Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - NEWSY, KOMENTARZE
Anonim
Dzień Pamięci o Kutnowskich Żydach
Anonim
00:10, 20.04.2017

Oni uczcili polaków medalem ,,sprawiedliwi wśród narodów świata,,

adamski z gwiazdą Dawida - bezcenne!

Fajna uroczystość kulturalna. Niektórzy nie są zadowoleni, że to nie koncert disco-polo.

~nick pisze: "[quote=~no i masz][quote=~Kris]W Kutnie np. od pewnego czasu mieszka dużo Ukraińców.Nie jestem ich wielkim fanem ale skoro już są to przydałoby się zorganizować imprezę na temat kultury czy zaprosić artystów z tego kraju. Byłoby z korzyścią dla obu stron. Oczywiście bez podobnej przesady , nikt nie chce żeby tu się za bardzo zadomowili. Z lobby żydowskim się nie wygra ale poddaję pod rozwagę decydentom ten pomysł."
A wiesz coś o lobby żydowskim w Kutnie? Podzielisz się tymi porażającymi "rewelacjami"?[/quote] Może się nie zorientowales ale uczestniczysz właśnie w lobbowaniu[/quote] Raczej diagnozuję chorobę ludzkich umysłów, zwaną potocznie "nienawiścią".

~no i masz pisze: "[quote=~Kris]W Kutnie np. od pewnego czasu mieszka dużo Ukraińców.Nie jestem ich wielkim fanem ale skoro już są to przydałoby się zorganizować imprezę na temat kultury czy zaprosić artystów z tego kraju. Byłoby z korzyścią dla obu stron. Oczywiście bez podobnej przesady , nikt nie chce żeby tu się za bardzo zadomowili. Z lobby żydowskim się nie wygra ale poddaję pod rozwagę decydentom ten pomysł."
A wiesz coś o lobby żydowskim w Kutnie? Podzielisz się tymi porażającymi "rewelacjami"?[/quote] Może się nie zorientowales ale uczestniczysz właśnie w lobbowaniu

~JAN pisze: "O żywych mało kto pamięta, pomaga lub współczuje a o żydach wiecznie wspominają. Czemu o królach się nie pamięta, przecież byli władcami Naszego kraju i tych ziem? Ciągle nam się próbuje wbić do głowy tylko II wojnę światową, obozy koncentracyjne i getta żydowskie, tak jakby żadnej innej historii Nasz piękny Kraj nie posiadał!!! Coś jesteśmy komuś winni? Jakieś zaległe zobowiązania mamy w świecie?"
A trzech króli?Czy sześciu?hehehe

~Leon pisze: "Ciekawe czy oni obchodzą u siebie rocznice pomordowanych Polaków i to tych , którzy zginęli ratując im życie?"
Czyli dokładnie które rocznice?

Ciekawe czy oni obchodzą u siebie rocznice pomordowanych Polaków i to tych , którzy zginęli ratując im życie?

~JAN pisze: "O żywych mało kto pamięta, pomaga lub współczuje a o żydach wiecznie wspominają. Czemu o królach się nie pamięta, przecież byli władcami Naszego kraju i tych ziem? Ciągle nam się próbuje wbić do głowy tylko II wojnę światową, obozy koncentracyjne i getta żydowskie, tak jakby żadnej innej historii Nasz piękny Kraj nie posiadał!!! Coś jesteśmy komuś winni? Jakieś zaległe zobowiązania mamy w świecie?"
Naprawdę nie odnotowałeś innych obchodów, innych rocznic, które się upamiętnia w Kutnie i w Polsce? Doprawdy ubogie masz życie i jeszcze uboższe postrzeganie świata dookoła siebie.

O żywych mało kto pamięta, pomaga lub współczuje a o żydach wiecznie wspominają. Czemu o królach się nie pamięta, przecież byli władcami Naszego kraju i tych ziem? Ciągle nam się próbuje wbić do głowy tylko II wojnę światową, obozy koncentracyjne i getta żydowskie, tak jakby żadnej innej historii Nasz piękny Kraj nie posiadał!!! Coś jesteśmy komuś winni? Jakieś zaległe zobowiązania mamy w świecie?

~Kris pisze: "W Kutnie np. od pewnego czasu mieszka dużo Ukraińców.Nie jestem ich wielkim fanem ale skoro już są to przydałoby się zorganizować imprezę na temat kultury czy zaprosić artystów z tego kraju. Byłoby z korzyścią dla obu stron. Oczywiście bez podobnej przesady , nikt nie chce żeby tu się za bardzo zadomowili. Z lobby żydowskim się nie wygra ale poddaję pod rozwagę decydentom ten pomysł."
A wiesz coś o lobby żydowskim w Kutnie? Podzielisz się tymi porażającymi "rewelacjami"?

~jan pisze: ""Tłum" podobnej wielkości jak związkowców przed "ulotką" z tą różnicą, że związkowcy przychodzą tam dobrowolnie."
A gdzie i kiedy w Kutnie widujesz "tłum" ludzi, na jakichkolwiek uroczystościach? Tylko, z łaski swojej, nie wymieniaj Święta Róży.

"Tłum" podobnej wielkości jak związkowców przed "ulotką" z tą różnicą, że związkowcy przychodzą tam dobrowolnie.

W Kutnie np. od pewnego czasu mieszka dużo Ukraińców.Nie jestem ich wielkim fanem ale skoro już są to przydałoby się zorganizować imprezę na temat kultury czy zaprosić artystów z tego kraju. Byłoby z korzyścią dla obu stron. Oczywiście bez podobnej przesady , nikt nie chce żeby tu się za bardzo zadomowili. Z lobby żydowskim się nie wygra ale poddaję pod rozwagę decydentom ten pomysł.

Czy tylko prócz Polaków i Żydów w Kutnie nie mieszkały inne nacje.Jak wszyscy to wszyscy a nie tylko wybrane narody .

panie polak czyzby pan nie wiedzial ze swoj do swego ciagnie

~Kris pisze: "Też uważam że to przesadne kultywowanie wszystkiego co żydowskie jest nie na miejscu. Co nie którzy zapominają że tu jest Polska a w Kutnie mieszkają Polacy. Wciskanie na siłę i pompowanie czegoś wywrze odwrotny skutek. Tym bardziej że Żydzi Polaków nienawidzili i nienawidzą do dziś."
A gdybyś był tak uprzejmy, to wskaż, proszę, to "przesadne kultywowanie wszystkiego co żydowskie".

Też uważam że to przesadne kultywowanie wszystkiego co żydowskie jest nie na miejscu. Co nie którzy zapominają że tu jest Polska a w Kutnie mieszkają Polacy. Wciskanie na siłę i pompowanie czegoś wywrze odwrotny skutek. Tym bardziej że Żydzi Polaków nienawidzili i nienawidzą do dziś.

w jakiej liczbie stawilo się ULK97 i kibice fidzefa? Wszak to ich świętoemoji

~beeeeee pisze: "[quote=~gitarzysta][quote=~Marek][quote=~obserwator]O Polakach zamordowanych na Pl Wolności nie robi się takich obchodów. Czy to nie hipokryzja? Teraz widać kto tam był czy to są Polacy? Pamiętajcie te twarze przy urnie wyborczej."
Współczuję ci..., bo cóż jest warte życie pełne nienawiści?[/quote] Spostrzegawczość to się teraz "nienawiść" nazywa? Przejrzyj wreszcie na oczy.[/quote] Spostrzegawczy! emojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemoji a nie spostrzegłeś jakiego z siebie barana i ksenofoba robisz ogarnij się człeku i jeśli logicznie potrafisz to pomyśl ! to nic nie boli a nie daje z siebie robić ....[/quote] Poczułeś się lepiej?

WSTYD dla miasta, że nie ma tam prezydenta lub chociażby zastępcy! No...zastępcę w zasadzie można tu pominąć ponieważ on towarzyszy w różnych obchodach pomiotom faszystowskim z onr...należy o tym pamiętać i pominąć go przy następnych wyborach.

~gitarzysta pisze: "[quote=~Marek][quote=~obserwator]O Polakach zamordowanych na Pl Wolności nie robi się takich obchodów. Czy to nie hipokryzja? Teraz widać kto tam był czy to są Polacy? Pamiętajcie te twarze przy urnie wyborczej."
Współczuję ci..., bo cóż jest warte życie pełne nienawiści?[/quote] Spostrzegawczość to się teraz "nienawiść" nazywa? Przejrzyj wreszcie na oczy.[/quote] Spostrzegawczy! emojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemoji a nie spostrzegłeś jakiego z siebie barana i ksenofoba robisz ogarnij się człeku i jeśli logicznie potrafisz to pomyśl ! to nic nie boli a nie daje z siebie robić ....

~Marek pisze: "[quote=~obserwator]O Polakach zamordowanych na Pl Wolności nie robi się takich obchodów. Czy to nie hipokryzja? Teraz widać kto tam był czy to są Polacy? Pamiętajcie te twarze przy urnie wyborczej."
Współczuję ci..., bo cóż jest warte życie pełne nienawiści?[/quote] Spostrzegawczość to się teraz "nienawiść" nazywa? Przejrzyj wreszcie na oczy.

~obserwator pisze: "O Polakach zamordowanych na Pl Wolności nie robi się takich obchodów. Czy to nie hipokryzja? Teraz widać kto tam był czy to są Polacy? Pamiętajcie te twarze przy urnie wyborczej."
Współczuję ci..., bo cóż jest warte życie pełne nienawiści?

O Polakach zamordowanych na Pl Wolności nie robi się takich obchodów. Czy to nie hipokryzja? Teraz widać kto tam był czy to są Polacy? Pamiętajcie te twarze przy urnie wyborczej.

dodaj odpowiedź