Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - NEWSY, KOMENTARZE
Anonim
Interwencja w Pniewie. Psy do schroniska?
Anonim
13:59, 14.04.2017

Ciekawe dlaczego pani Chudek i jej organizacja są tacy aktywni na początku roku ? Czy to przypadek,że po odebraniu psów pani Małgorzacie z ul. Raszewskiej, w relacji prasowej od razu podano KRS ? Wszak do końca kwietnia oddaje się swój 1%. Myślę,ze główny problem tkwi właśnie w tym procencie. Druga sprawa. Jeden pies chudy, drugi nie. To dziwne pani Amando. Gdyby oba zwierzaki były głodzone, oba byłyby wychudzone, Taka znawczyni zwierząt nie wie o tym ? A moze jeden z psów po prostu choruje a weterynarze karzą sobie płacić jak za zboże. Na NFZ nie da się leczyć zwierzęcia. Może organizacja pani Chudek zacznie w końcu pomagać a nie tylko się promować? Udostępnijcie tym ludziom swojego weterynarza i leki i po problemie. Grzechu by nie było,gdybyście też zostawili tym ludziom trochę karmy. W końcu te zwierzaki kochają i są kochane. Ale o tym już " pomocnicy " zwierząt nie pomyślą.

A może zarobaczony i dlatego tak wychudł a nie miałem taki przypadek

~Życzliwy pisze: "[quote=~brak słów][quote=~krztsiek]Bardzo proszę o sprostowanie informacji , które stwierdzają że dwa psy są mocno wychudzone. Mam opinie lekarza weterynarii ,ze tylko jeden pies jest mocno wychudzony , a drugi jest w dobrej kondycji. W przeciwnym razie będę skłonny dać panią do sądu o zniesławienie i podawanie nie prawdziwych informacji. Krzysztof Głuchowski"
Idź się leczyć, człowieku! To, że zagłodziłeś jednego psa, a nie dwa, nie zmienia faktu, że jesteś zwykłym bandytą niegodnym miana istoty ludzkiej. Swoją drogą - twoje imię i nazwisko z czymś mi się kojarzy. Czy nie jesteś jednym z tych upadłych politykierczyków samorządowych z podżychlińskiej wiochy?[/quote] Po pierwsze Panie Mieszczuchu wywodzący się ze wsi mieszkający w mieście dwa dni, jeszcze Ci słoma z butów wystaje, proszę Cię nie ubliżaj ludziom ze wsi a jeśli już musisz o nich pisać to troszkę z szacunkiem, bo żeby nie ten "cham" to by ten "Pan" z miasta umarł z głodu. Jeśli chcesz poznać ciężka pracę na roli, serdecznie zapraszam pod Żychlin. Dziękuję.[/quote] Znam tą rodzinę i wiem doskonale że psy były karmione , no oczywiście że nie dostawały karmy w marketów , bo taka karma jest droga , a ta rodzina dawała pieskom resztki ze swoich obiadów. Oto takim sposobem psy były karmione. Wiedzieliście państwo zdjęcie tylko jednego psa, a pismak pisze o dwóch psach zagłodzonych.... powiem państwu dlaczego. Uważam żeby wywołać u ludzi właśnie taką reakcję. Więc roszę mi wierzyć że psy nie były głodzone. A po drugie ci Ludzie mają dwójkę dzieci , dwójkę chorych dzieci. Nie zaglądam im w kieszeń ale uważam że na leczenie i dojazdy do Łodzi wydają średnio 500pln co miesiąc.

Ludzie jesteście tak puści w słowach jak i w rozumie. Niech ten lub ta co słyszała powie jak się nazywa to będzie prościej sprawę w sądzie przedstawić. Mieszkam w Pniewie i tu żywimy się tak jak reszta społeczeństwa tylko nie wiem kogo tak dokładnie oczerniacie bo oba nazwiska tu występują

~Agnieszka pisze: "[quote=~blondi][quote=~Agnieszka]Ten najmłodszy z Olejniczaków ten alkoholik to raz nawet sąsiadowi ukradł i zjadł psa, pudelka emoji Biedna pusia , sprawa wyszła na jaw bo ze smyczy zrobił sobie pasek do spodni... emoji i sąsiedzi tą smycz rozpoznali emoji"
Skoro nadal to robią to nie można tego tak zostawić! Az się łza w oku kręci emoji[/quote] Moim zdaniem nie ma co z tego powodu kręcić afery. Wiesz alkoholizm , patologia i bieda czasem popychają ludzi do takich zachowań emoji Z dwojga złego to lepiej jak zjedzą psa niż mieli by chodzić głodni emoji[/quote] Masz racje, no ale skoro sa biedni mogą przecież po jakaś zapomogę do Gminy sie udać i jakas prace moze dorywcza.. Cokolwiek a nie wszystko co zarobią wydadzą na alkohol :/

~blondi pisze: "[quote=~Agnieszka]Ten najmłodszy z Olejniczaków ten alkoholik to raz nawet sąsiadowi ukradł i zjadł psa, pudelka emoji Biedna pusia , sprawa wyszła na jaw bo ze smyczy zrobił sobie pasek do spodni... emoji i sąsiedzi tą smycz rozpoznali emoji"
Skoro nadal to robią to nie można tego tak zostawić! Az się łza w oku kręci emoji[/quote] Moim zdaniem nie ma co z tego powodu kręcić afery. Wiesz alkoholizm , patologia i bieda czasem popychają ludzi do takich zachowań emoji Z dwojga złego to lepiej jak zjedzą psa niż mieli by chodzić głodni emoji

~Agnieszka pisze: "Ten najmłodszy z Olejniczaków ten alkoholik to raz nawet sąsiadowi ukradł i zjadł psa, pudelka emoji Biedna pusia , sprawa wyszła na jaw bo ze smyczy zrobił sobie pasek do spodni... emoji i sąsiedzi tą smycz rozpoznali emoji"
Skoro nadal to robią to nie można tego tak zostawić! Az się łza w oku kręci emoji

Ten najmłodszy z Olejniczaków ten alkoholik to raz nawet sąsiadowi ukradł i zjadł psa, pudelka emoji Biedna pusia , sprawa wyszła na jaw bo ze smyczy zrobił sobie pasek do spodni... emoji i sąsiedzi tą smycz rozpoznali emoji

~Agnieszka pisze: "[quote=~blondi]Jak to jedzą psy? Nierozumiem... Moze jaśniej?"
normalnie Oni wyłapują bezpańskie psy , trzymają je w stodole tak jak się trzyma króliki a następnie zabijają , oprawiają i spożywają ....[/quote] Skoro tyle wiecie o tym to trzeba to zgłosić a nie tak to zostawić.. Przeciez to jest niedopuszczalne! Chyba, że lubią jeść chińszczyznę..

~blondi pisze: "Jak to jedzą psy? Nierozumiem... Moze jaśniej?"
normalnie Oni wyłapują bezpańskie psy , trzymają je w stodole tak jak się trzyma króliki a następnie zabijają , oprawiają i spożywają ....

Jak to jedzą psy? Nierozumiem... Moze jaśniej?

Dla właściciela kara taka by sam , nie miał za co jeść. A psiaki odebrać jak najszybciej i pomóc im.

~brak słów pisze: "[quote=~krztsiek]Bardzo proszę o sprostowanie informacji , które stwierdzają że dwa psy są mocno wychudzone. Mam opinie lekarza weterynarii ,ze tylko jeden pies jest mocno wychudzony , a drugi jest w dobrej kondycji. W przeciwnym razie będę skłonny dać panią do sądu o zniesławienie i podawanie nie prawdziwych informacji. Krzysztof Głuchowski"
Idź się leczyć, człowieku! To, że zagłodziłeś jednego psa, a nie dwa, nie zmienia faktu, że jesteś zwykłym bandytą niegodnym miana istoty ludzkiej. Swoją drogą - twoje imię i nazwisko z czymś mi się kojarzy. Czy nie jesteś jednym z tych upadłych politykierczyków samorządowych z podżychlińskiej wiochy?[/quote] Po pierwsze Panie Mieszczuchu wywodzący się ze wsi mieszkający w mieście dwa dni, jeszcze Ci słoma z butów wystaje, proszę Cię nie ubliżaj ludziom ze wsi a jeśli już musisz o nich pisać to troszkę z szacunkiem, bo żeby nie ten "cham" to by ten "Pan" z miasta umarł z głodu. Jeśli chcesz poznać ciężka pracę na roli, serdecznie zapraszam pod Żychlin. Dziękuję.

Tak to prawda Olejniczacy z Pniewa jedzą psy !!!!

Widzieliście tego psa ile czasu musiał nie jeść żeby tak wychudnąć. Teraz powinna być jedna kara !!!!! Właściciela na łańcuch do drzewa i takiego "schronienia" jak mu postawił i niech pobędzie tak z pół roku. Tylko wtedy dziadostwo zrozumie co zrobiło żyjącemu stworzeni !!!!

Widzieliście tego pas ile czasu musiał nie jeść żeby tak wychudnąć. Teraz powinna być jedna kara !!!!! Właściciela na łańcuch do drzewa i takiego "schronienia" i niech pobędzie tak z pół roku. Tylko wtedy dziadostwo zrozumie co zrobiło żyjącemu stworzeni !!!!

A jak można wychudzonego psa zjeść?

To u Olejnickich bądź u Olejniczaków z Pniewa oni tam jedzą psy !!!

No proszę... Krzysztof i Katarzyna... Prawią jak adwokaci wszędzie ich pełno... Wszystko jest naj a tu proszę zapomnieli o psachemoji to że jesteście inni to fakt widać to i słychać... Ja to się dziwię że jesZcze dzieci macie przy sobie,nie tylko psy... W opiece krzyżem leżą... Ale 500+ robi swoje samochodziki zmienione ale od innych żuli się wszystkoemoji

~krztsiek pisze: "Bardzo proszę o sprostowanie informacji , które stwierdzają że dwa psy są mocno wychudzone. Mam opinie lekarza weterynarii ,ze tylko jeden pies jest mocno wychudzony , a drugi jest w dobrej kondycji. W przeciwnym razie będę skłonny dać panią do sądu o zniesławienie i podawanie nie prawdziwych informacji. Krzysztof Głuchowski"
Idź się leczyć, człowieku! To, że zagłodziłeś jednego psa, a nie dwa, nie zmienia faktu, że jesteś zwykłym bandytą niegodnym miana istoty ludzkiej. Swoją drogą - twoje imię i nazwisko z czymś mi się kojarzy. Czy nie jesteś jednym z tych upadłych politykierczyków samorządowych z podżychlińskiej wiochy?

"Ponad to stwierdzono,..." "Ponadto do organów...." Dwa cytaty z krótkiego newsa. Hej REDAKTORZE toza! Określ się, bo taka pisownia, jaką reprezentujesz, źle o Tobie świadczy a ponadto, nieładnie jest pisać z błędami! Za tę perełkę należy się Tobie jakieś szczególne wyróżnienie: "...z którego wynikało, że ktoś nienależycie dba o swoje psy."

Aaa Ze niby jak te psy były traktowane?? A dwa to nie życz nigdy drugiemu co tobie nie miłe

Bardzo proszę o sprostowanie informacji , które stwierdzają że dwa psy są mocno wychudzone. Mam opinie lekarza weterynarii ,ze tylko jeden pies jest mocno wychudzony , a drugi jest w dobrej kondycji. W przeciwnym razie będę skłonny dać panią do sądu o zniesławienie i podawanie nie prawdziwych informacji. Krzysztof Głuchowski ~MOnty pisze: "wystarczy wpisać w wyszukiwarke mapa zagrożeń bezpieczeństwa i tam anonimowo można zgłosić znęcanie się nad zwierzętami"

Podać nazwisko właścicieli tych piesków i traktować ich wszędzie tak jak oni traktowali te zwierzęta.

Te psy to oni tam w Pniewie jedli emoji co nie którzy ...

wystarczy wpisać w wyszukiwarke mapa zagrożeń bezpieczeństwa i tam anonimowo można zgłosić znęcanie się nad zwierzętami

dodaj odpowiedź