Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - NEWSY, KOMENTARZE
Anonim
5 tysięcy zarejestrowanych bezrobotnych
Anonim
12:14, 20.04.2017

~lol pisze: "5 tyś bezrobotnych a jest zgoda na prace dla 10 tyś ukrainców... i oni prace dostaną a Polacy nie i to jest sprawiedliwość brawo dla włodarzy miasta którzy wyrazili zgodę na przyjęcie 10 tyś ukrainców"
No ale Polacy też jeżdżą po całej Europie i zabierają pracę w innych krajach. Wolny przepływ pracowników.

POLACZKOM NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ - GNOJE PO MATURZE CHCĄ 2 TYŚ NA RĘKĘ - ŚMIECHU WARTE.

~Obywatel pisze: "Trzeba podziękować w najbliższych wyborach za Ukraińców którzy zabierają nam pracę"
Hmmm...zabierają? To idź do Pini i pracuj za tyle co oni. Może w UK też podziękują Polakom że zabierają im tam pracę? Weź zacznij myśleć nazi miernoto z ONR.

A idź do urzędu pracy i powiedz ze straciłeś prace, masz kwalifikacje i wyższe wykształcenie i chciałbyś dofinansowanie na otwarcie działalności...Dostaniesz gow...o!!! Pierwszeństwo maja typy bez wykształcenia, tacy co siedzą od lat w chałupie i po wyrokach...Dostają 20 tys. i kasa idzie psu w du...!!!

k.utas i ch.ujj

Trzeba podziękować w najbliższych wyborach za Ukraińców którzy zabierają nam pracę

UP funkcjonuje dzięki temu , że są bezrobotni - jakby ich nie było, wówczas powinni rozwiązać tą państwówkę, dlatego nigdy na to nie pozwolą. A z UA sporo ludzi czerpie zyski, z ich pracy, na wynajmie im mieszkań i za sprawą pośredniaków, a nie każdy ma takie łatwe możliwości dorabiania się na czyjejś pracy.

5 tyś bezrobotnych a jest zgoda na prace dla 10 tyś ukrainców... i oni prace dostaną a Polacy nie i to jest sprawiedliwość brawo dla włodarzy miasta którzy wyrazili zgodę na przyjęcie 10 tyś ukrainców

A jak urząd pracy by się pochwalił że wydał około 10 tysięcy pozwoleń na pracę w naszym regionie dla obcokrajowców, którzy pracują zamiast naszych mieszkańców z Kutna i powiatu kutnowskiego. To by nasza gmina miała chyba najniższy wskaźnik bezrobocia - i by połowę tych urzedników trzeba było zwolnić. A tak są ciepłe posadki w urzędzie - napracować się nie trzeba.

Prowadzę działalność i jakiś czas temu dostałem list z Urzędu pracy że jest 3300 osób które szuka pracę. To teraz jest wzrost bezrobocia o 1700 osób. Wiem że pewna grupa tych nowych bezrobotni to pracownicy którym Ukraincy ZABRALI pracę. Może czas coś z tym zrobić. Żeby bezrobocie spadało a nie rosło.

Ale sie pieknie wysralem. Mmmmmm Bo sie nazarlem

Ide srac!"emoji

k.utasa w morde

Bezrobotni? Cha cha cha! Nygusy i nieroby! robiąc remont przez 2 tygodnie nie mogłem znaleźć fachowca od glazury czy gładzi!

A ty jesteś ciamajda co nie umie sobie gładzi położyć.Zrób sobie sam a nie czekaj że ktoś za 20 zł przyjdzie ci robić.

dodaj odpowiedź