Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - NEWSY, KOMENTARZE
Anonim
W Kutnie pojawi się Janusz Korwin-Mikke
Anonim
14:31, 11.04.2017

~I już pisze: "Normalna dyskusja (bezpośrednia lub pośrednia - na zasadzie komunikatów wrzucanych do przestrzeni publicznej) prowadzona jest na określonym (wysokim) poziomie kultury i z szacunkiem w stosunku do oponentów. JKM miał i ma z tym duży problem. Dlatego choćby miał zajebisty program (a nie ma), to nie może być mowy, aby wykształcony, dobrze wychowany człowiek popierał kogoś takiego jako reprezentanta politycznego. Trump rządzi w USA. Niech tam zostanie."
Ocena programu to sprawa indywidualna, podobnie jak kwestia poparcia niezależnie od poziomu kultury i wykształcenia. Zależy jaki w naszym odczuciu jest bilans "za" i "przeciw". Ważne natomiast aby każdy kto chodzi na wybory "stawiał krzyżyki" przynajmniej posiadając minimalną wiedzę na co (program) i kogo (człowieka) głosuje. A tu się zaczyna zabawa. Niemniej dziękuję za komentarz, który przynajmniej coś ze sobą niesie.

[quote=~B.Podpora]Poziom dyskusji zależy od jego uczestników. Patrząc na poniższe komentarze należy wywnioskować, że albo nie wiecie jaki program ma JKM albo ulegacie propagandzie szeroko lejącej się z ekranów TV. Zanim kogoś się oszkaluje i zwyzywa wypadałoby przynajmniej zapoznać się z podstawami programowymi, które mnie na przykład odpowiadają bo jestem zwolennikiem stwierdzenia, że im mniej państwa w życiu obywatela tym lepiej. Z drugiej strony takie stwierdzenie nie dla wszystkich jest wygodne (a w praktyce ok. 15% społeczeństwa jest w stanie się z tym zgodzić) ponieważ nasze społeczeństwo kocha "opiekuńczość" państwa, które głosząc swoje wyświechtane slogany okrada jawnie obywateli z uczciwie zarobionych pieniędzy. Jeżeli nie macie ochoty widzieć i słuchać JKM to nie idźcie na spotkanie, jeżeli macie ochotę "napluć mu w twarz" czy jawnie "zwyzywać" to zróbcie to otwarcie w czasie spotkania kiedy nie będziecie musieli chować się za nickami z forum. Dla uściślenia: ja tez nie zgadzam się ze wszystkim co JKM mówi, ale w większości przypadków i komentarzy, które publikuje bardzo trudno jest zaprzeczyć jego logice szczególnie jeśli chodzi o politykę krajową i międzynarodową. Zachęcam zindoktrynowanych do poczytania jego felietonów zanim następnym razem ośmielicie się wypowiadać na temat tego człowieka w sposób jaki widać w poniższych komentarzach.... Albo po prostu dojrzejcie do normalnej dyskusji.....[/quote] Normalna dyskusja (bezpośrednia lub pośrednia - na zasadzie komunikatów wrzucanych do przestrzeni publicznej) prowadzona jest na określonym (wysokim) poziomie kultury i z szacunkiem w stosunku do oponentów. JKM miał i ma z tym duży problem. Dlatego choćby miał zajebisty program (a nie ma), to nie może być mowy, aby wykształcony, dobrze wychowany człowiek popierał kogoś takiego jako reprezentanta politycznego. Trump rządzi w USA. Niech tam zostanie.

Poziom dyskusji zależy od jego uczestników. Patrząc na poniższe komentarze należy wywnioskować, że albo nie wiecie jaki program ma JKM albo ulegacie propagandzie szeroko lejącej się z ekranów TV. Zanim kogoś się oszkaluje i zwyzywa wypadałoby przynajmniej zapoznać się z podstawami programowymi, które mnie na przykład odpowiadają bo jestem zwolennikiem stwierdzenia, że im mniej państwa w życiu obywatela tym lepiej. Z drugiej strony takie stwierdzenie nie dla wszystkich jest wygodne (a w praktyce ok. 15% społeczeństwa jest w stanie się z tym zgodzić) ponieważ nasze społeczeństwo kocha "opiekuńczość" państwa, które głosząc swoje wyświechtane slogany okrada jawnie obywateli z uczciwie zarobionych pieniędzy. Jeżeli nie macie ochoty widzieć i słuchać JKM to nie idźcie na spotkanie, jeżeli macie ochotę "napluć mu w twarz" czy jawnie "zwyzywać" to zróbcie to otwarcie w czasie spotkania kiedy nie będziecie musieli chować się za nickami z forum. Dla uściślenia: ja tez nie zgadzam się ze wszystkim co JKM mówi, ale w większości przypadków i komentarzy, które publikuje bardzo trudno jest zaprzeczyć jego logice szczególnie jeśli chodzi o politykę krajową i międzynarodową. Zachęcam zindoktrynowanych do poczytania jego felietonów zanim następnym razem ośmielicie się wypowiadać na temat tego człowieka w sposób jaki widać w poniższych komentarzach.... Albo po prostu dojrzejcie do normalnej dyskusji.....

Idol kutnowskiej husarii, gimbusów wyklętych i tumanów narodowców - korwin w pigułce emoji

Eurosioł

Po komentarzach widać że gimbaza broni JKM

~Hm pisze: "[quote=~ona]A Wy tylko krytykowac!!!! Przynajmniej jest jakis, ma swoje poglądy, wie o czym mowi, a Wy tylko w wiekszej mierze papugujecie to co inni Wam narzucą. Nie koniecznie zgadzam sie ze wszystkim co mowi, ale ma swoje poglady. Szacunek moi drodzy!!!!"
Hitler i Stalin też byli "jacyś". Pytanie, co z tego?[/quote A co Ty człowieku Hitlera i Stalina wskrzesza? Dobrze napisała poprzedniczka szacunek należy się i tyle w temacie. Jak macie obrażać gościa to lepiej nic nie piszcie. Amen

~zuzialolapuzia pisze: "KORWIN TO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH IDIOTÓW KROCZĄCYCH PO TEJ ZIEMI. AMEN."
Nie licząc ciebie...

żenujące..... Kto tego oszołoma zaprosił ?

~Akrzyś pisze: "Gościu mądrze gada."
Znam i mądrzejszych, i lepiej wychowanych. A przy okazji pozbawionych elementu szaleństwa.

~ona pisze: "A Wy tylko krytykowac!!!! Przynajmniej jest jakis, ma swoje poglądy, wie o czym mowi, a Wy tylko w wiekszej mierze papugujecie to co inni Wam narzucą. Nie koniecznie zgadzam sie ze wszystkim co mowi, ale ma swoje poglady. Szacunek moi drodzy!!!!"
Hitler i Stalin też byli "jacyś". Pytanie, co z tego?

Ja tego pana nie zapraszam do Kutna. Nie ma czego tu szukać ze swoimi poglądami. Cham jakich mało. Robi wodę z mózgu nieukom.

Gościu mądrze gada. Polać Korwinowi. Szczególnie dobrze poucza i daje dobre wskazówki UE. Choć jego kieszeń na tym cierpi znacząco.

A Wy tylko krytykowac!!!! Przynajmniej jest jakis, ma swoje poglądy, wie o czym mowi, a Wy tylko w wiekszej mierze papugujecie to co inni Wam narzucą. Nie koniecznie zgadzam sie ze wszystkim co mowi, ale ma swoje poglady. Szacunek moi drodzy!!!!

Fałszywy czlowiek potrafi krytykowac innych a na siebie niech spojrzy

Wypadałoby iść i napluć mu w tę parszywą mordę za to co mówił o osobach niepełnosprawnych!

kto zaprosił tego żyda do Kutna

A kiedy ten pan założy krawat, żeby wyglądać normalnie. Z muchą mu nie do twarzy.

szkoda,ze nie będę mogł być w tym dniu w Kutnie...Jest to jeden z nielicznych politykow,którzy potrafią logicznie myśleć nie zważając na opinie większości--niestety wiekszość jest (statystycznie)głupsza więc w demokracji Korwin nie ma żadnych szans..szkoda,że zamiast robić politykę nie zalożył szkoły;może byłoby więcej,,korwinowców"czyli ludzi myślacych normalnie choć niekoniecznie poprawnie Pozdrowienia dla Korwina i zapraszajacych

KORWIN TO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH IDIOTÓW KROCZĄCYCH PO TEJ ZIEMI. AMEN.

Ko pisał ten tekst? Dramat. Korwin przybyl jak ulan? Nie da się tego prościej przedstawić?

Ha, Ha, Ha i jeszcze raz Ha, Ha, Ha

Coz ten oszołom może ciekawego powiedziec poza swoimi chorymi pomyslami, ktore funkcjonowac moga tylko w teorii i w głowie młodych ludzi co to o zyciu prawdziwym malo co wiedzą.

Zapytaliście go jak sprawa jego córki i narkotyków?

Dokladnie wkoncu

Nareszcie

dodaj odpowiedź