasiaki"
melona wygospodaruje i bedzie PO wolnosci chodzil

Bracia na ludzi wyśli tylko ten zakała rodziny. Rodzice muszą być dumni Robercie bardzo dumni

~Cuba84@o2.pl pisze: "Badanie poligraficzne nie jest żadnym dowodem. Można je oszukać. Sam się przyznał a tu już sąd da wiarę."
za WIKIpedią: "W styczniu 2015 roku Sąd Najwyższy uznał za niedopuszczalne stosowanie wariografu w czasie przesłuchań, co ma wynikać z art. 171 § 5 pkt 2 Kodeksu postępowania karnego[82][123]: Niedopuszczalne jest: 2) stosowanie hipnozy albo środków chemicznych lub technicznych wpływających na procesy psychiczne osoby przesłuchiwanej albo mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji jej organizmu w związku z przesłuchaniem." Czy detektyw, może w ogóle prowadzić przesłuchanie?

Co w takim razie robiła kutnowska milicja, bez Rutkowskiego nie są zdolni do działania.

Mówiłem: "... I tak rozejdziesz się po łokciach"

Pójdziesz pierdzieć w pasiaki

hahahhahaa znowuuuuuuuuuuuuuu.o ja pierduuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahhahahaaemoji

[quote=~niepodam] 3. (Mimo wszystko) Otworzył firmę z wyrokiem [/quote] Do założenia działalności gospodarczej nie jest potrzebne zaświadczenie o niekaraniu to raz, a dwa - przestępstwa ulegają zatarciu 'z chwilą zatarcia skazania uważa się je za niebyłe. (art.106 kk)'. Co prawda na zatarcie trzeba poczekać minimum 3 lata (okres zależy od rodzaju wyroku), ale taka fikcja prawna występuje w naszym systemie karnym.

Pamietam go z kasprowicza nie wiedzialam ze ma lepkie lapy, wydaje sie taki poczciwy, pewnie dlatego sad mu uwierzyl i dal druga szanse

1. Ma już styczność z prawem za podobne (milionowe) przekręty 2. Nie poszedł siedizeć bo jest uzależiony od hazardu (tak tłumaczył) - jest chory (biedny) 3. (Mimo wszystko) Otworzył firmę z wyrokiem 4. Przyznał się odrazu 5. Znowu tłumaczy że to hazard 6 ??? Pójdzie siedzieć w końcu ten fr... ???

~spokoloko pisze: "Przecież z zychlinie nikogo nie zatrzymali troszkę artykuł moja się z prawdą heh Rutkowski znów akcji to się chłopak wykaże "
Potrafisz czytać ze zrozumieniem??? Przeczytaj jeszcze raz, ale wolniej: ~Redakcja pisze: "Po głośnym zatrzymaniu w Żychlinie, Rutkowski POJAWIŁ SIĘ W NASZYM MIEŚCIE"

Badanie poligraficzne nie jest żadnym dowodem. Można je oszukać. Sam się przyznał a tu już sąd da wiarę.

Przecież z zychlinie nikogo nie zatrzymali troszkę artykuł moja się z prawdą heh Rutkowski znów akcji to się chłopak wykaże

hahahhahaa znowuuuuuuuuuuuuuu.o ja pierduuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahhahahaaemoji

fa bja no wski

~Rutkowski pisze: "Jak nazywał sie ten robert f ???"
Fa bja ński

A Robercik bawi się tak: pictaram.com/user/fabian____88/389989486 nawet koszulkę ma z napisem Hazard... no zajebiście kpi sobie z ludzi... imgrum.org/user/fabian____88/389989486

Tutaj jego stare sprawy: fakt.pl/wydarzenia/polska/bankowiec-ukradl-klientom-z-kont-800-tys-zlotych/dskezkc dzienniklodzki.pl/artykul/526435,bankowiec-hazardzista-ukradl-klientom-791-tys-zl,id,t.html kutno.naszemiasto.pl/artykul/bankowiec-hazardzista-z-kutna-skazany,1452273,art,t,id,tm.html

Wpiszcie w google frazę np: "Robert F hazard bank Kutno", a zobaczycie jak ładnie się miga od kary. Kradnie gdzie się da np. banki, T-Mobile (które w bardzo wredny sposób wyciszyło sprawę a ludzie zostali na lodzie z fałszywymi umowami) a teraz pracował w Łodzi, jak łatwo znaleźć w firmie: Fast IT Sp. z o. o. Sp. K., ul. Brukowa 12, 91-341 Łódź. Ciekawe tam ile przekrętów poszło? Panie Krzysztofie, dobra robota, przetrzepać drania i nie ma że biedny chłopczyk, który musi się leczyć bo uprawia hazard, wystarczy popatrzeć na google grafika jak dobrze się bawi w życiu za nasze pieniądze!!

Jak nazywał sie ten robert f ???

Polskie prawo jak widać po raz kolejny nie dziala. Dlaczego wyszedl po tym jak wielu klientow banku... Historia lubi sie powtarzać

[quote=~Se]A po do detektyw do tego skoro wiadomo bylo kto to zrobil? Policja powinna sie tymz zajac i aresztowac zlodzieja!!! Co mial tu detektyw do roboty... Nie mozna liczyc na policje[/quote]ale o co chodzi jak złapał przestępce to zadzwonił i policja przyjechała,komendant powie że to ich sukces

hahahhahaa znowuuuuuuuuuuuuuu.o ja pierduuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahhahahaaemoji

A po do detektyw do tego skoro wiadomo bylo kto to zrobil? Policja powinna sie tymz zajac i aresztowac zlodzieja!!! Co mial tu detektyw do roboty... Nie mozna liczyc na policje

dodaj odpowiedź