Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - NEWSY, KOMENTARZE
Anonim
Pacjenci bez pełnomocnika
Anonim
16:05, 20.04.2017

KCI o coś pyta, no,no ,no. Warto było czekać na te chwilę. A pan rzecznik bardzo chory? Och, wszyscy współczujemy. Przypomina mi się wierszyk o panu kotku, który był chory i leżał w łóżeczku i przyszedł pan doktor itp. itd.

Heh! "kolicja" brawo, a mimo że ukończyłem tylko gimnazjum, napisałbym KOALICJA. Pan prof. Miodek, na pewno jest z Was dumny.

Pan Rzecznik jako polityk powinien wiedzieć, że w tym światku obowiązuje naczelna zasada - "Nie przejmuj się tak za bardzo swoją rolą, bo i tak ciebie wy....". Z drugiej strony interesuje mnie, kiedy wezmą się za pana Darka J. Dla higieny i przykładu należałoby ten urząd nieco oczyścić.

Czyli stanowiska straciły osoby które pracowały bez zaplecza partyjnego.Ja korzystałem z pomocy Pani Pełnomocnik d.s pacjentów i jestem zadowolony.Uważam że była to osoba kompetentna i dużą wiedzą posiadała.

~john pisze: "Czy ta pani Chłopska-Wasielewska z referatu promocji jest żoną byłego radnego powiatowego z KOmitetu Obywatelskiego? Może ktoś wie?"
Taaa Oboje mają parcie na szkło. No ale jak się nie ma porządnego wykształcenia trzeba sobie radzić. Biegać itp

Proponuję abyśmy teraz my stali się rzecznikami Pana doktora Jacka i powiadomili ZUS aby odpowidni doktor przebadał P.Jacka na okoliczność choroby i pobierania zasiłku chorobowego z naszych składek.

Czy ta pani Chłopska-Wasielewska z referatu promocji jest żoną byłego radnego powiatowego z KOmitetu Obywatelskiego? Może ktoś wie?

Nie wiem kto napisał ten artykuł , ale właściwie to ta pani jako pełnomocnik nic dla pacjentów nie zrobiła a zresztą chyba miała być na chwilę bo faktycznie ta funkcja w jej wykonaniu jest całkowicie zbędna no chyba poza tym ,że przynosi jej korzyści finansowe. A jakie można było do niej składać skargi? Czy je rozpatrywała i czy miała ku temu kwalifikacje? A wnioski jakie i o co? Czy ktoś kto to napisał wie o czym w ogóle mówi?I co się stało? pacjenci wpadli w rozpacz? Nie rozpaczajcie dostanie następną dobrą posadę.A może by tak zapytać co ta pani zrobiła dla pacjentów? Jakie skargi rozpatrzyła i z jakim efektem?

Dziękujemy tej pani

Teraz tylko czekać jak pani od pacjentów będzie piastować kolejną intratną posadkę. Bezrobotna nie będzie na pewno, nie pozwolą jej! Jaki twór powstanie tym razem? emoji

Buahahaha niedorzecznik spokojnie Krzysio ci zalatwi robotę pewnie w arrk

Czy ja dobrze rozumiem-czy to zwolnienie może oznaczać koniec tak pięknej kariery . Panie Ja;cóś;tak mi Pana żal,kibicuję Panu i czekam gdzie teraz wypłyniesz,podpowiadam Ci rzecznikowanie dla PiNi.Ja-cóś tu nie rozumiem. . .

"Nieco ponad tydzień temu kolicja w radzie powiatu"??? Co to jest "kolicja"? Analfabetyzm wtórny to wiem co to jest, ale kolicja to nie mam pojęcia.

dodaj odpowiedź