Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - NEWSY, KOMENTARZE
Anonim
Pogoda nie pozwala na remonty dróg
Anonim
11:12, 12.04.2017

TV ludzi wykańcza. Szukają frajera - wymagania kosmos. Biedak, którego puścili. Miał dosyć. emojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemoji

Typowe gadanie dla epoki (wicie i rozumicìe) z gestykulacja łapami. Nic tylko s.rz.l w t.l lba.Tyle w temacie.

Typowe gadanie dla epoki (wicie i rozumicìe) z gestykulacja łapami. Nic tylko s.rz.l w t.l lba.Tyle w temacie.

No i na Bielawkach pobocze piaskowe. Dzisiejszy dzień sprawił zże połowy już brak i oczywiście chroń teggo kto z predkościa powyżej 30km/h wjedzie na to super pobocze. To sa nasze podatki. 200m drogoli w Sierakowie nie położobe bo nikt ze Starostwa nie uzgodnił z Dyrekcją Dróg i Autostrad do której ten odcinek należy, że bedzie remobt drogi. Niech zrobią połowę tego co roku ale porządnie i na lata.

a na golebiewie tak a sama nawet pobocza niema

Wstyd zapraszamy Pana Wójta na przejażdżkę na Bielawki -skandal. Droga, która była robiona w wzeszłym roku została zwężona, że dwa samochody osobowe ledwo przejeżdżają tj jeden zatrzymuje się a drugi przejeżdża.Dalej w stronę Oporowa to już w ogóle nie da się przejechać tyle dziur.

W Byszewie droga nadaje się tylko do wozów i to tylko żelaznych takich z epoki kamienia łupanego ale ten pan ma wszystko gdzieś ,przecież to chyba ostatnia kadencja tej dyktatury.Może wreszcie Gmina Kutno doczeka się wójta z prawdziwego zdarzenia któremu będzie zależeć na dobru wszystkich mieszkańców a nie jak do tej pory na dobrej pensji i układach

Po co w gminie drogi remontować??? Z dotacji unijnych wybudowano w gminie Kutno sporo ładnych dróg i co z tego? Buraki rozjeżdżają je swoimi wielkimi traktorami, zawalają gnojem i zaorują rowy odwadniające bo ciągle im k--wa hektarów mało!!! Nic dziwnego że drogi szybko ulegają dewastacji. Droga przygotowana pod pojazdy o DMC 10 ton a przychodzi sezon buraczany i wożą tirami 30 tonowymi.

ile lat siedzi na tym stołku ten dziodek i ten z Łaniąt

Rajce wójt ma

" Pogoda nie pozwala..." , co nie pozwala zrobić tego raz, a porządnie? Co rok to samo, praktycznie na każdej drodze dziury jakby spadł tam deszcz meteorytów.

Czy ten pan z tego obrazka nie powinien zająć się swym gospodarstwem a nie pełnić funkcji wójta?

Zwłaszcza na wyjeździe z Wojska Polskiego koło Drobiusza... emoji emoji emoji Wiocha . pl

Jaka pszenica w tym roku! pozazdrościć

Oni remontem nazywają wylanie wiadereczka asfaltu w dziurę i wrzucenie kilku kamyków, tak aby wytrzymało do następnej wiosny?

XAXAXA masz rację drogi naprawią za grosze a na premię zostanie jak co roku długi mają a na nagrody pieniądze się zawsze znajdą

Najlepsze jest Starostwo. Drogi powiatowe to ser a jeśli już coś jest naprawiane to raczej sprawia wrażenie totalnej fuszery. Piasek na poboczu zamiast zagęszczonego tłucznia mówi sam za siebie.

dodaj odpowiedź